Şimdi Ara

Dünya'nın En İyi Ses Veren Telefon'u Motorola E398 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
4.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: E398ci

quote:

Orijinalden alıntı: DevoN

Motorola E398 kullanma şansım olmadı ama Nokia N91 i denedim. Ama N91 i beğenmedim ben. Sony Ericsson w800 bass konusunda çok iyiydi, güüüm güüm tiretiyordu inletiyordu. N91 de öyle bass yok, normaldi ses yani. Ama E398 i hiç denemedim bilmiyorum. Nokia N91 deki bass lar beni tatmin etmedi, az geldi bana.

Merhaba

Yıl 2014 Bende Motorola E398 Halen Var Olmaya Da Devam Edecek.

(Motorola E398 Varsa Bende Varım Motorola E398 Yoksa Bende Yokum.) - (Motorola E398 Olmadığı Gün Öldüğüm Gündür.)

Allah Korusun.

Video Olarak Kayıt Ettim.

İzle Ne Demek İstediğimi Anlarsın.

Hayırlı Forumlar.

E398 i modladın mı yoksa orijinal hali mi iyi, bir de kulaklıkta telefonun verdiği Basslar nasıl? Sony Ericsson W800 deki gibi yoğun bass var mı? Bass delisi bir Basshead'im ben W800 den çok memnundum ama kayboldu gitdi telefon. Bir ara Sony Ericsson Zylo kullandım akustik atınca o da W800 gibi oldu ama telefon kızaktan dolayı bir yılda bozuldu. Motorolo E2 yi modlayınca mı iyi oluyor? Bass lar en merak ettiğim konu. Kulaklıkta Basslar nasıl alınıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 14 Mart 2014; 0:24:48 >

• Merhaba

Motorola E2 Değil - Motorola E398'dir. Motorola ROKR E2 Yani E2 - Motorola E398'in 2 Üst Modeli'dir. Kulaklık konusuna gelince sırf kulaklıktan müzik dinleyeceğim telefonun verdiği ses önemli değil diyorsanız Sony Erricson W Serilerinden Birini Alabilirsiniz. Önerilen W800 Veya W810 <--- Kullanmıştım. Yok Hem Telefonun Sesi Baslı Tizli Hem De Kulaklık Sesi Baslı Tizli Olsun İstiyorsanız Yani Hem Telefonun Sesi Mükemmel Olsun Hem De Kulaklık Sesi Mükemmel Olsun Diyorsanız Burada Sadece Motorola E398 Konuşur. Son Sözlerim Bunlardır. Artık Gerisini Siz Düşüneceksiniz. Forever Motorola E398

Hayırlı Forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 14 Mart 2014; 2:41:34 >
  • liseye giderken bu telefon bende vardı.. ama gerçekten çıkardığı sese hayrandım ozamanlar. telefon resmen bass vuruyordu
    ama gel gelelim artık o telefon şimdiki zaman kipinde pek kullaışlı değil...
    motoru güçlendirilmemiş 1970 model eski kasa araba gibi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavzerturk

liseye giderken bu telefon bende vardı.. ama gerçekten çıkardığı sese hayrandım ozamanlar. telefon resmen bass vuruyordu

Merhaba Düşüncenize saygı duyuyorum. Zevkler Ve Renkler Tartışılmaz. Son model telefonları (LG NOTE İPHONE VS HEPSİ DAHİL) ses kalitesi bakımından her türlü her zaman ezer geçer. İstersek 2500 yılında olalım düşüncem budur. Motorola E398 tartışılmaz. Saygılar, Sevgiler. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 14 Mart 2014; 12:48:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mavzerturk

liseye giderken bu telefon bende vardı.. ama gerçekten çıkardığı sese hayrandım ozamanlar. telefon resmen bass vuruyordu

Dünya'nın En İyi Ses Veren Telefon'u Motorola E398

Stereo hoparlörleri sayesinde çok kaliteli ve güçlü ses çıkaran bass ve tiz seslerini birbirleri içerisinde ezmeden verebilen, nokia 6600 ile birlikte çıkmış, son çıkan telefonları bile ses kalitesi bakımından ezen, internetten flash yükleyerek video çekme, ses kaydetme gibi özellikler eklenebilen nadide bir Motorola yapıtı.

Kaynak:http://www.uludagsozluk.com/k/motorola-e398

• Merhaba Motorola E398 Kullanmayan Mesaj Yazmasın Rica Ediyorum. İlk Çıktığında Aldım Boşuna Uğraşmayın Benden İyi Bilemezsiniz. Motorola E398 Nasıl Telefon Olduğunu Yazarsanız Da Mesajlar Uygun Bulunmaz İse Yönetime Bildirilecektir. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 14 Mart 2014; 13:02:00 >
  • quote:

Merhaba

Motorola E2 Değil - Motorola E398'dir. Motorola ROKR E2 Yani E2 - Motorola E398'in 2 Üst Modeli'dir. Kulaklık konusuna gelince sırf kulaklıktan müzik dinleyeceğim telefonun verdiği ses önemli değil diyorsanız Sony Erricson W Serilerinden Birini Alabilirsiniz. Önerilen W800 Veya W810 <--- Kullanmıştım. Yok Hem Telefonun Sesi Baslı Tizli Hem De Kulaklık Sesi Baslı Tizli Olsun İstiyorsanız Yani Hem Telefonun Sesi Mükemmel Olsun Hem De Kulaklık Sesi Mükemmel Olsun Diyorsanız Burada Sadece Motorola E398 Konuşur. Son Sözlerim Bunlardır. Artık Gerisini Siz Düşüneceksiniz. Forever Motorola E398

Hayırlı Forumlar

Kulaklik sesinde basslar onemli benim icin. 2.el sony ericsson w700 aldim fakat telefona akustik atamadim, far manager hata veriyor, telefonda yazilimsal bir sorun var sanirim, bendeki sansa bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sony ericsonlarda ses konusunda baya iyiydi. K750 i ile sınıfı inletirdim lisedeyken.
  • Merhaba K750 Bende kullandım ne yalan söyleyeyim tiz konusunda çok iyi ama bass ıcın aynı seyi soyleyemem (telefondan cıkan sesden bahsediyorum kulaklık degil) bass konusunda Motorola E398 kadar hoplatıcı veya zıplatıcı bass vermesini beklemeyin telefonun. W810 da kullandım MegaBass sadece kulaklıkta hissedebiliyorsunuz telefondan bass alamazsınız. Sony Erricsson K750 kullandım kamerası ve flaşı gayet iyidir. K750 Orjinal kulaklıgı güzel ses veriyor. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 16 Mart 2014; 2:12:19 >
  • quote:

Merhaba Motorola E398 Kullanmayan Mesaj Yazmasın Rica Ediyorum. İlk Çıktığında Aldım Boşuna Uğraşmayın Benden İyi Bilemezsiniz. Motorola E398 Nasıl Telefon Olduğunu Yazarsanız Da Mesajlar Uygun Bulunmaz İse Yönetime Bildirilecektir. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz. Hayırlı Forumlar.

Anlayamazsınız :)
  • Merhaba Şöyle düşünün 2 + 1 den müzik dinliyorsunuz. Ama dediğim gibi E398 kullanmanız lazım veya bir yerden bulmanız lazım ki şu an bu çok zor imkansız değil ikinci elini ben bile çok zor buldum. E398'den kulaklık olmadan müzik dinleyince 2+1 den müzik dinliyormuş gibi hissediyorsunuz abartısız E398 kullanan arkadaşlarınız varsa onlardan bilgi alabilirsiniz. Boşuna demiyoruz. Dünya'nın En İyi Ses Veren Telefon'u Motorola E398 diye. HELLOMOTO Hayırlı Forumlar.
  • Sony Ericsson derim w800 w810 k850 k750 :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba K750 ve w810 kullanmıştım kulaklık sesi çok iyidir. Telefon sesi de iyi ama e398 kadar guclu degildir. Abarttığımı düşünenler olabilir bir gün E398 kullanırsanız beni anlarsınız. Kısaca Sony Erricson k750 w serisi (w800 - w810) p800 - p810 vs. çok iyi. Motorola E398 En İyi. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 27 Mart 2014; 11:15:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: specx

Bu mesaj silindi.
    Merhaba Düşüncenize Saygı Duymakla Birlikte Katılmadığımı Belirtmek İsterim. Motorola E398 Dünya'nın En İyi Ses Veren Telefon'udur. Ve De Her Zaman Öyle Kalacak. En Azından Benim İçin Öyle Kalacak. Araştırabilirsiniz. Konu'ya Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 30 Mart 2014; 4:22:25 >
  • Dünya'nın En İyi Ses Veren Telefon'u Motorola E398 FHD (1080p)http://youtu.be/Q5vaq0JQxLE @YouTube aracılığıyla @Motorola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 7 Mayıs 2014; 5:04:59 >

• -KAÇ DESİBEL SES ÇIKARIYOR BU TELEFON VE KAÇ GB H.KART DESTEKLİYOR

-AYRICA SİEMENS SX1 TELEFONUNUDA ES GEÇMEYİN ONDA STEREO MÜZİK ÇALIYORDU RADYO DAHİL BENDE 2 TANE VAR PİLLERİ MODİFİYE OLACAK
  • Sesin netliğine dikkat çekmeye çalışıyorum ama kimse anlamıyor sanırım sadece bu telefonu kullanan anlayabiliyor demek istediğimi zaten.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.