Şimdi Ara

Dünya günlerdir Volkswagen'i konuşuyor ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • onlarsa senelerdir Bursa'yı zehirliyor!!!

Egzoz gazı emisyon testlerinde hile yapan yazılım kullanma skandalıyla sarsılan Volkswagen, 11 milyon aracı geri çağırarak onaracağını açıkladı. Dünya günlerdir Volkswagen skandalını konuşuyor. Oysa ki Bursa'da özel halk otobüsleri senelerdir çevreye zehir saçıyor. Bursa'yı yönetenlerse bu korkunç manzarayı sadece seyrediyor...

http://www.bursadabugun.com/haber/dunya-gunlerdir-volkswagen-i-konusuyor-onlarsa-senelerdir-bursa-yi-zehirliyor-589848.html

• Türkiye'de dağıtımı, teknik servisi, bakımı falan Doğuş grubuna ait sanırım, haberlerde hiç gündeme getirilmiyor bu Volkswagen olayı. Tr'de satışlar aynen devam ediyor sanırım, halk bilinçsiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben vw den bahsetmiyorum ama linkte de var Bursa nın havasının normalden 13 veya 16 at kirli olmasına katkı sağlayan duman makinelerinden bahsediyorum
  • Sadece Bursa da degil ki Otobuslerin bakimlari yapilmiyor . Sehirler arasi otobuslerimiz yaniyor , dandik yag kullaniyorlar yakit olarak

Yani hicbir seyde denetim yok bu ulkede . Ayrica emisyona gore vergi vermedigimiz icin bizim ulkemizi etkilemiyor ki bu Vw olayi ama komedi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun olacağı kesindi dizeldeki CO2 ve zehirli gaz oranı benzinli ile kafa kafaya gidiyorsa çökeceksin firmaya

Avrupa FİAT test etsin o fabrikayı kapatırlar (Hala kuş serisi üretiliyor) Malezya gibi ... yerlere gidiyor

FİAT karbüratörlü araç üretirken Türkiye çevrecilik ödülü verdi FİAT a (Fabrikayı gezdiren beyinsiz ulan gezdirirken hacı muratı gösteriyordu ne güldüm ) Multijet enjeksiyon sistemi o sene satılıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 7 Ekim 2015; 1:23:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.