Şimdi Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum (657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.343
Cevap
48
Favori
367.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Ah sahi mi? Bu kadar zeka fışkıran kişi uzun süredir görmemiştim. Baksana, 9/11 'de gökdelenlere uçaklar çarparken görüntülendi. O uçakların gerçek olduğuna inanmamk için de normal zeka yeterli mi?

Alıntıları Göster
    Ne demezsin insan fazla Hollywood filmi izleyince gördüklerine bile inanmıyor. Çarpan kuştu, pardon binaya bomba döşemişlerdi, yok yok sihirbazın biri bize ilüzyon yaptı biz öyle gördük.
    Dünyanın dışında uzay istasyonunda astronotlar var. Söyleriz senin için bi foto yada video atarlar ama yinede inanmazsın. Senin iş biraz zor. Keşke yardımcı olabilsem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• urfes U kullanıcısına yanıt
    gökdelene kuş mu çarptı? 2 uçak çarptı. Bizim grafiker Şaban bilgisayarda hazırladı.

• Üstad düz dünyayı savunan%1 ile, Dünya nüfusunun şizofreni hastası olan %1 aynı kitle değil diye düşünüyorum. Sizce?
    https://indigodergisi.com/2017/04/dunya-sizofreni-gunu/

• quote:

gökdelene kuş mu çarptı? 2 uçak çarptı. Bizim grafiker Şaban bilgisayarda hazırladı.

https://youtu.be/-icLZKSMKtE

6:30 dan itibaren izle bakalım. O kırmızı uçağı görebiliyormusun. Sizin grafikere gerek yok. O anı onlarca kanal canlı yayınla gösteriyordu. Uzaydan halen uydulardan canlı görme imkanı mevcutken neyin komplosundan bahsediyorsunuz. Biz rivayet konuşmuyoruz, varsayımda konuşmuyoruz. Hayal de kurmuyoruz. Gözümüzün gördüğüne inanıyoruz.

• Onu bunu bilmem de isim geregi gece gunduz yollarda oluyorum gunduzleri ayin icinden bulut geciyor sanki acayip seffaf oluyor ay bunuda aciklayin

Gözünüzün gördüğüne inanmıyorsunuz sadece CNN ABC BBC ViSiSi VS VS 'nin TV'de size haber olarak hazırladığı filmlere inanıyorsunuz.

800km/h hızla giden uçak patladığında, beraberinde getirdiği rüzgar ile o patlama feci şekilde savrulur ancak ne patlama ne başka hiçbirşey milim savrulmuyor :)

9/11 olayını gerçek olduğunu söylersen ofsayta düşersin. Söyleyeceğin herşey, gönderceğin her video ofsayt bayrağı kaldırılmış oyuncunun kaleye topu atıp gol sanması gibi olur :)
  • quote:

Gözünüzün gördüğüne inanmıyorsunuz sadece CNN ABC BBC ViSiSi VS VS 'nin TV'de size haber olarak hazırladığı filmlere inanıyorsunuz.

800km/h hızla giden uçak patladığında, beraberinde getirdiği rüzgar ile o patlama feci şekilde savrulur ancak ne patlama ne başka hiçbirşey milim savrulmuyor :)

9/11 olayını gerçek olduğunu söylersen ofsayta düşersin. Söyleyeceğin herşey, gönderceğin her video ofsayt bayrağı kaldırılmış oyuncunun kaleye topu atıp gol sanması gibi olur :)
    Gönderdiğim videoyu izlemediğin ortada. Gönderdiğim videoyu izle çarpma anında patlamayı ve parçaların savrulduğunu gör. Milim dağılmamış diyor hey allahımm yarabbim. Sana gösterilen çakma bir videoya inanıyorsun. Onlarca canlı yayına inanmıyorsun pes doğrusu. Canlı yayın ne demek biliyormusun? Sonradan haber yapılan görüntüye canlı yayın denmez. Senin gösterdiğin görüntüler canlı değil, sonradan piyasaya sunulan görüntüler. Sen baya gerçeklikten uzaklaşmışsın. Sağlığın konusunda endişe etmelisin...

Bana gösterilen video dediğin bizim Şaban'ın hazırladığı video; oradaki anlamı dahi kavrayamadın; kendi kendine gazel okuyorsun. Ya zaten, CNN'in "cok canlı" haberine bakarak 9/11 olayını ciddi ciddi gerçek sanan biri ile fazla zaman bile geçirdim. Zamanım değerli. Daha fazla heba olmaması için seni bloklamak zorundayım. Blok sebebim sadece zaman, üstüne alınma sakın. Haydi kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: urfes

Dünyanın yuvarlaklığını anlamak ileri zeka göstergesi değil, normal zeka belirtisidir. Düz olduğunu iddia etmek normalin altını gösterir demek istedim. Anlayabilmen için seviyeyi bir tık aşağı indirdim umarım anlamışsındır.

Alıntıları Göster
    Hocam arkadaş astronomi konusunda yeterince dumur oldu, artik ordan ekmek çıkmayacağını anlayinca konuyu 9/11 e getiriyor.
    Belki ordan bi ekmek bulurum diye düşünüyor.

Hic bir şekilde gerçeği görmek istemediği için değil ekmek, ekmek kureginin sapını versen o bile fayda etmez. Çünkü astronomi konusunda ben 1 mt lik teleskobu soktum o bile fayda etmedi. (gözüne yani) ;)

Uğraşma böyle cahil insanlarla, zamanina yazık.

• Reis gene kendine yakışanı yapmışsın, blokla tabiki. Helal sana.

• HIGHER kullanıcısına yanıt
    Celal mi söyledi sana bunu eğeveveve?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Hocam arkadaş astronomi konusunda yeterince dumur oldu, artik ordan ekmek çıkmayacağını anlayinca konuyu 9/11 e getiriyor.
    Belki ordan bi ekmek bulurum diye düşünüyor.

Hic bir şekilde gerçeği görmek istemediği için değil ekmek, ekmek kureginin sapını versen o bile fayda etmez. Çünkü astronomi konusunda ben 1 mt lik teleskobu soktum o bile fayda etmedi. (gözüne yani) ;)

Uğraşma böyle cahil insanlarla, zamanina yazık.

Alıntıları Göster
    Dün ilk defa bu konu başlığını gördüm. İlk aklıma gelen bu insanların zeka ile sıkıntısı olduğunu düşünüyordum. Tamamiyle yanıldığımı anladım. Teşhisimi kesinlikle PARANOİD ŞİZOFRENİ olarak koydum. Zaten arkadaş kendiside itiraf etti dünyada %1 lik kesimi oluşturduklarını. Zaten bilimsel olarak da dünyada bu hastaların sayısının %1'e tekabül ettiği söyleniyor. Geçmiş olsun diyelim. İnşallah kısa sürede şifasına kavuşur. Bunun üzerine bu başlıkta bu hastalarla tartışmak sadece bizim akıl sağlığımızı bozacağından cevap yazmayı düşünmüyorum.

• Öner kullanıcısına yanıt
    Resimde görüldüğü dost elimi uzatıyorum sen kaçıyorsun. Olmuyor böyle :)
  • Resim cgi hocam yakıştıramadım

• https://streamable.com/s/ufseu/qvlatx
    Küre dünyayı kanıtlayan video.. Dünyadaki eğimden dolayı kamera alçaldıkça gemiler görüş açısından çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkinus -- 6 Mart 2019; 9:30:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

https://streamable.com/s/ufseu/qvlatx
    Küre dünyayı kanıtlayan video.. Dünyadaki eğimden dolayı kamera alçaldıkça gemiler görüş açısından çıkıyor.
    Hocam çok ciddi bir bilimsel çalışma olmuş.
    Kamera eğildikçe denizin de görünen kısmı da azalıyor.
    Bu bilimsel deney karşısında düz dünyacılar şaşırıp kalmıştır eminim.
    Bu bilimsel gerçeği nasıl çürüteceklerini tartışıyorlardır şimdi.
    sm=ok.gif]

Sen ne diyorsun bu hususta Semavi usta.

• Öner kullanıcısına yanıt
    Cgi hocam aslında orada gemiler yok. Aynı 11 eylülde uçakların olmadığı gibi. Peki sizce uçaklar var mıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Cgi hocam aslında orada gemiler yok. Aynı 11 eylülde uçakların olmadığı gibi. Peki sizce uçaklar var mıydı?
    İlk başlarda uçak var diye emindim, ancak bazı kişilerin aydınlatması sonucu artık şüphelerim var.
    Belki de kuleler patlamadı bile. Hepsi medyanın inandırması olabilir.
    Manhattan 'a gitsek belki de göreceğiz kuleleri. Gerçi ordaki insanları da "gerçeği söylemeyin" diye baskı altına almışlardır.
    Ordaki insanlar da bu kandırmacanın bir parçasıdır belki de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

İlk başlarda uçak var diye emindim, ancak bazı kişilerin aydınlatması sonucu artık şüphelerim var.
    Belki de kuleler patlamadı bile. Hepsi medyanın inandırması olabilir.
    Manhattan 'a gitsek belki de göreceğiz kuleleri. Gerçi ordaki insanları da "gerçeği söylemeyin" diye baskı altına almışlardır.
    Ordaki insanlar da bu kandırmacanın bir parçasıdır belki de.

Alıntıları Göster
    Hahah Manhattan kulelerine uçakların çarptığına inanıyor hahah! Kara renk bulanık uçaklar, videoya eklenen grafik olduğunu dahi fark edemiyorsun, teleskoptan gökyüzündeki yıldızları seyredip dünyamız küredir diyorsun hahah. Tutarlılık açısından takdir ediyorum ama seni. Küre dünya hayaline inanmak vs Manhattan'da uçak olduğuna inanmak, kendi içinde tutarlı cunku.

• Ülkemizdeki cehalet sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Düşünüyorsunuz dedim ama üstünüze alınmayın lütfen.

• 
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.