Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
13.184
Cevap
49
Favori
306.863
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1022 Mesaj
      06 Aralık 2018 21:05:48
      Projeler yüzünden forumdan uzak kaldım.
      biz yokken baya güzel gelişmeler olmuş, çamaşır suyu ile yıkamışlar forumu, dezenfekte edilmiş
      nasa adanaya uydu indirdi diyorlar
      doğrumu

"İman, aklın çalışmasının ürünüdür."
    • Yarbay
      3419 Mesaj
      06 Aralık 2018 23:44:07

adanaya uydu inmiş mi zamansız geyik te hiç cekilmiyor. hah hah projeymiş. İşte proje, özelde geyik. Neyse BLOK.
      |
      |
      kazuya58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Özel Mesaj yanıt veremiyorum! ÖM için
      Kontalk, Riot.im, Antox, Status.im deneyiniz.
    • Binbaşı
      1986 Mesaj
      07 Aralık 2018 00:40:54
      Nasa'dan önce bunlar vardı...

Batı'nın sadece bilim adamı olarak sunduğu kişiler

|
      |

• Yüzbaşı
      706 Mesaj
      07 Aralık 2018 01:19:41

Hoş geldin hocam özlettin kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Onbaşı
      31 Mesaj
      07 Aralık 2018 04:28:15
      Benim sorularınızı cevaplamaya testisleriniz yetmedi... 600 sayfa görünce bişey sandım. Hamam böceği gibi dağıldınız.

Siz gidin ağa babanız gelsin.

|
      |

• Yüzbaşı
      706 Mesaj
      07 Aralık 2018 08:01:19

küre dünya teorisini kanıtlamak mı Benim öyle bir derdim yok canım. Senin düzü kanıtlamak gibi bir derdin varsa bilememde benim yok. Böyle saçma işlerle uğraşmam ben. Dünyanın şeklinin ıspata falan ihtiyacı yok. Alayınız ikna olsa ne olmasa ne şekil belli zaten insanlığın yüzde 99.99'u öğrenmiş ikna olmuş iş bitmiş zaten siz laptop kucağınızda otuzbirinize devam edebilirsiniz

|
      |
      revivo72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1022 Mesaj
      07 Aralık 2018 08:40:16

valla projelerden kafamı kaldıramadım. iso belgesi şu belgesi bu belgesi felan aldık kuruma. network yapısınıda değiştirelim dedik ama tam bitmedi o mesele
      en uç(kullanıcı) 1gbit, sonraki 10gbit, sonraki 40gbit ve omurgaya 100gbit olacak şekilde ağı baştan kuruyoruz.
      yetkilendirmeyi omurgada değilde en uçta yapmaya karar verdik.

sen bu işlerde uzmansın takılırsam yardımını isterim.
      |
      |
      revivo72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1022 Mesaj
      07 Aralık 2018 08:56:44

Teşekkürler üstadım.
      arada takip ediyordum ama yazmaya fırsat olmuyordu.
      evde pc işide yattı. benim bebe bırakmıyor düz dünyayı keşfedem diyorum gelip klavyenin üstüne çıkıyor
      |
      |
      semavi7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      461 Mesaj
      07 Aralık 2018 09:45:48
      quote:

Orijinalden alıntı: kazuya58

Teşekkürler üstadım.
      arada takip ediyordum ama yazmaya fırsat olmuyordu.
      evde pc işide yattı. benim bebe bırakmıyor düz dünyayı keşfedem diyorum gelip klavyenin üstüne çıkıyor
      Burada yine küresel güçlerin etkisinin farkına varmamışsın zira senin düz dünyayı keşfetmen ve gerçeklerin farkına varman engellenmek istendiği için çocuğunu uzaktan zihinsel kontrol ederek klavyenin üstüne çıkması sağlanıyor. Bu sayede sende araştırmalarını düzgün yapamadığın için küre dünya ile uyutulmaya devam ediyorsun. HaiNasa!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T Square -- 7 Aralık 2018; 9:47:25 >

Tüm umudunu kaybetmek özgürlüktür.
    • Yüzbaşı
      706 Mesaj
      07 Aralık 2018 10:07:05

Olamaaaaazzzzz kessinlikle olamaz

Çok pis kandırıldık nasa iti bizi keklemiş

|
      |

• Binbaşı
      1839 Mesaj
      07 Aralık 2018 10:18:53

Bu Marsmi? Sac ektiren Mesut Cevik in kafasinin zoomlamasina benziyor
      |
      |
      semavi7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      706 Mesaj
      07 Aralık 2018 10:22:57

|
      |
      _turbo_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      706 Mesaj
      07 Aralık 2018 10:37:00
      http://www.internethaber.com/zahide-yetiste-11-kasim-gecesi-kiyamet-kopacak-diyen-emre-nur-konustu-video-galerisi-1917848.htm?fbclid=IwAR3wf66OSsbd4EMjNP6iI-Zs8VW7KrJt4YmE2lSnrx7WIV-HTV9IxnS5NIU

https://twitter.com/EmreNur2018/status/1061832851736457216

https://twitter.com/emrenur2018

Dünya'ya yıldız çarpaçak dediği an zaten kendini çürüttü çünkü dünyaya yıldız falan çarpamaz. Dünya düz uzayda yok. Üstümüz gökkubbede denilen van allen kuşağı ile örtülü ve korumalı

|
      |

• Er
      11 Mesaj
      07 Aralık 2018 11:26:04
      Kardeşim yerçekimi diye birşey duymadın mı ? Yazık !!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Yüzbaşı
      461 Mesaj
      07 Aralık 2018 12:38:00
      quote:

Orijinalden alıntı: hsynkrks

Kardeşim yerçekimi diye birşey duymadın mı ? Yazık !!
      Yer çekimi denen şeyi çok duyduk ama tamamen komediden ibaret.
      |
      |

Tüm umudunu kaybetmek özgürlüktür.
    • Teğmen
      204 Mesaj
      07 Aralık 2018 12:45:09
      Hani, ortamda olsak Dünya düzdür derdim ama İskender mevzuya girince şeytan çelmiyor değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fevkelade1i -- 7 Aralık 2018; 12:45:47 >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      706 Mesaj
      07 Aralık 2018 13:28:17

Yer çekimi yok gök itimi var.

|
      |
      hsynkrks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3419 Mesaj
      07 Aralık 2018 14:01:31
      "Gök kubbeyi sar sar mazlum feryadım" Cem Karaca - Kerkük Zindanı 1999

Özel Mesaj yanıt veremiyorum! ÖM için
      Kontalk, Riot.im, Antox, Status.im deneyiniz.
    • Yüzbaşı
      706 Mesaj
      07 Aralık 2018 14:10:26

Cem karaca bile gök kubbe deyip düz dünyayı savunduğunu dile getiriyorken siz kimsiniz.

|
      |

• Yüzbaşı
      996 Mesaj
      07 Aralık 2018 14:18:43
      KÜRECİLERİN CEVAP VEREMEDİĞİ 19 SORU;
      1- İddia edilen küre dünyanın eğimini neden göremiyoruz, ölçemiyoruz ve bulamıyoruz?
      2- Uluslararası (Sahte) Uzay İstasyonu Thermosfer tabakasında 2500C’de neden erimiyor?
      3- NASA neden Aya tekrar gidemiyor?
      4- NASA Aya giden Apollo ile kablolu telefon kullanarak nasıl konuştu?
      5- Okyanuslar, denizler, dereler göller kürenin üzerinde nasıl eğilerek dökülmeden duruyorlar?
      6- Neden hala küre dünyanın uzaydan çekilmiş gerçek bir fotoğrafı yok? Neden hepsi CGI?
      7- Suyun yüzeyi daima aynı seviyede düz duruyor ise dünya nasıl küre olabilir?
      8- Neden ufuk çizgisi ne kadar yükseğe çıkarsanız çıkın daima düzdür? Neden herhangi bir eksende eğim göremiyoruz?
      9- Eğer dünya güneşin etrafında her 6 ayda 180 derece konum değiştiriyorsa, yani her 6 altı uzaya baktığımız istikamet tamamen ters taraf ise neden yüzyıllardır insanlık aynı yıldız kümelerini görüyor?
      10- Eğer güneş Samanyolu’nda hızla yol alıyor, Samanyolu’da uzayda hızla yol alıyor, onları takip etmeye çalışan zavallı dünya fıldır fıldır spiraller çizerek perişan vaziyette onları takip etmeye çalışıyor ise nasıl oluyorda dünyadan gözlem yapan biri için kuzey yıldızı binlerce yıldır hiç değişmeden aynı yerinde duruyor?
      11- Ay fıldır fıldır dünyanın etrafında dönüyorsa, dünyada fıldır fıldır güneşin etrafında dönüyorsa Ayın evreleri 6 ay sonra dünya güneşin öbür tarafına geçtiğinde neden farklı taraftan başlamıyor? Gerçekte böyle birşey gözlemlemiyoruz ancak güneş merkezli modelde evrelerin yönleri değişiyor olmalıydı.
      12- Güneş merkezli modelde eğer bir gün 24 saat ise ve dünya güneşin etrafında bir turu 365.25 günde tamamlıyorsa, örneğin Haziran 21’de İstanbul’da öğlen 12 iken dünyanın İstanbul’un olduğu yüzü güneşe bakıyor ise, güneşin 180 derece öbür tarafına geçtiğinde 21 Aralık’ta İstanbul’da öğlen 12’de güneşin aksi istikamete bakıyor olacağı için neden gece olmuyor?
      13- Neden hiçbir mühendislik hesaplarında köprü, geçit, tünel, demiryolu, kanal yapımlarında dünyanın iddia edilen eğimi hesaba katılmıyor?
      14- Neden Amiral Byrd bir mülakatta Antarktika’nın ötesinde kıtalar olduğunu söylemiştir? Küre bir dünyada Antarktika’nın ötesinde kıtalar nasıl olabilir?
      15- Neden uçaklar iddia edilen eğime göre irtifa kazanmadan uçabilmek için burunlarını sürekli yere doğru kırmak zorunda kalmıyorlar? Eğim varsa neden gyroscope cihazı ufuk çizgisi sürekli sabit kalıyor?
      16- Eğer mevsimler dünyanın iddia edilen 23.4 (66.6) derecelik eğiminden dolayı oluşuyorsa, yani 93 milyon mil ötedeki güneşin mesafesi sadece binde birden bile küçük bir değişimden dolayı değiştiği için kuzey yada güney daha fazla ısınıyor yada soğuyorsa neden dünyanın öbür tarafı güneşe bakmayan yüzü donmuyor?
      17- Nasıl oluyorda 10 üzeri eksi 17 Torr değerindeki aşırı yüksek vakum olduğu iddia edilen Uzay ortamı atmosferi ve dünyanın üzerindeki herşeyi söküp yutmuyor?
      18- Nasıl olurda uzay aracı fıldır fıldır dönen atmosferden sabit havasız olan uzaya savrulmadan çıkıyor ve aynı şekilde geriye dönerken büyük bir hızla uzayda yol alan dünyaya yetişip geriye atmosfere sorunsuz giriyor?
      19- Eğer NASA’nın (sahte) bilim adamları Van Allen kemerinin tehlikesinden dolayı günümüzde uzaya insan gönderemeyeceğimizi söylüyorsa nasıl oluyorda bu zamana göre taş devri teknolojisi sayılan 1960’ların teknolojisi ile o zamanlarda Aya defalarca insan gönderip gidip geldiler?

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
nice türkiye
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.