Şimdi Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.343
Cevap
48
Favori
367.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin en büyük yanlışınız şu, güneş merkezli Küre modelin savunma argümanı, Düz dünyayı yalanlamak değildir, küreyi gerçeklemektir.
    Kendi teorinizi kanıtladığınızda gerçeğe dönüştürebilirsiniz, düz dünya teorisini silkelediğinizde değil. Güneş merkezli kabbalist bilim, küre dünya modelini sadece animasyon ve photoshop kullanarak argüman oluşturuyor. Bana küre dünya teorisini kanıtlayın desem bir Allah'ın kulu kanıtlayamaz. Teori insanların anlayamayacağı denklemlerden ve saçmalıklardan ibaret.

Paylaştığım videoyu izlerken küre dünya teorisinin insanları nasıl aptal ve gerzek durumuna soktuğuna en büyük kanıt olacaktır. Yerçekimi her şeyi kurtaracak. Büyük kurtarıcı, son su bükücü 'gravity' yersen tatbiki... (alıntıdır )

• micro77 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • T Square kullanıcısına yanıt
    Biz hep kandırıldık hocam şimdi bir daha gözden geçirdim de küreyi kanıtlayamadım. Bu 9/11 olayından sonra herşey değişti hocam. Çok pis kandırılmışız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soğan yok diyerek soğan fiyatını yükseltenler kimler bir bakalım. Evet,hepsi küre dünyayı savunanlar. Soğan deposunda soğan saklamak gibi kirli emelleri olan bu kürecilerden herşey beklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkinus -- 22 Kasım 2018; 16:40:28 >
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    9/11 olayını çarpıttıkları gibi bu olayıda çarpıtıyorlar hocam. Orda uçaklar binaya çarpmamıştı hatta binalar yıkılmamıştı çünkü orada hiç öyle binalar olmadı. Bunlar hep mandela etkisi.

• Burdan japonyaya bilet al uç,japonyadan abd ye bilet al, abd'den de Türkiye'ye dön. Aynı ülkelerden geçmeden tr ye geri gelmiş olacaksın.

Yemeğimi nusrette istiyom
  • SıradanÇinkoKarbonPil kullanıcısına yanıt
    Biz geçmiş sayfalarda bu verileri çoğu kez çürüttük kardeşim. Sırf 9/11 olayı bile tek başına düz dünyayı kanıtlamaya yetiyorda hadi neyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Biz geçmiş sayfalarda bu verileri çoğu kez çürüttük kardeşim. Sırf 9/11 olayı bile tek başına düz dünyayı kanıtlamaya yetiyorda hadi neyse.
    Nasıl çürüyormuş, 625 sayfayı okutma şimdi kısaysa yazıver
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    Zaten bu soğan haberleri de mainstream Media da çıkıyor. Ağız birliği yapmışlar. Ben depolara da inanmıyorum, depolarda soğan olduğuna da, piyasada soğan olmadığına da inanmıyorum. Hepsi kürecilerin oyunu. İnsanlara soğan kıtlığı varmış gibi gösterip düz dünyayı unutturuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SıradanÇinkoKarbonPil

Nasıl çürüyormuş, 625 sayfayı okutma şimdi kısaysa yazıver

Alıntıları Göster
    Çok fazla güneş ışığına maruz kalınca çürüyor.
    Belki biliyorsunuzdur, güneş ışınlarının dipol kuvveti bu tarz konuların çürümesini hızlandırıyor.

Eğer dipol kuvvet ya da dipol-dipol kuvvet nedir bilmiyorsanız bu konunun ilk 200 sayfasını okumanız gerekecek.
    çok büyük bir bilgiden yoksun kaldınız anlamına gelir bu.

• etkinus kullanıcısına yanıt
    Önerinde bahsettiği dipol dipol kuvvetide bu konularda gayet etkin hocam. Bırakın piyasalarda soğan olup olmamasını bence piyasa diye bir şey yok zaten küresel güçlerin oyunu bu.

• Çık yüksek bir dağın tepesine bak, zaten yuvarlak olduğu görünüyor. Yok denizde gemi kayboluyormuş, yok dünya haritasıymış... bu kadar şeye gerek yok ki.
  •  Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

Bu vesile ile ne zamandır resmini atmadığımız en büyük düz dünya kanıtınıda bir kez daha atmış olduk.

• quote:

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

Bu vesile ile ne zamandır resmini atmadığımız en büyük düz dünya kanıtınıda bir kez daha atmış olduk.

Yüksek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu rakımda o dağ gözükmemeliydi

• quote:

Bu rakımda o dağ gözükmemeliydi

Senin fotoğraf dünyanın beyblade pisti gibi olduğunu ispatlamış o zaman. Karşıdaki dağ yukarda, ortası çukur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzdünyacilara basit bir soru:

Madem dünya düz neden Dünyanin her yerinde Ayin ayni yüzünü görüyoruz?
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Öncelikle "düz dünyacı" gereksiz bir ifade, doğru ifade "küre dünya senaryosuna inananlar" olmalı. Ayın diger yüzü küre gezegenler senaryosu dahilinde o yüzden ayın neden aynı yüzünü görüyoruz, bir senaryo sorusu oluyor. Gerçekler dahilinde soru sor, tartılaşım ama senaryo dahilinde sorularla tartışma olmaz.

• 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.