Şimdi Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum (617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.343
Cevap
48
Favori
367.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şimdi gelir kripto küreciler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl olmuş 2018 hala uzay diye bir şey olduğuna inananlar var

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ay'ın içi boştur, orada bir takım tüneller ve makineler vardır. İç ve dış kısımlarda selenitler, aybuzağıları ve bir takım bitkiler yaşar.
  • neden dünyanın düz olduğunu savunuyorsunuz ki yani hadi diyelim düz elinize ne geçicek?
  • Benim bu konuda +200 geçen mesajım vardı amdin niye sildin be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galapagoskaplumbağası -- 25 Ekim 2018; 22:17:3 >
  • galapagoskaplumbağası kullanıcısına yanıt
    Bu konuda ne mesajlar uçtu bir bilsen.

• micro77 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ne ya eskiden daha tutarlı videolar atardın bu nedir şimdi gözünü seveyim iyice çapı düşürmüşsünüz

• semavi7 kullanıcısına yanıt
     Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Offf senin o bilgisayar SÜMÜLASYONU yazan parmaklarını yerim. Nerde ulan benim SÜMÜKLÜ mendilim duygulandım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

https://www.webtekno.com/duz-dunya-dernegi-uyesinden-afallatan-simit-dunya-teorisi-h56602.html

Etrafında susam varmı üstat?

• Sonuç? 622 sayfa tartışmışsınız, şimdi dünya düz mü, değil mi? Ortak bir karara vardınız mı?
  • Bethesta kullanıcısına yanıt
    hazıra konmak ıstersenız hiç bakmayın...

eğer düşünmeyi seviyorsanız buyrun ;

https://www.youtube.com/user/TheErsanjuan/videos
  • e harfi ile a harfine bakalım. biri diğerinin tersi şekilde. ancak e a olmz diyelim. buna karşılık olarak bu iki protonu çarpıştıralım. amaç bunların simetrik bir düzlemde baş başa okunup derinlik oluşturmasını sağlamak olsun.

bana kalırsa zaman ve mekan oluşturmak için aslında aynısı olan bir şeyin attığı spin esnasında bir diğerinin mesela e a olamaz diye verdiği bir andaki çarpışması sonucu meydana gelen derinlik zaman ve mekanı oluşturdu.

bu açıdan proton çarpışmasının özünde çarpışan protonlardan birinin tercihi anı önemlidir. kuantum düzeyinde bilincin spin esasına tabi olduğunu düşünelim. yani atomun özünde bir tercih hakkı var. buna göre yüzey düzken bu düzlüğü sağlayan aynı iki şeyden birinin attığı spinle diğerinin mevcuttaki bir kararı gerçekleştirmek için onunla çarpıştığı mekanı ileri sürersek,

düz bir anda atılan spin nedeniyle ikisi de aynı olan iki atomun diğerini a şeklinde gördüğü an oluşan derinlik mentali bize cismin düz olduğunu ancak spin attığı esnada derinlik kazanarak perspektif oluşturduğunu söyler.

..........................

burada cismin düz olma hali dışındaki her halin özü derinlik ya da perspektif algısıdır. o esnada çarpışan iki proton yuvarlak kare yamuk dikdörgen elips beşgen vs. gözükebilir. bu cismin yuvarlaklaştığını göstermez. düzlükten ayrıştığını esasen çökmeye uğradığını gösterir.

buna göre cisim düz olmadığı oranda yamuk daire çember değil çökmüş haldedir denebilecektir.

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Biz diyoruz dünya düz sen diyorsun güneş sistemi.

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    Benim günahım yoktur. Ben demiyorum .

Biz dedin de kaç kişinin liderliğini sözcülüğünü yapmaktasin

• 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.