Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
13.184
Cevap
49
Favori
306.896
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1165 Mesaj
      16 Mayıs 2018 00:39:07
      uçak yakıtı dediğiniz şey bomba değildir, yanar sadece. yanarken de yangın çıkarabilir sadece. uçaklar bidolu bomba taşır gibi seyahat etmezler.
      |
      |

• Yüzbaşı
      461 Mesaj
      16 Mayıs 2018 10:55:39
      Burada geçmiş sayfalarda bol bol yazmadık mı? Uçaklar size anlatıldığı kadar yakıt kullanmıyor arkadaşım bunların hepsi oyun. Uçaklar; jet motorları ilk ateşlendiğinde ve belirli bir irtifaya yükselene kadar yakıt harcamakta, belirli bir irtifaya çıktıktan sonra gerekli enerjiyi atmosferden temin ederek ilerlemekte. Siz hiç havalimanlarında tanker tanker uçaklara kerosen yakıt yüklediğinini gördünüz mü? Görmediniz çünkü en fazla 300-400 Lt yükleme yapılıyor. Bununla ilgili motor tasarımı ve çalışma mantığı ile ilgili açıklama, görsel ve paylaşımları önceki sayfalarda Hypercubematrix isimli arkadaşımız yapmıştı. Hava taşımacılığı sektörü bize pahalıya bilet kakalamak için bu yalanı uydurarak milyarlarca insanı kandırdı. Hiç uçağın kanadı o kadar yakıt alabilir mi? Eğülür ve gırılır ulaaağ...

Ayrıca ikiz kuleler saldırısı oynanmış çok güzel bir oyundur, dünyanın şekli ile ilişkilendirilmemesi gerekmektedir. Bunu yapan herşeye tuzluğu alıp koşanlar şizofrendir, paranoid bozukluk vardır. Bir an önce tedavi edilmelidir.

İkiz kulelerin uçakla veya yakıtları ile o binaları yerle bir etmesi mümkün değildir. Mum mu lan bu eriyip gidecek. Çelik konstrüksiyon bir yapıdan bahsediyoruz, ve yıkımda toz haline geliyor? Bina alttan nükleer güç ile imha edilmiştir.

Link :http://michaelsikkofield.blogspot.fi/2012/03/11-eylul-2001-ve-kandrlan-6-milyar.html?m=1

Bu arada Boston Dynamics spot mini isimli robotu seri üretip satışa çıkaracakmış. Bildiğim kadarıyla yakın zamanda sayılı zenginlerden olan amazonun sahibi bu robottan bir tane almıştı. Bende revivo için cgi, hoax olmayan kollu versiyonundan bir adet sipariş edeceğim bol bol kapı açtırır artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T Square -- 16 Mayıs 2018; 10:58:46 >
      |
      |

Tüm umudunu kaybetmek özgürlüktür.

• Yüzbaşı
      996 Mesaj
      16 Mayıs 2018 11:11:31

sen düz dünyacımısın?
      |
      |
      etkinus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1409 Mesaj
      16 Mayıs 2018 11:50:04

Ben gerçek neyse onun peşindeyim. Damla model dünya şuan en tutarlı olanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      öztin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

97 model lpg'li polo
    • Binbaşı
      1409 Mesaj
      24 Mayıs 2018 14:36:23
      havalar da ısınmışken bi dağ resmi ne iyi olurdu...
      |
      |

97 model lpg'li polo
    • Binbaşı
      1409 Mesaj
      24 Mayıs 2018 14:51:00
      üstadım en sevdiğiniz konu hakkında bir video buldum.

|
      |

97 model lpg'li polo
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      24 Mayıs 2018 15:12:43
      Yıl olmuş 2018 ikiz kuleler saldırısını teröristler düzenledi sananlar var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1409 Mesaj
      27 Mayıs 2018 23:04:40

97 model lpg'li polo
    • Yüzbaşı
      461 Mesaj
      28 Mayıs 2018 01:48:02
      quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Sümühlasyon bu. Daha önceki sayfalarda açıkladık.

Sınırsız yürüyen uçah.

|
      |

• Yarbay
      8932 Mesaj
      31 Mayıs 2018 02:01:22
      Helal olsun Muharrem İnce'ye "bir fizik hocası olarak cumhurbaşkanı seçildiğim taktirde donanım haberdeki bu konuyu gösterimden kaldıracağım" demiş.

|
      |

• Yarbay
      2340 Mesaj
      31 Mayıs 2018 05:26:16
      eğitimli ve aklı başında sandığım bir kişi bu konuyu 5 ay araştırmış ve dünyanın düz olduğu kanısına varmış. 5 ay nesini araştırdıysa artık o da ayrı bir mevzu. hepi topu aynı 5-10 komplo teorisini sakız çiğner gibi tekrarlayan birbirinin aynısı bir ton video var.

her neyse adamı 2 saat dinledim ve sonunda "peki mevsimler ve 6 ay gece 6 ay gündüz nasıl oluşuyor" sorusunu sordum. verdiği cevap daha onu açıklayacak bir teori ( palavra) bulunamamış olması şeklinde oldu.

ama cidden üzüldüm ya. zeki birisi sanırdım kendisini.

PRESS PLAY ON TAPE
    • Yarbay
      7941 Mesaj
      31 Mayıs 2018 08:40:08
      quote:

Orijinalden alıntı: skynet

eğitimli ve aklı başında sandığım bir kişi bu konuyu 5 ay araştırmış ve dünyanın düz olduğu kanısına varmış. 5 ay nesini araştırdıysa artık o da ayrı bir mevzu. hepi topu aynı 5-10 komplo teorisini sakız çiğner gibi tekrarlayan birbirinin aynısı bir ton video var.

her neyse adamı 2 saat dinledim ve sonunda "peki mevsimler ve 6 ay gece 6 ay gündüz nasıl oluşuyor" sorusunu sordum. verdiği cevap daha onu açıklayacak bir teori ( palavra) bulunamamış olması şeklinde oldu.

ama cidden üzüldüm ya. zeki birisi sanırdım kendisini.
      bu konuda "kendini zeki sanan" kac kisinin kuyruğu kistirip kactigina, dansöz gibi kivirdigina sahit olduk bir bilsen keske.
      sadece "gunes tutulmasini" cevaplayamadiklari icin 400 sayfa boyunca konu değiştirmeye calistiklarini biliyorum. tek bir soruda cortladilar....

adama iss ler nasil oluyor da yorungede donuyor dedik!

adam "iss yoktur, onlar teleskobun onunden gecen sineklerdir" dedi yaa..

bu kişi 2 dil bilen ve satranç oynayabilen bir zekada hem de... dusunsene Almanca biliyor yaa.. var mi otesi?

hic dil bilmeyen bir tanesi (bu kisi muhtemelen satranç da bilmiyor) dunyadan baska gezegen yok dedi. kendi teleskobumla çektiğim Satürn ve Jüpiter resimlerini koydum "bunlar nedir" dedim. beni nasa çalışanı yapti.

ama bunlarin en meşhur olani ise simdi yazdigim kisi....

adam "teleskoplar düz olan cismi yuvarlak gosterecek sekilde tasarlaniyor, sen bakinca gördüğün seyi yuvarlak saniyorsun" dedi.

dusunebiliyor musun bu adam ayni teleskopla yeryuzune bakildiginin farkinda degil.

ah be hocam sen konuya baslarda gelseydin ne eglenirdin.. simdi ellerinde atacak barutlari (yalanlari) kalmayinca ugramaz oldular konuya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 31 Mayıs 2018; 8:42:53 >

imzami kaybettim, gören ya da duyan var mi?

özel mesajları okuyamıyor ve gönderemiyorum. özel mesaj göndermeyin bana.

• Yarbay
      2035 Mesaj
      31 Mayıs 2018 09:35:23
      Konunun kısaca özeti delinin biri kuyuya taş atmış ,kırk akıllı çıkaramamış misali...devam ediyor..
      |
      |

• Yüzbaşı
      706 Mesaj
      31 Mayıs 2018 09:38:45

Bunlara cevap veremeyecekleri sorular sormayacaksın hocam kabul etmiyorlar. Dedim madem dünya düz peki nasıl oluştu adam bu sorunun cevabı dine girer dedi dinde zan işi olduğundan cevabı yok zaten dünya nasıl oluştu insan nasıl oluştu gibi sorular abesle iştigal asla bilemeyiz diyor. Geçmiş sayfalara bir bak kafayı yersin. Bunlar başta dünyadan başka gezegen yok dediler sonra öner resimleri atınca bir teoriler bulup geldiler evlere şenlik. Satürn ile ilgili bir teoriler var aklını yersin hypercubematrix nikli biri var teorileri o getirdi adam sıyırmış.

|
      |
      skynet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3421 Mesaj
      31 Mayıs 2018 11:54:53
      Türkiye'de ortalama kesim yalandan, zamdan, kendilerine mal gibi davranılmasından haz duyuyor. Hergün belli bir dozaj verilmesi gerekiyor ki sıkılmasınlar.

Kitapçıdan ehliyet, kırtasiyeden diploma almış kesim de Astronomi, Belgesel, Einstein, BBC Earth, Documentary, Mockumentary vs moloz yığınlarını TV'de seyretmekten haz duyuyor, belli aralıklarla belli dozaj verilmezse uyuşturucu müptelası gibi titrer, kendilerini cahil hissedebilirler.

Ancak bunlar da yetmez, onlar Internette youtube ta Trollük de yapacaklar, kendi çaplarında eğlenmeyi de cok seviyorlar.

Özel Mesaj yanıt veremiyorum! ÖM için
      Kontalk, Riot.im, Antox, Status.im deneyiniz.
    • Binbaşı
      1409 Mesaj
      31 Mayıs 2018 12:12:42

O kadar haklısınız ki... Biz gizli gerçekleri ortaya çıkarmaya devam edelim.

|
      |
      revivo72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

97 model lpg'li polo
    • Yarbay
      2340 Mesaj
      31 Mayıs 2018 20:35:35

bu benim bahsettiğim kişi de çok iyi ingilizcesi olan fakülte mezunu birisi. hatta kendi mesleği olmamasına rağmen autocad öğrenip çizimle ek gelir elde eden bir arkadaş. ama hastalık derecesinde komplo teorilerine takıntısı var. ama nasıl beyni yıkanmışsa hiç bir şekilde tezinin çürütülmesine izin vermiyor. aynen dediğiniz gibi sorduğum sorulara karşı çıkmaza girince alakasız yerlere inanca vs. bağlıyor olayı.

ya cidden adamlar beyin mi yıkıyorlar nasıl beceriyorlarsa bazı kişileri inandırıyor ve aynı ezberi söylettiriyorlar yani hiç birisinde de kendisine ait özgün bir fikri yok bu inanışta olanların.

zannımca işin arkasında sürüleri peşine takmış ve bu yoldan üç beş yolunu bulan zeki adamlar var. aynı şu sapkın tarikat liderleri gibi.
      |
      |
      Öner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PRESS PLAY ON TAPE
    • Yarbay
      7941 Mesaj
      31 Mayıs 2018 21:34:07

Bunlar balatası yanıp kayışı koparanlar.
      adam güneş tutulmasına AY sebep olmaz, x-ay sebep olur diyor.
      Peki tam tutulma anında x-ay güneşi kapatıyorsa bizim bildiğimiz ay nere gidiyor diye sordum.
      400 sayfa kaçtı... ben de 400 sayfa ısrarla sordum, dansöz gibi kıvırdı lafı.
      O anlarda ne gülmüştük bilemezsin..

adama dedim ki kendi teleskobumu getireyim, beraber bakalım, masraflar bana ait, ondan bile kaçtı.
      Çünkü o mercekten bakarsa gerçeği görecekti, bu gerçek onu korkuttuğu için bakmamayı tercih ediyorlar.
      |
      |
      skynet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

imzami kaybettim, gören ya da duyan var mi?

özel mesajları okuyamıyor ve gönderemiyorum. özel mesaj göndermeyin bana.

• Yarbay
      3421 Mesaj
      31 Mayıs 2018 21:39:38
      quote:

Orijinalden alıntı: skynet

bu benim bahsettiğim kişi de çok iyi ingilizcesi olan fakülte mezunu birisi. hatta kendi mesleği olmamasına rağmen autocad öğrenip çizimle ek gelir elde eden bir arkadaş. ama hastalık derecesinde komplo teorilerine takıntısı var. ama nasıl beyni yıkanmışsa hiç bir şekilde tezinin çürütülmesine izin vermiyor. aynen dediğiniz gibi sorduğum sorulara karşı çıkmaza girince alakasız yerlere inanca vs. bağlıyor olayı.

ya cidden adamlar beyin mi yıkıyorlar nasıl beceriyorlarsa bazı kişileri inandırıyor ve aynı ezberi söylettiriyorlar yani hiç birisinde de kendisine ait özgün bir fikri yok bu inanışta olanların.

zannımca işin arkasında sürüleri peşine takmış ve bu yoldan üç beş yolunu bulan zeki adamlar var. aynı şu sapkın tarikat liderleri gibi.
      Üni diploması ve y.dil bilmenin pek esprisi yok. Bir kere artık herkes üni diploması alabiliyor cunku üniversiteler artık ticari bir kurum. Y.dil konusuna gelince günümüzde ing bilmenin eski anlamı kalmadı. Bu tür şeyler, gerçeklere giden yolda bir kıstas olamaz. Ben üni mezunuyum. ODTÜ. Diğer mezun arkadaşlara bakıyorum, coğu sıradan kişiler. Yani mahallemde bir manav var, günboyu TV seyreden. O manavdan hiç ama hiç farkları yok. Bak bu da başka bir dünya gerçeği, kapak olsun. Manav da dünyayı cok bildiğini sanıyor, üni mezunu arkadaşlarım da.

"Komplo teorisi" ==> "Conspiracy Theory" deyimini kimler buldu onu biliyor musun?

Özel Mesaj yanıt veremiyorum! ÖM için
      Kontalk, Riot.im, Antox, Status.im deneyiniz.

• Yüzbaşı
      461 Mesaj
      31 Mayıs 2018 21:42:17

Hızlı Cevap

Reklamlar
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Yeni Abonelik d-smart
nice türkiye
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.