Şimdi Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.343
Cevap
48
Favori
367.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: revivo72

Güneşte hidrojen ve helyum yok mu? O sadece bir teori değil mi? Füzyon reaksiyonu bir teori. 150M km ötede bir güneşin içinde son derece düzenli, miligram sapmayacak şekilde hidrojen atomlları birleşip helyum ve enerji üretio, bu ancak bi teori olabilir zaten. Burada anlaşılmayan nedir onu anlayamadım.

Bu bir teori degil bu bir gercek buna teori diyorsaniz bize gunesin yaydigi isiyi ve radyasyonu aciklayin. Ayrica gunesten gelen isigin tayfinda olcumlenen hidrojen helyum ve demiri herseyi aciklayin gunes ile ilgili. Gunes nasil enerjisini koruyor aciklayin?

Komurle mi caliyor?

Dogalgaz?

Elektrikli Ufo?

Kalorifer petegi?

Aciklama bekliyoruz. Aciklayan varsa at makalesini okuyalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eazzy

Kolomb ortaçağda dünyanın yuvarlak olduğu düşüncesi ile batıya yol alıp amerikayı keşfetmiş bu dingiller hala dünya düzüdür diyor. Sanırsın uzay görüntüleri tek elden çıkıyor nasa dışında uzaya birşey yollayabilen yok hep oradan geliyorda şüpheye düşüyor .
    Kanıtlayana iskender ısmarlayacakmış yahu senin kıçı kırık iskenderine mi kaldık ?
    Amerikada bir çocuk balon yapıp telefonu buna bağlayıp kamerayı açıp uzaya kadar çıkarmıştı sonrasında navigosyanla inen telefonu bulup görüntüleri yayınlamıştı. iskender ısmarlarım diyeceğine git emek harca merakını yen allahın işe yaramaz cahili .

kolomb ortacagda dünyanın yuvarlak oldugunu düşünmüş masal

amerika nın ortacagda keşfedildiği KÜLLÜHÜM HURAFE .. kızılderililerde ortacagdan sonra geldi demi abd ye

ne ortacagı ne colombu

yuvarlak dünya düşünüp abd keşfi -----> kürecilerin inandıgı beyaz adam masalları

her okuduguna her söylene inanma hurafe bunlar ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• vamp kullanıcısına yanıt
    güneşle ilgili teoriler var kimse bilmiyor . bilmeden sallamak TEORİ oluyor bilimsel ifade edince teori kulağa gzl geliyor

•  Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semavi7 -- 6 Mart 2018; 14:13:6 >
  • sen tut dünyayı toplaştır ve dönder topac gibi kanıt deyince hebele lübele .

olmazki .. dünyayla konuştum bu durumdan rahatsız o küre resmi çizenlere ve kendine top diyenlere neler dediğini bi duysanız ..

• hangi selahiyetle hangi akılla üzerinde yasadıgınız topragı KÜRE olarak boşlukta topac gibi dönderiyonuz

yavrucum hanginiz gördü gözlemledi bu hurafeyi ? inanıyorsunuz ?

dünya dediğin üzerinde yasadıgın toprak !!!

• Avrupa rocco kanunlarıyla yonetilir. John' un inciliyle değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

Güneşte hidrojen ve helyum yok mu? O sadece bir teori değil mi? Füzyon reaksiyonu bir teori. 150M km ötede bir güneşin içinde son derece düzenli, miligram sapmayacak şekilde hidrojen atomlları birleşip helyum ve enerji üretio, bu ancak bi teori olabilir zaten. Burada anlaşılmayan nedir onu anlayamadım.

Bu bir teori degil bu bir gercek buna teori diyorsaniz bize gunesin yaydigi isiyi ve radyasyonu aciklayin. Ayrica gunesten gelen isigin tayfinda olcumlenen hidrojen helyum ve demiri herseyi aciklayin gunes ile ilgili. Gunes nasil enerjisini koruyor aciklayin?

Komurle mi caliyor?

Dogalgaz?

Elektrikli Ufo?

Kalorifer petegi?

Aciklama bekliyoruz. Aciklayan varsa at makalesini okuyalim.

Güneşten gelen ışığın tayfında Hidrojen Helyum Demir mi ölçümlendi? Fotonlarda H He Fe atomları izine rastlandı demek? Come on!

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

Siz burda bir yerlerinizden element uydururken insanlarin bu sirri cozmeye omurleri yetmedi baskalari cozdu. O zamanlar youtube yoktu. Sizin gibi bir yerlerinden element uydurmak en buyuk utancti. Fakat burasi bir forum. Teoriymis... Isigin tayfindan nasil gormuslerde bilmemne de.. Fizik bilgin sifir. Kimya bilgin sifir. Geometri desen keza oyle. Optik bilginde yok. Kalkmissin omurlerini bu ugurda yok edecek kadar calismis ozel hayatlari bile olmayan adamlara laflar yetistiriyorsun. Deney malzemeleri orda. Herseyi anlatiyorlar. Al dene. Tabi sen daha teleskoptan bile bakmamis bir insan olarak bunlarada bir yalan uydurursun. Tabi burda atip tutmak kolay. Sakin bu sacma fikirlerini fizik profesorlerinin yaninda soyleme. Zaten denk gelemezsin benden yine de sana tavsiye bunlar. Bunlar masal degil bu arada. Bu isler nasil oluyor diye anlatiyorlar. Git dene. Isigin nasil bir parmak izi varmis kendi gozlerinle gor. Sen simdi bu deneylere de cgi dersin. Prizmalara gözünle gorsende cgi falan dersin. Hatta spectrumu gorsen bile cgi dersin.

Bunca bilgi varken bu kadar nasil sacmalayabiliyorsunuz hayret. Bu bilim adamlari element olcumlerini ne ile yapiyor saniyorsunuz? Iskembeden mi atiyor. Devlet yetkilileri gerizekali mi ki bu insanlar odenekler ayiriyor? Universite rektorleri gerizekali mi universitede bu dersleri deneyleri onayliyor? Devlet bunlarla ilgili odenek toplarken bilim adamlarina ogretim gorevlilerine sormuyor mu? Herkes mi yalanci? 50 milyon fizik hocasi veya adayi olsa hepsi mi gerizekali?

Revivo. Vazgec bu isten artik

• düzdür dedik ya tamaaam..
    bitiriyoduk hani

• birine yemek ısmarladı mı acaba? onu merak ediyorum ben.

• rocco kanunlarını, john da incilini aklımıza yerleştirirse bi yuvarlak bi düz haroşa örerler adamı valla.

......................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HADO77 -- 6 Mart 2018; 15:42:55 >
  • Dünya aslında bir elin üstündedir. Depremler tek eli olan ve dünyayı avuçlayan adamın burnunun kaşınması sonucu gerçekleşir. Kasırgalar da spordan döndüğünde nefes nefese kalmasından ötürüdür. Yağmurlar ise yine spordan döndüğü zamanlar alnından boncuk boncuk akan terdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seçilemeyen kullanıcı adı

Dünya aslında bir elin üstündedir. Depremler tek eli olan ve dünyayı avuçlayan adamın burnunun kaşınması sonucu gerçekleşir. Kasırgalar da spordan döndüğünde nefes nefese kalmasından ötürüdür. Yağmurlar ise yine spordan döndüğü zamanlar alnından boncuk boncuk akan terdir.

küre gezegenlerin karanlık bir boşlukta sağa sola savrulmaları gibi :)

insanoğlu uydurmaya atıp tutmaya basladıgında öküzün boynuzunda gaplumbaga sırtında filin üstünde karanlık boşlukta diye sallıyor örnekteki gibi

veya 3 gen 5 gen yımırta geoit küre piramid . hatta 3 boyutlu kürenin içinde bulundugu boşluğa düz diyen gerizekalılar bilem var

• güzel yurdumun güzel insanları ; dünya dediğiniz üzerinde yasadıgınız toprak parcaları

yuvarlak diye tabir ettiğiniz resimler birer PAİNT

o şekle yuvarlak denmez . 3 boyutlu bir küre size dünya diye kakalanan paint ler ..

paint çizim demek . kurgu yani

ressamın hayal dünyasını yansıtıyor küreler ..

sizin dünyanız yasadıgınız topraklar .. bir küre de topac gibi dönerek yasadıgınıza inanabilirsiniz bu sizin inancınız sizin gercekliğiniz degil

• Bırak bu işleri...

• vamp kullanıcısına yanıt
    Bilgi elitizmine şimdi de Fraunhofer Çizgileri ile devam edeyim diosun yani. FÇ, güneşin H, He, Fe, Na, gibi elementlerden oluştuğunu ispatlamaz. Bilimle uğraşıyorum adı altında dogmatik biri olmuşsun. İspatlanmamış teorileri yedirmeye calışıon, yemeyince de Fizik sifir. Kimya sifir. Geometri sıfır. Optik sıfır. elinde uzun sopa ile eğitim tedrisat medrese mensupları senden daha iyi. devlet ödenek verirken bilim adamlarına sormuomuş mu, 50 Milyon fizik hocası yalancı mıymış, of of gerçekten ümitsiz vakasın, zamanında boşuna bloklamamışım seni. Bilgi elitizmine örnek vakasın. Bilgi diktatörlüğü de diyebiliriz buna veya yok yok düşünce şekli talim ve terbiye müdürlüğü diyelim :| Bu arada almanca bilion mu? Fraunhofer bi Alman, o bakımdan yani :|

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğkan-0153 -- 6 Mart 2018; 16:26:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük düşünür chombo şöyle demiştir;

• quote:

Orijinalden alıntı: hypercubematrix

quote:

Dünya aslında bir elin üstündedir. Depremler tek eli olan ve dünyayı avuçlayan adamın burnunun kaşınması sonucu gerçekleşir. Kasırgalar da spordan döndüğünde nefes nefese kalmasından ötürüdür. Yağmurlar ise yine spordan döndüğü zamanlar alnından boncuk boncuk akan terdir.

insanoğlu uydurmaya atıp tutmaya basladıgında öküzün boynuzunda gaplumbaga sırtında filin üstünde karanlık boşlukta diye sallıyor örnekteki gibi

veya 3 gen 5 gen yımırta geoit küre piramid . hatta 3 boyutlu kürenin içinde bulundugu boşluğa düz diyen gerizekalılar bilem var

dostum nasa bizi kandıriyyi sex yaziyyi reyyiz ne derse doğrudur demediyse şaibelidir

• quote:

Orijinalden alıntı: hypercubematrix

quote:

Sen çok farklısın sanki.... Burada küfür vardı ( Az Mantıklı Konuş anlamında)
    Edit :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T Square -- 6 Mart 2018; 19:4:59 >

• T Square kullanıcısına yanıt
    O kısaltmayı ne anlamda ve nerde kullanırsan kullan, silinir. Şu anda şikayet etsem silinir ancak etmeyeceğim bir süre dursun... kadınlara karşı da gereksiz bir saygısızlık aynı zamanda...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.