Şimdi Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
13.240
Cevap
46
Favori
329.523
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum
Giriş
    767 Mesaj

Aynen hocam şeytanın önde gideniyim ama hala idda ediyorum bu konunun şahı sensin sen olmasan emu revo felan hikaye adamsın seviyoruz seni

Bu arada bize baya malzeme çıkmışmış gece yavaş yavaş kullanırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hypercubematrix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Orijinalden alıntı: jashuatree

ABD'den Rusya, Avrupa üzerinden uçakla 30 saat, yuvarlak dünyanın arka tarafından yüzerek 4 kilometre. Bkz: Bering boğazı

30 tl göndermene gerek yok, o parayla bir coğrafya kitabı al oku!!

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Öner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anakart:Gigabyte Z77m-d3h---İşlemci:İntel i5 3570k---SSD:Samsung 840 EVO 120 gb---GPU:Evga GTX960 SuperSC ACX 2.0+ GDDR5 4GB---Ram:Gskill Ripjawsx 8gb (2x4gb) ddr3 1600 mhz ram cl9 (1.5 volt)---HDD:WD Caviar Green 3.5" 1TB---Audio:???---Ses sistemi:Edifier DA5000pro---Kasa:Corsair Carbide 200r---PSU:OCZ Modxtream Pro 80+ 700W

Xiaomi MI 6 128 gb
  • Yarbay
    8558 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

20 küsur dakika video.

Bunu dün izlemeye başladım, küre dünyayı anlatıyor. Kapattım.

Videonun kaçıncı dakikasında x-ay dan bahsediliyor şöyle direk oraya bakalım.

İş arasında 20 dakika video izleyemem.

özel mesajları okuyamıyor ve gönderemiyorum. özel mesaj göndermeyin bana.

• Yüzbaşı
    767 Mesaj

Küre dünyacıların bir oyunu daha ortaya çıktı. Bize kadın diye sunulan travestiler. Bu algı oyunu ile insanların ahlakları bozuluyor. Bu masonik kabalacı oyunlar ile gençler zehirlenip küre dünya modeline doğru çekiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semavi7 -- 23 Şubat 2018; 11:5:52 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Çocukca davranıyorsun öner. Videoda ne anlatıldığını biliyorsun kıvırma. Sana tutulma işe ilgili başka bir soru yöneltiyoruz.

X ay diye bir iddiam olmadı benim iftira atma.

Benim iddiam olmadığı halde bana yıkmaya devam edersen altıda artniyet ve objektiflikten uzak bir boş muhabbet yapmaya başladığını düşüneceğim. Sen o videoyu kapatmadan izle ve değerli argümanlarınla bize gel

|
    |
    Öner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anakart:Gigabyte Z77m-d3h---İşlemci:İntel i5 3570k---SSD:Samsung 840 EVO 120 gb---GPU:Evga GTX960 SuperSC ACX 2.0+ GDDR5 4GB---Ram:Gskill Ripjawsx 8gb (2x4gb) ddr3 1600 mhz ram cl9 (1.5 volt)---HDD:WD Caviar Green 3.5" 1TB---Audio:???---Ses sistemi:Edifier DA5000pro---Kasa:Corsair Carbide 200r---PSU:OCZ Modxtream Pro 80+ 700W

Xiaomi MI 6 128 gb
  • Binbaşı
    1699 Mesaj

elma ile armutun birbirine karıştırıldığı bir duruma mükemmel bir örnek olmuş.

"Ay, Dünya'nın yörüngesinde bir turunu 27 gün 7 saatte tamamlar."
    "Ay'ın kendi çevresinde dönüş hızı 24 saat 50 dakika."

küre dünyacıların ekmeğine yağ sürdünüz. tebrikler...
    |
    |
    EmuMaster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim bebeğim.

|
    |
    etkinus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi MI 6 128 gb
  • Yüzbaşı
    767 Mesaj
    Quiz:

A) cgi

B) gerçek

hocam google translate'den almancasına baktım, soru hileli gibi. cevap simülasyon olmalı.
    |
    |
    semavi7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    21. Yüzyıldayız yıl olmuş 2018 çoğu insan halen Ortaçağ zihniyetinden kurtulamamış maalesef.
    Intel Core i7 980X 3.33GHz Turbo Boost 3.60GHz /// Xigmatek Scylla 240 /// ASUS Rampage II Extreme /// Gskill Ripjaws 2x8 16GB 2400MHz CL11 /// ASUS STRIX GTX1050 Ti 4GB 128BIT GDDR5 /// Corsair Force LE 240Gb - Seagate Barracuda 2Tb 64Mb /// Thermaltake Toughpower Grand 1200W 80Plus Gold /// Everest Rampage Apolet Gaming USB3 RGB /// SAMSUNG 40ES7000 3D Full HD Led /// Win10 PRO 64BIT \\\==/// Intel Pentium 3 700MHz 256Mb cache 100MHz Fsb /// Gigabyte GA BX2000 /// 3x64 192Mb 133Mhz SdRam /// S3 TRIO 3D-2X 4Mb /// Western Digital 40GB IDE /// Samsung 18X Dvdwriter IDE - Sony 52X CdRom IDE /// Aidata Kasa - Asus 500W Power /// AXEN 32 LCD /// Windows 98 SE ///
  • Yüzbaşı
    767 Mesaj

Bravo hocam. Tabikide cgi travestiler cgi ile insanlara yutturulıyor. Bizim koyun ergenlerde bunlara bakıp asılıyor donrada küre dünyaya inanıyorlar. Sonrada bozuk nesiller. Bu pis nasilden temizlenmek için bir arınma gecesi lazım.

|
    |
    etkinus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam hiç sorma orta çağda da insanların iki kolu iki bacağı vardı şimdide aynı. Hayır insan bekliyor ki iki bin on sekiz de akrep gibi kuyruğumuz çıksın. French kiss yaparken dilimiz yılan dili gibi olsun. Gözümüz legolasın gözleri gibi şahin gözü olsun ki gök yüzüne bakarken teleskopa gerek kalmasın.

Ama maalesef insanlar halen orta çağdakiyle aynı.

|
    |
    Black_34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi MI 6 128 gb
  • Yüzbaşı
    629 Mesaj

C) Bunlar gerçek olamaz.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    767 Mesaj

Bravo hocam. Bu konu ile ilgili araştırmalarım son gaz devam ediyor paylaşımlar gelecek. Ayrıca şu klavyedeki boşluk tuşunuda araştırıyorum asıl mevzu ordan patlayacak Bu arada bu sayfada en önemli resim eksik:

|
    |
    T Square kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynı şeyden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama klavyedeki boşluk tuşuna verilen isimle uzaya verilen isim aynı.
    Space
    Bizden gizlenen birşeyler var, zaten uzun zamandır şüpheleniyordum ne yapayım ruhumda var paranoyağım.
    Uzay ve klavye tuşu ne alaka demi?
    Bu arada fotoğrafı paylaşman iyi oldu

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    767 Mesaj

Evet hocam gerçekler gün yüzüne çıkmaya başladı. Küresel güçlerin oyunu bozuldu küre dünya patladı. Bu arada yeni bir videomuz var artık güneş tutulması diye tutturmazlar umarım

|
    |

• Yüzbaşı
    629 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Evet hocam gerçekler gün yüzüne çıkmaya başladı. Küresel güçlerin oyunu bozuldu küre dünya patladı. Bu arada yeni bir videomuz var artık güneş tutulması diye tutturmazlar umarım

Ayın yörünge ilerleme hızı, dünyanın kendi etrafında dönme hızından 2 kat fazlaymış. Yalana bak çay demle. Ulan ay dünyadan 2 kat hızlı olsa bir turu 27.5 gün sürmez bir kere.

• Yüzbaşı
    767 Mesaj

Hocam lütfen ciddiye bağlamayalım TROLÜZ biz olmuyor böyle şanımıza yakışmaz.

|
    |
Sohbet
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.