Şimdi Ara

Dünya Devi Toyota'ya Bu gösterge Yakışıyormu ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
5.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: manisa_tr

bu da bir başka yakışmayan reno megane 4 gösterge
    e bu corolladan daha kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

bu da bir başka yakışmayan reno megane 4 gösterge
    Malesef yeni araçlarda ne kadar ekmek o kadar köfte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni araçlar en dolusuna göre tasarlanıyor. sonrada kırpılarak alt donanımlar oluşturuluyor.

başlangıç fiyatlarını reklamlarda düşük söyleyebilmek için baz donanımlı araçlarda göstergelere kadar en düşük kalite malzeme kullanılıyor.

burada istisna vag gurubudur. pahalı satıyor deniliyor fakat baz donanımda en az kırpan vag grubu araçları oluyor.
    çünkü vag grubu genelde dolu araç satıyor kırpmaya ihtiyaçları yok.
  • Gerçekten eski görünüyor.

• 2004 modelde optitron gosterge koymussun. Zamanina gore cok guzel göğüs tasarimi yapmissin. Ama son kasada hem kalite dusmus hem tasarim
    Gerci son kasa çikali 6 yil oldu. Konuyu konusmak icin gec kaldik. Artik umutlar yeni kasaya...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fakirler toplaşmış gene Yok donanım yokmuş, ondan sorunsuzmuş, getirsin şöyle dolusunu neyse parasını verir alınırmış... Öyledir zaten kesin, o donanımlar bizim ülkede yok, sen bir yurt dışında gör bakalım full Toyota modelini, gelmiş Life donanımı ile koca markaya analiz kasıyor

• Bu gibi konuları değerlendirirken, aracın ilk piyasaya çıktığı tarihleri de göz önünde bulundurmak lazım. 2012 yılında gösterge panellerinde aşırı görsellik aranmıyordu. son birkaç yılda moda oldu bu hayalet göstergeler. corollanın yeni kasasında muhtemelen daha şık ve göze hitap eden bir gösterge paneli kullanılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bmw F20 ve F30'lar da yakın zamana kadar ve hala ibreli ve mekanik analog gösterge tablosu kullanmıyor mu?
    Rengi fiat linealar gibi turuncu değil miydi

• quote:

Orijinalden alıntı: JNG9O

Rengi fiat linealar gibi turuncu değil miydi

Alıntıları Göster
    Aynen hocam. Hiç sorma. Hayalet gösterge yok sanırım.

• Bu otomobil firmalarının hepsi aynı düne kadar kaset çalar kullanıyorlardı full + full araçlardaki ekran bile 150 TL lik tablet kadar iyi değil yazıklar olsun hepsine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dünya Devi Toyota'ya Bu gösterge Yakışıyormu ?

Kadran dedigin boyle olur.

Bilenler begendi bile
  • Küçükken o dijital kadran aklımızı alıyordu hocam En büyük silahıydı aracın.
  • Antor kullanıcısına yanıt
    Aha benim aracın kadranı. Valla ben de bu optitron arkadaşı çok seviyorum. Gözümü almayan, süper bir kadran.
  • Hocam bu hangi Corolla. TR websitesinde resim bu gostergeden farkli.
    Bu Amerika icin uretilen verisyon mu acaba?
  • siz o kadrani nereden cektiniz yada varsayim yaptiniz bilmiyorum ama

40 tane akli sizden selim giripde kontrol etmemis yazik...

Dünya Devi Toyota'ya Bu gösterge Yakışıyormu ?

Dünya Devi Toyota'ya Bu gösterge Yakışıyormu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Toyota göstergeleriyle değil sorunsuzlugu ile öne çıkan bir markadır. Adamların güzel gösterge kaygıları yok o yüzden konu kapanabilir hadi bye
    Yılardır hiç bi gelişim göstermedikleri için sorun yaşamamaları normal, 20 yıldır aynı motor aynı şanzıman... At arabasıda arıza yapmaz mesela...

• ufuk_acar kullanıcısına yanıt
    Baz modelde eski göstergeler var. 130 binlik arabaya da koymasınlar bir zahmet onu

Ayrıca millete laf söylemeden önce yaptığımız işten emin olalım.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Ben once dijitale alisamamistim bu ne boyle iyi hos havali ama kadranin nerde baslayip nerde bitecegini gorecen diyordum kendi kendime.

Simdi analog sevmez oldum gostergede kocaman yazilar 120 130 da sabit gidebilmeme yariyor ozellikle radarli yollar icin cok kullanisli

Analogda 120 yi geciyormu gecmiyormu diye takip etmeye gerek kalmiyor

• Lınc L kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil analog göstergelerde de ortadaki ekrandan hızı görebiliyorsunuz isterseniz.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    130binlik dizel yeni sifir araba evet. bugun 100binden asagi ne kaldi sifirlarda?

hayir kendi soyledigine inancinizi korumak icin her yol mubah diyen kafalardan olmayin...

hem dunya devi toyota diyor adam hemde gidiyor ucuzun ucuzu olsun diye getirtileni baz alim cemkiriyor.

audi a3 de en baz bos modellerde tuslu ve sadece radyolu teyp var haberiniz varmi?

yok cunku anca ezbere bos bos konusmak var arastirmadan ezbere..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.