Şimdi Ara

Dünya bir parça 'yaşanabilir'se, bu Haluk Levent gibi insanların varlığı sayesindedir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://eksisozluk.com/haluk-leventin-hasta-kiza-surprizi--5868927?a=popular&p=1

https://www.instagram.com/p/BrF5BAzgRz6/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=c8izgii8nrzh

Aynı hastalığa ben de sahip olduğum için çok etkiledi, paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SudaEriyenAspirin -- 8 Aralık 2018; 1:54:11 >

• İyi insanlar hâlâ var.
  • Up
  • Haluk levent adam gibi adam diyebileceğim sayılı sanatçılardandır.
  • devir instagramda şov devri.bu adam değilmi izmir marşı söyledikten sonra benim siyasi bir amacım yok yanlış anlaşıldım diye ağlayan.instada şov yaparak prim kasmaya çalışıyor sonra sıkıntı oluncada hemen geri vites.gerçi bizim toplum böyle acıtasyonları çok sever
  • Elfida olduğunu anladım. Bir sanatçının içtenlikle yaptığı birkaç nadir olaydandır.
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    O adam topluma ve insanlığa senden çok çok çok daha faydalı. Ha bu benim umrumda mı? değil.

Sadece had bilmek önemli, bu kadar ukala bir yorumu haketmiyor haluk levent.

Şov için diyorsan işib felsefi boyutunu açarım, hangi eylemi kendimize hizmet etmesi için yapmıyoruz ki? Hayat bunun üzerine kurulu ama adam gözüktüğü üzere çaresiz insanlara çare olabiliyor. Bu çok güzel bir şey, sadece yaptığı iyiliklerle kalmıyor bunun için koca bir ağ kuruyor ve her yere yardım yetiştirmeye çalışıyor. Sen ne yapıyorsun? "şoovv yiaaaa bu adam akpden korktu yiaaa" diyorsun HAHAHAHHAHAHAHAH!

Sana sadece gülüyorum dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moorea -- 8 Aralık 2018; 12:11:14 >
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    Ha bu arada haluk levent benim dünya görüşümü asla yansıtmıyor ama kendi görüşünü de çok kez korkmadan savunduğu için çokça içeri alınmış bir adam.
  • Taparcasına T kullanıcısına yanıt
    ahahaha reklama ihtiyacı yokmuş

daha 2013 te bile borcum var diye ağlıyordu.
  • sen adm,mndin çi,zdiler hela bırakamadın güzel günlerdi ) üzülüyorum tek karanlık ben olmadığım için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

sen adm,mndin çi,zdiler hela bırakamadın güzel günlerdi ) üzülüyorum tek karanlık ben olmadığım için
    Türkçesini de yazarsan anlaşabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Türkçesini de yazarsan anlaşabiliriz.

Alıntıları Göster
    devam hocam
  • Yeni albüm yolda.. Yaylılalarla ,farklı bir tarzda Elfida ile..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.