Şimdi Ara

DÜNYA BASKETBOL ŞAMPİYONASI 2019 ÇİN (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
1
Favori
17.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark_Passenger47

Kaybetsekde çok güzel maçtı, zaten hedef maç bu değil ama yine de kazanmak güzel olurdu. Abd ile böyle oynuyorsak istediğimizde yenemeyeceğimiz takım yok
    Abd bu kadro ile iyi degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir maç bu kadar throw’lanır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ibrahim0674 İ kullanıcısına yanıt
    Ya aynen bu da enteresandir, dogusa hep sutu yok derler bizim maclarda ne zaman izlesem ucluk sokar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnghtER -- 3 Eylül 2019; 18:39:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basketten hiç anlamayan ama maçı izleyen biri olarak gözlemlerim

Potanın dibine kadar girmeye çalışacağımıza sadece üçlük denemesi yapsak daha çok sayı alırdık.

Vilkenbilmemne isimli adam ataklarda topu çok tutuyor sürenin tamamını boşa harcıyor.

Defansımız çok sıkıntılı ABD sürekli pota altından geçirdi bize. ABD li oyuncuları doğru düzgün tutmuyor bizimkiler.

ABD li oyuncularda stres kontrolü daha başarılı. Adam 3 sayı atsa kazancaklardı ama olursa ekime kadar olmassa ... me kadar surat ifadesiyle attı topları. Bizimkiler stres ve heyecanını bastıramadığı için son 4 serbest atışı kaçırdı

Son olarak topu zaten göndermiş adama son saniye faul yapmak amatörce bir iş. Cedi elleriyle teslim etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John WICK -- 3 Eylül 2019; 18:42:12 >

• Ayrıca Cedi ve Doğuş'a sormak lazım şunu;

DÜNYA BASKETBOL ŞAMPİYONASI 2019 ÇİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Eylül 2019; 18:46:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Abd bu kadro ile iyi degil

Alıntıları Göster
    3. seviye kadro bu a kadro veya b'den zaten fark yersin bu kadroyu muhtemelen sırplar yener tabi gününde olurlarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu moral ile çekyayı zor yenerler
    Moral değil asıl sıkıntı yoğun efor ve yorgunluk fiziksel çökme var şuan.
  • Turnuva geneli bundan 1-2 tık daha iyi oynarsak finale kadar çıkabiliriz. ABD full ana kadro değil ama yine de buraya getirmek büyük başarı.
  • Kelt kullanıcısına yanıt
    Yunanistan ve Brezilya'nın olduğu ilk ikisi ile bizim grubun ilk ikisi grup olacak 1. ya da 2. bitirmenin önemi yok
  • doguş balbay basketçi diye kadroya almam adamın şutu yok şutu.cedi yapıtıgı faul maçı uzattı atışda yapamadı bitridi takımı
  • Bu takim elenir.

Abd iyi degildi. Onemli olan sirbistani yenmek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TRT de konuştuklarına göre tekrar grup olacakmış. Diğer gruptan Brezilya Yunanistan, bizim gruptan ABD ve Türkiye/çek maçının galibi tekrar grup oluyor. İlk gruptaki galibiyetler yeni gruba taşınıyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Thanatos_1905

Yunanistan ve Brezilya'nın olduğu ilk ikisi ile bizim grubun ilk ikisi grup olacak 1. ya da 2. bitirmenin önemi yok
    grup falan yok diyorum işte normal eleme usulü gidilecek tek maç.

şuan brezilya büyük ihtimalle lider bitirdi biz 2.olursak onlarla eşleşecez. abd-yunanistan da erken final gibi olacak yunanların tokatlama ihtimali yüksek bu abd'yi.

ama bu sene sistem değiştiyse bilemem. biz yıllardır bütün dünya kupalarını böyle izledik. fiba da saçma sapan bir kurum zaten maceraya gitmiş olabilirler tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelt -- 3 Eylül 2019; 19:9:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

grup falan yok diyorum işte normal eleme usulü gidilecek tek maç.

şuan brezilya büyük ihtimalle lider bitirdi biz 2.olursak onlarla eşleşecez. abd-yunanistan da erken final gibi olacak yunanların tokatlama ihtimali yüksek bu abd'yi.

ama bu sene sistem değiştiyse bilemem. biz yıllardır bütün dünya kupalarını böyle izledik. fiba da saçma sapan bir kurum zaten maceraya gitmiş olabilirler tabi.

Alıntıları Göster
    Ben de öyle biliyordum hocam da şimdi NTV ve TRT de konuştular. Grupların ilk iki takımı takrar grup oluyormuş.

• İnternetten de baktım şimdi. Merak edenler için statü
    https://basketservisi.com/2019/08/26/dunya-kupasi-statusu/

• İşin sonundasın yüzmüşsün yüzmüşsün koca bir 40 dakika geçirmişsin. Ayrıca milyonlar alıyorsun. 4 tane peş peşe atış kaçırıyorsun. Milyon dolarlık eşekler başka bir şey değil ya. Sinirlerim bozuldu

• PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Faul kaçabilir bu sorun değil ama, bir faul atışı gülle gibi atılmaz yahu! O Doğuş'un faul atışlarında eski bir sporcu olarak resmen utandım...
    Keza Cedi'nin faul atışları da buna benziyordu...
  • lawyerzzz kullanıcısına yanıt
    Faulun sonunda ersanın yüz ifadesini gördüğüm o anda ben utandım o adamdan bunların yerine. Yazık verdiği emeğe yazık

• Üstteki videodaki gibi ben de kumandayı kırdım gitti 20 lira

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.