Şimdi Ara

DÜNYA BANKASI YENİ BAŞEKONOMİSTİ : TÜRKİYE EKONOMİSİ BERBAT DURUMDA VE KRİZ ÇOK DAHA SERT GEÇECEK!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
13.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
201 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ya salla gitsin. al parayı verme kardeşim. hangi ülkeydi şu brezilya mı ne? ödeyemeyeceğim demişti. kolayı var sen de de ki: ya siz beni mahvettiniz zaten yok para mara size ödemiyorum! de bu kadar basit. yani diğer manada git başımdan, az ötede oyna diyeceksin. uğraşsın dursun. ambargo mu koyacak? zaten çarpan çarpmış. daha kötüsü ne olabilir?
  • Kötü olsa sarayımız mı olurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Damat berat paşa ya güveniyoruz. Ya bu arada bu zina cı bakan değil mi idi? Mankenler ve rakılar ile ey troll kardesler😅🤣

• Zombified stalker kullanıcısına yanıt
    Reis zaten ülke battı sağır sultanın haberi var. Her halde görmek istemiyorsunuz. FETÖ cü hainleri yanlarına alıp makam mevki ve ülkenin yarısını verdiler. Başta dönemin iç işleri bakanı başbakanı cumhurbaşkanı zaten hepsi fetocu bunu herkes biliyor .. fetoculer haindi onları besleyen ve ülkenin başına bu belayı açan iktidarda fetocudur bu net kimse kendini kandirmasin

• teknoCat kullanıcısına yanıt
    Milliyetçi biri olarak şimdiki mhp yönetiminden utanıyorum ilk secimde baraj altı allahın izni ile

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.