Şimdi Ara

DÜNYA BANKASI YENİ BAŞEKONOMİSTİ : TÜRKİYE EKONOMİSİ BERBAT DURUMDA VE KRİZ ÇOK DAHA SERT GEÇECEK!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
13.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
201 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen zaten okey atmayı özlemişim zaten çay paramda yok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4420BAC25 -- 23 Mayıs 2020; 17:28:7 >
  • Su ulke batsada su konu sahibi de artik rahatlasa.. Isi gucu turkiyeyu batırmak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • y.e.c. kullanıcısına yanıt
    Konu sahibi değil ama senin gibi körü körüne biat eden, sabit fikirli, vizyonsuz tipler ülkemizi bu noktaya getirdi.

Şimdi bir ahaberde şahsını izle, hayaletleri pıçakla, amarigaya ana bacı söv!

Dosunum, yiğidim benim

• quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Konu sahibi değil ama senin gibi körü körüne biat eden, sabit fikirli, vizyonsuz tipler ülkemizi bu noktaya getirdi.

Dosunum, yiğidim benim
    Vizyonsuz babandir cocuk.. Ahaber izlemem ama foxu hic izlemem.. Defol şimdi..

• quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Dosunum, yiğidim benim
    kardeşim boşver biz okeye 4üncü arıyoz gel kekyiyek çayda var
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    Aman reis duymasın kalbine iner. 🤭

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • El Fuego kullanıcısına yanıt
    Geç uyanmış bir akp seçmeni. Çok üstüne varmamak lazım 😁

• akpıtırcık beni de bloklamış, gelmiş konuya yazmış, yüzsüzlükte nirvanaya ulaşmış

• 15 yıldır ülkeyi kriz vuracak diye ellerini ovuşturarak bekleyen tayfaya selam. Bir 15 yıl daha beklemeye devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple Developer

15 yıldır ülkeyi kriz vuracak diye ellerini ovuşturarak bekleyen tayfaya selam. Bir 15 yıl daha beklemeye devam
    Bunlar kriz olsun ülke batsın iktidar dussunde ne olursa olsun derdindeler bunlar. böyle olursa da hoşlarına gidecek gerizekalılarin, Ulan şu chp nin başına adam akıllı ülkesini seven teröre tam karşı olan birini gelsede bizde oy versek.

• Bir takım ileri zekalılar her zamanki gibi yine boş konuşmuşlar. Türkiye' nin kredi aldığı bankanın başekonomisti bunu diyor, bazılarının aklı yok fikri var yine

https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2020/04/28/dunya-bankasindan-kovid-19-icin-100-milyon-kredi
    https://www.yeniakit.com.tr/haber/dunya-bankasindan-100-milyon-dolarlik-kredi-1208162.html

• teknoCat kullanıcısına yanıt
    Helal olsun hocam sağlam döşemişsin, bende yazacaktım bunları uzun uzun ama eline sağlık yazmışsın.
  • bariz şekilde büyük bir kriz geliyor herkes farkında fakat yapabilecek hiçbir şey yok. diğer yandan herkesin unuttuğu bir ayrıntı daha var. büyük istanbul depremi. bu gerçeği çabuk unuttuk, virüs, ekonomik kriz vs. gibi diğer sorunlar yüzünden fakat depremin birkaç yıl içersinde geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.. o kadar çok konu varkı konuşulacak ama hepsini bize unutturdular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Onların doları varsa bizim reisimiz var. Gerekirse sarayı satar paraya çeviririz.
    Satma işinde pek bi mahirsin anlaşılan
  • Her şeyi iyi güzel yazmışsın da, keşke şu 100 milyon dolar kredi linkini koymasaydin, başlık daha çok dikkat çekerdi..

Zira Messi'nin bonservisi bile 150 milyon dolar iken olmamis...

• coupant kullanıcısına yanıt
    oooooooOoooooOoo hocam badem ALMISSINIZ!!! Birde yetmemiş poşet almışsınız, sonra kriz var!!! Neyinize sizin badem ve poşet çekirdek yiyin efendim hemde tuzsuz daha sağlıklı

• Doç. olsaydı inanırdım ama Prof.'ta iş olmaz.

• Biraz akilli olan zaten anlar profu falan dinlemeye gerek yok adam iban atti lan su karisik donemde milleti essek gibi calistirdi daha durun esas film simdi basliyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.