Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

>>Dünya 3.sü HD2600XT GDDR4 857Mhz\2630MHZ<< 147,00yTl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hiickimse Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
4
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> >>Dünya 3.sü HD2600XT GDDR4 857Mhz\2630MHZ<< 147,00yTl
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10313 Mesaj
      Referanslar: 390

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      25 Aralık 2007 21:18:13 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      SAPPHIRE VGA HD2600XT 256 MB 128Bit GDDR4

- 3D Mark03 ve 05 de DÜNYA klasmanında 3. oldum. voltmod, pencil mod vs hiçbirşekilde uygulamadım, sadece fanını söküp core2duo işlemci fanı taktım. Gönderirken orjinal fanını takıp göndericem. Bu şekilde isteyen olursa üste 20yTl fark ödeyerek bu şekilde sıfır ses , sıfır ısınma kartı alabilir. Overclock bölümündeki incelememde her türlü bilgi resim vs mevcuttur. Ben buraya 3d 03 ve 05 testlerinin fotoları ve değiştirdiğim fanla olan resimleri koyucam sadece. Günlük stabil 857Mhz/2350Mhz hiçbir modsuz kullanılabilir. Standart hızlar 800/2200'dür. kalanı LİNKTE :http://forum.donanimhaber.com/m_19522145/mpage_1/key_//tm.htm#19522145

-Kutusu, içeriği ve garanti belgesi mevcuttur. 30.07.2007 Faturalıdır(weblebi) Penta bilgisayardan garanti sorgusu da aşağıda resimlerde mevcuttur.
      Bulabildiğim en ucuz fiyat linki : 202yTl havale ile yeterkiiste.com'da
      http://www.yeterkiiste.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10001&storeId=10001&productId=411651&langId=-12&categoryId=16847&parent_category_rn=16847

-Gayet güzel bir karşılaştırma ve inceleme linki (x1950pro ve 7900gs ile):
      http://www.digital-daily.com/video/hd2600xt_no_aa_af/index4.htm
      - Yok efenim ısınmaymış, yok vpu recovery imiş.. Kesinlikle en ufak problemi yok. Saatlerce cod4 oynadım ama ilk bölümü bi türlü bitiremedim
      -Crysisi 1440*900 de (ekranım wide 19") tüm ayarlar medium olmak üzere akıcı şekilde frapsta 30fps dolaylarında oynuyorum.
      -İstediğim fiyat 169,99yTl idi 147,00yTl oldu. Pazarlık kalmadı artık
      Kargo max 3.6yTl. Türkiyenin her köşesine.
      -Takas olarak para olabilir sadece yok vazgeçtim düşük model kartlar da olabilir yüksek model de olur. 8600gt hariç. onun cıvkı çıktı herkeste var.Takasta fiyat değişecek haliyle. Konuşuruz

3D Mark 03 Dünya 3.lüğü Skorum

3D Mark 05 Dünya 3.lüğü Skorum

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yüzbaşı
      951 Mesaj
      Referanslar: 239

Katılım Zamanı
      13 Aralık 2005

Durum
      Forumda değil

25 Aralık 2007 23:48:29
      Hayırlı satışlar. Daha kırılacak rekorların vardı ufukta ya neyse.Alacak arkadaşa hayırlı olsun,mükemmel ekran kartı.
      |
      |

REFERANS SİSTEMİ ÖNCESİ sorunsuz alışveriş yaptıklarım:hiickimse,Speed-Step,emre6128 ,martech2 ,phobia iskober,resfect , shanke ,sweet81,antique ,hsezen,parenthesis ,tolgaciik ,Allochthonous,DarthVaderRSi,
      ozzzy222 ,aftermath666 ,kortin ,raymanallstar,Malachi77 ,Turricang ,p1azma ,WEST_BOY,alia58 ,baracuda-x , B.Bozdemir ,expander_ ,smarkbil06,Drifter_Soldier, 0m3r ,bestercan,
      reason666, Auril ,ABSOLUT,VISION ,C-TİMİ , pharmacist,plextor ,Drifter_Soldier , obey your master, KuarkServerSystems ,cakalpup ,FATALIST,XaVieR.bb ,emre6128 ,phobia ,ViTalyCL,
      ergin ,msamy,Authority ,mj_pelit,pSy! ,$idikli,bado6100 ,athloon , ps4 ,neisseria,Mene,ekobravo,hysteria35 ,superms ,omeryasarol,EXPANDER ,sugarcocuk1,Lacrymatoire,FrakOff ,huso ,
      buxsat ,aegean, MENEME2002 ,Gündoğdu,akkinooo2 ,Neosis,kamikazeden, Woofer5353 ,NEGA, hadjimurat, sugarcocuk1 ,alişeker, amac22 ,huseyin34, alpermeric
      ,kartal2339,cihansevencan,XaVieR.bb,taskin57,matttrak,KRALL,hsezen,dargmen,suzgec,glyserin1111,AbsoluteZero,DarthVaderRSİ,tolgatokuc,amac22,CoMiSeR,öztin,iyigun.
    • Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      25 Aralık 2007 23:54:58 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: drekeskin

Hayırlı satışlar. Daha kırılacak rekorların vardı ufukta ya neyse.Alacak arkadaşa hayırlı olsun,mükemmel ekran kartı.

Teşekkür ettim. Kartı takasladık xfx7600gt xxx ile SEAL4EVER nickli Tolga abiyle. Hayırlı olsun, ilanı değişeyim diye girince gördüm yorumu
      |
      |

Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
    • Yüzbaşı
      590 Mesaj
      Referanslar: 3

Katılım Zamanı
      12 Ocak 2005

Durum
      Forumda değil

26 Aralık 2007 02:32:16
      Eyvallah kardeş.Bende şimdi girebildim anca yatmadan bir yazayım dedim.Alana satana hayırlı olsundur..Şşşt fazla kurcalama kartı bozucan en sonunda kalıcak elinde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEAL4EVER -- 26 Aralık 2007; 2:41:42 >
      |
      |

|OLDS| IcemanTURK

Aklıma gelen referanslarım,hatırlayamadıklarım kusuruma bakmasın:WinteR-Pixel-FuRrKaNn-ilhanathema-hiickimse-WeekendWarrior-öztin-Cevresahibi-Drekeskin.
      Tavsiye etmediğim:
      Psycho_grp Dikkat Edin !! http://forum.donanimhaber.com/m_84823104/f_//tm.htm#84823104
    • Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      27 Aralık 2007 15:58:26 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: SEAL4EVER

Eyvallah kardeş.Bende şimdi girebildim anca yatmadan bir yazayım dedim.Alana satana hayırlı olsundur..Şşşt fazla kurcalama kartı bozucan en sonunda kalıcak elinde..

İyi yapmışın, kartı rötarlı yolluyorum 1 gün affola, açıklama yapıcam tabi
      |
      |

Reklamlar
web tasarım
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.