Şimdi Ara

Dunlop SP SPORT 01 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
17.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    rampa çıkışlarında hiç problem yaşamadım ama anlattığınıza benzer bir olay bir defa ışıklardan hızlı bir şekilde kalkarken başıma geldi. dediğiniz gibi sertliğinden olsa gerek patinaja düşebiliyor.
  • Arkadaşlar bu lastik ile hızlı kalkış yapmayın mutlaka apaçi damgası yersiniz.

Ayrıca bu lastikleri aracın üstünde gelmedikçe asla önermem.Yerine alınabilecek çok ürün var buna gelesiye kadar.
  • ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.paranızı çöpe atmayın.
  • 2012 corollamın üzerinde geldi,205 55 R16 91 v,araç şu an 58000 de ağustosda muayeneden geçti,bariz bir sürüş problemi ve arıza yaşamadım şimdiye kadar şu aralar goodyear effient grip performance çok revaçta onunla değiştirsem mi diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tülü -- 11 Aralık 2015; 22:42:33 >
  • 2008 Corolla ile geldi...50.000 km.kullandım,gayet de memnundum...Ama yanaklardan ince ince çizgiler oluşmaya başlayınca değiştirdim...Ama daha üzerinde abartmasız 5 mm diş vardı...
  • Bende 175-70-13 ebat dunlop sport touring vardı. 2 yıl kullandım. Diş ebatında en ufak eksilme olmadı. Herhangi bir patlama, balon filanda yapmadı. Ancak suya girince "benden bu kadar" diyordu. Yazın yağmurlu havada rampadan çıkamadığım günü bilirim. Haliyle düz ıslak yolda da fren mesafesini varın siz düşünün. Sırf bu yüzden lastikleri sattım. Sattığım kişi "hiç kullanmadınız mı" dedi. O kadar kullanmama rağmen yeni gibiydi.

Kazasız sürüşler
  • poseidon_77 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba konuyu hortlatmış olacağım ama sizin lastik bu linktekinden miydi acaba?
    https://lastikjantburada.com/index.php?id_product=1482&controller=product&gclid=CjwKCAjwwbHWBRBWEiwAMIV7E1dINpImn8h3rd1ACE10O0h7xGHDZINumjYcXeAWHVZMpwGk4w-OUxoCKRAQAvD_BwE
    Uzun yolda sağ arka lastiğim patladı stepne ile yola devam ettim...Good year efficent grip var normalde aracın üzerinde,onları da geçen sene bir arkadaş bir sene içinde 3 araç değiştirmek zorunda kalmış aldıgı araçlardan memnun kalmayıp,her arabada da lastikler kabak gelince lastik almak zorunda kalmış tüm arabalarında ve doğru düzgün km yapmamış kılları üzerinde şekilde ekonomik bir fiyata aldım,dolayısyla ekonomik ve performanslı ürün olması önemli.Bu linkteki lastiği lastikçi 170 tl dedi bu sitede 140 tl makul geldi ancak yorumlar ıslak zeminde sorunlu demiş hep kararsız kaldım,petlas alıp takmak istemiyorum tek lastik dahi olsa çünkü etiket değeri özellikle yakıt tüketimi rezil durumda.Yardımcı olursanız sevinirim.Sizin cevabınıza göre alacağım,Çünkü Antalya bol yağış alıyor kış dönemi,lastik yüzünden birine çarpmayalım kış döneminde.saygılar
  • poseidon_77 P kullanıcısına yanıt
    Bir de aklımdan geçen diğer seçenek şu,aldığım good year efficent grip lastiklerden mi yoksa jantlarımdan kaynaklı mı bilmiyorum direksiyonda titreşim var ki ben rot balansını yeni yaptırmama rağmen titriyor...Acaba diyorum patlayan lastiğin yerine ilave bir tane daha alıp bu dunlopları öne mi taksam,önleri de arkaya geçirsem?Sonrasında titreşim olursa da jantları düzelttiririm.Sizin de başınıza ağrıtıyorum kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janti1907 -- 11 Nisan 2018; 1:9:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: janti1907

Bir de aklımdan geçen diğer seçenek şu,aldığım good year efficent grip lastiklerden mi yoksa jantlarımdan kaynaklı mı bilmiyorum direksiyonda titreşim var ki ben rot balansını yeni yaptırmama rağmen titriyor...Acaba diyorum patlayan lastiğin yerine ilave bir tane daha alıp bu dunlopları öne mi taksam,önleri de arkaya geçirsem?Sonrasında titreşim olursa da jantları düzelttiririm.Sizin de başınıza ağrıtıyorum kusura bakmayın.
    Biraz geç oldu ama başkalarına faydası olur diye yazıyorum. GY efficent kaliteli bir lastiktir. Titreşim yüksek hızlarda oluyorsa 80 90 ve üstü gibi balans da sorun var demektir. Düşük hızlarda da titreşim var ise başka bir sorun vardır. Rot ayarında ise titreşim olmaz diye biliyorum ancak direksiyon sizin istediğiniz döndürme den fazla ya da az döner.yani çekme yapar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.