Şimdi Ara

Dunkirk| Christopher Nolan| Temmuz 21,2017 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.206
Cevap
18
Favori
41.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Smile of Joker

4 sene içinde çıkmayacağını ve bilimkurgu olmayacağını düşünüyorum.Güzel bir dram filmi olabilir.

Katılıyorum. Sağlam bi dram bekliyorum artık Nolan'dan.
  • Herkes dram yapabilir ama bilimkurgu herkesin harcı değil. Sağlam bilimkurgu gelecekse 4 sene de bekleriz 5 sene de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 29 Temmuz 2015; 3:03:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016'da gelir.
  • aceleye gerek yok Interstellar gibi bir şey olacaksa 4-5 yıl beklerim.
  • Nolan ismini duymak bile beklentiyi arttırıyor.Her filminde başarıyı yakalamış bir yönetmen.Yeni çekeceği film hangi türde olursa olsun izlerim.
  • ben nolan dan daha büyük bisey bekliyorum. tüm filmlerinde ortak nokta olan bişey çıkacakmış gibi geliyor kariyeninin sonlarina doğru. aslında tüm filmlerinde olan göze batmayan bi detay falan çıksa efsane olur ki nolan dan böyle bi beklentim var niyeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C.Nolan varolan şeyleri çok iyi bir şekilde filme yansıtıyor. Muhtemelen yine böyle ve güzel bir film olur.

• Adam işin erbabı.Yanlış anlamayın ama yukarıdada yazıldıgı gibi bir konuyu çok iyi yansıtabilmek önemli.Bu teknolojik çagda yeni film begenmek hiç kolay degil. Insanlar artık bir çok gerçegin farkında.Nolan bu durumu çok iyi anlayan ve yansıtabilen bir yönetmendir kendisi

• bekliyoruz... :)
  • Nolan tabiki efsane ama pek heyecanlanmadim sadece yeni bir film gelecek denmesiyle.

• Yeni filmin nasıl bir şey olacağı belli olmamasına rağmen Interstellar kadar iyi olacağını düşünmüyorum. Özellikle müzik açısından.

Bu arada; Happy Birtday Nolan Reis!
  • ÖFF Ben Affleck niye yok yhaa

Zack yoksa bende yokum !
  • Nolan hakkında bir soru sormak istiyorum sizlere.Eger yeterince imkanınız olsaydı Nolanın bir hayranı olarak imzasını başkasından satın almak için para ödermiydiniz?Görelim cevapları lütfen

• Christopher Nolan'dan Radikal Kariyer Açılımları!

"Yıldızlararası / Interstellar", "Başlangıç / Inception" "Kara Şövalye Yükseliyor / The Dark Knight Rises" filmlerinin Oscar adayı yönetmeni Christopher Nolan'ın gündemindeki yeni proje ortaya çıktı. Hollywood'un büyük bütçeli, manşet filmlerinin yönetmeni olarak bilinen Nolan, yeni projesi ile beklenmedik bir değişiklik yapacak.

Nolan'ın yeni projesi iki stop-motion animatörle ilgili bir kısa film projesi olacak. "Quay" isimli belgesel türü proje, Stephen ve Timothy Quay kardeşlere ve stüdyolarının iç işleyişine odaklanacak. Kısa film, 19 Ağustos'ta Quay kardeşlerin diğer yapımları "In Absentia" (2000), "The Comb" (1991) ve "Street of Crocodiles" (1986) ile birlikte New York Film Forum'da gösterilecek. Gösterimin ardından Nolan ve Quay Kardeşler soru-cevap etkinliği yapacak.

Kaynak: Beyazperde

• quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Christopher Nolan'dan Radikal Kariyer Açılımları!

"Yıldızlararası / Interstellar", "Başlangıç / Inception" "Kara Şövalye Yükseliyor / The Dark Knight Rises" filmlerinin Oscar adayı yönetmeni Christopher Nolan'ın gündemindeki yeni proje ortaya çıktı. Hollywood'un büyük bütçeli, manşet filmlerinin yönetmeni olarak bilinen Nolan, yeni projesi ile beklenmedik bir değişiklik yapacak.

Nolan'ın yeni projesi iki stop-motion animatörle ilgili bir kısa film projesi olacak. "Quay" isimli belgesel türü proje, Stephen ve Timothy Quay kardeşlere ve stüdyolarının iç işleyişine odaklanacak. Kısa film, 19 Ağustos'ta Quay kardeşlerin diğer yapımları "In Absentia" (2000), "The Comb" (1991) ve "Street of Crocodiles" (1986) ile birlikte New York Film Forum'da gösterilecek. Gösterimin ardından Nolan ve Quay Kardeşler soru-cevap etkinliği yapacak.

Kaynak: Beyazperde

Stop motion tekniğini severim ama gerçek projesi bu ise haysl kırıklığına uğradım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

ÖFF Ben Affleck niye yok yhaa

Zack yoksa bende yokum !

Çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smile of Joker -- 31 Temmuz 2015; 12:06:07 >
  • Yok artık nasıl aklına geldi böyle bir fikir Böyle bir şey olsa bütün dünya yıkılır he

• quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

ben nolan dan daha büyük bisey bekliyorum. tüm filmlerinde ortak nokta olan bişey çıkacakmış gibi geliyor kariyeninin sonlarina doğru. aslında tüm filmlerinde olan göze batmayan bi detay falan çıksa efsane olur ki nolan dan böyle bi beklentim var niyeyse

Michael Caine
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Aslında bütün filmler Michael Caine'nin kafasından geçen şeylermiş, Batman'in oyuncağından filmi düşünmüş, Inception'daki Coob masanın üstündeki tuzlukmuş. Böyle bir şey olabilir bence.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.