Şimdi Ara

Dungeon Siege III (2011) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
1
Favori
13.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umutluyum ve beklentilerim yüksek. Umarım hayal kırıklığına uğramam.
  • Vuruş hissi 0. Umarım bunu düzeltirler. Ayrıca grafikler biraz çocuksu olmuş, pek ısınamadım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagor000

arkadaşlar demoda kaydetme bölümü yok mu ben mi bulamadım?

edit: alt tarafı demo işte ben de ne bekliyorsam :)
  • Oyun rezalet otesi.oynanis berbat gafikler rezalet - kamera acisi stabil degil ve rhatsiz edici . 1/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: arezzo

Oyun rezalet otesi.oynanis berbat gafikler rezalet - kamera acisi stabil degil ve rhatsiz edici . 1/10

al benden de o kadar hayal kırıklığına uğradım
  • İzometrik yükseklik anlayışı ilk bu oyunda vardı özellikle dungeon siege 2 de hayran kalmıştışm birde serbestlik olayı çok iyiydi ister görev takip ederdik istersek yüksek seviye yerlere gidebiliyorduk buna göre birden levelimiz tavan oluyordu sonra bi ara konuyu takip etmek için hızlı hızlı görevleri yapabiliyorduk bu olayları sevmiştim sonrasında psp de oynadım yine kendini oynatabiliyordu bu yüzden ds3 ü bekliyordum ama yenilik beklerken oyunun daha kötü olduğu yorumlarını okuyorum sanırım oynamaktan bile vazgeçtim, bi gün belki...

D2 de izometri anlayışı yoktu ds de vardı d3 e bakıyoruz izometri anlayaşı geliyor tabi ondan önce bir kaç d2 yapımcısının çıkardığı torchlighttada görüyoruz diablo3 dede pek devrimsel nitelikte yenilik yok gibi standart bağlayıcı başarılı hack and slash modu oynayacağız yine.
  • Eşek var mı eşek?
  • Çıktı oyun.

Tam sürüme bir şans veriyorum hani bi ihtimal hani belki birşeyler çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

Çıktı oyun.

Tam sürüme bir şans veriyorum hani bi ihtimal hani belki birşeyler çıkar.

eet dusmus indiriyorum

4gb yuh cok az diger oyunlara gore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsosyalBilgisayar -- 10 Haziran 2011; 9:22:59 >
  • Patron güzel haberlerini bekliyoruz umarım demo gibi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: feckless

Patron güzel haberlerini bekliyoruz umarım demo gibi olmaz

35dk sonra inio kurup yorumlarim
  • Az önce arkadaşla konuştum ama demodan hiç farkı yok dedi sabah sabah canım sıkıldı yaw.Oynamadığım için yorum yapamıyorum tabi ama kulaktan dolma ileteyim dedim
  • oyunun girisinde 4 karakterden birini secip baslamamizi istiyor.

kontroller biraz kotu gledi bana sag sola donmesi etrafinda donuyor karakter arada asa yukari yapamadim kamerayi saga sola donuyor zoom oluyor sadece

vurus hissi ciddi derecede fark edilyor eksik kalmis karsima cikan dusmanlara sanki bosluga vururcasina vuruyor olduruyor biraz bos bir oyun gibi ama denemeye deger.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feckless

bu yaza 2 oyun bekliordum biri fable 3 biride Dungeon Siege 3 idi ama 3ler ugursuzlar geldi sanirim
    2side fos cikti

diablo3te fos ckarsa vururum kendimi 3un ugursuzlugu diabloya bulasmasa bari
  • Diablo 3 ile ilgili korkunuz olmasın bence.
    Blizzard diğer firmalar gibi zart zurt oyun çıkaracağına oyun tam bitip içlerine sinince çıkarıyorlar.
    Warcraft ın advanture oyunu bu yüzden piyasaya çıkmadı hiç ki üstünde 1-2 sene çalışılmıştı.
    Warcraft 3 defalarca değişti,önce RPG ağırlıklı üs kurmadığımız bir oyun olacaktı sonra DOTA ya döndü

DS3 büyük hüzün oldu benim için,ilk oyunu çok severek oynamıştım. İlk oyundak madenlerden karlı bölgeye çıktığımız kısmı hala unutamam.
    Ya da2. oyunun son bossunu.
    Bu sene ki devam oyunları fos çıktı çoğunlukla,bereketsiz bir dönem geçiriyoruz...
    Witcher2 Two worlds 2,drakensang olmasa resmen uzun soluklu oyun yok.
  • listede bekliyordu duke nukem den sonra..bari direk sileyim
  • Fiyasko.
  • Çok mu kötü gerçekten. Bende oyunu konsola alcaktım boşuna para vermeyelim bari. Daha L.A Noire ı alamadım duke la ikisini alıyım.Neyse yazık olmuş o kadar kötüyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-480AFDD4F -- 10 Haziran 2011; 12:38:15 >
  • grafikleri bi kenara koydum psp'deki dungeon siege throne of agony bile bundan iyi. eski güzellikler bir bir maymunlaşıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.