Şimdi Ara

Dungeon binekleri rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaslar, dungeonlardan dusen binekler icin kisa ve öz bir rehber hazirladim umarim yardimci olur her binek farmlayana. yanlis hatali bir yerim olduysa uyarin duzeltelim. Keyifli seyirler.
    https://youtu.be/iYrn5jjT_Bw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güle güle bin, ara da selfie çekin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

güle güle bin, ara da selfie çekin

Tesekkurler, raid binekleri bolumunde benden nefret edecegin garantisini veriyorum bu ohaysa
  • Güzel olmuş. Bir ara niyetlendim ama çok deneyince sıktı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

Güzel olmuş. Bir ara niyetlendim ama çok deneyince sıktı :)

eyvallah, arada oluyo oyle banada gecıyo sonra:D
  • Yanlis demeyelimde birincisi cok yapilan bir konu, ikinciside video olmasinin bir esprisi pek olmamis. Yeni oyuncular icin asil zorluk eski dungeonlarin girisin i bulmak, dungeon inin haritasini bilmemek iken bu binek iste burdan dusuyor bana pek rehber havasi vermedi...
  • Swift Zulian Tiger'ı oyundan kaldırılana kadar yıllarca farmlayan arkadaşım sende gel şanslısındır çıkar belki dedi. Çıkarsa rollerim dedim tamam dedi. İlk girişimde çıktı. Rolledim 90 küsür attım. Ventte arkadaşın sesi hayırlı olsun derken titriyordu. Aklıma geldi konuyu görünce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@hFeL

Yanlis demeyelimde birincisi cok yapilan bir konu, ikinciside video olmasinin bir esprisi pek olmamis. Yeni oyuncular icin asil zorluk eski dungeonlarin girisin i bulmak, dungeon inin haritasini bilmemek iken bu binek iste burdan dusuyor bana pek rehber havasi vermedi...

dediginizi anlamadim, harita problemi yasadigini bildigim icin bircok insanin, her binegin arkasindan o binek icin dungeon girisinin nerde oldugunu haritadan gosteriyorum.
  • Haritadan oldugu yeri gostermek cogu dungeon icin kapisini bulmak adina yeterli olmuyor. Diyelim buldu iceride kaybolmasida olasi. Bunu kastetmistim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.