Şimdi Ara

dunemaul serveri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu serverda oynayan arkadaşalr varmı? horde ally balansı nasıldır? türk çok diye gidicez arkadaşla düşünüyoruz suan horde olarak birde faction deiştirme+server deiştirme kaça malolur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melladin -- 24 Kasım 2009; 6:23:42 >

• horde türk çok var. karazhandan farkı yok.
  • Ben dunemaul'da oynuorum fakat gelmeni hiç tavsiye etmem. Türkler bol iyi güzel fakat yabancılar nefret ediyorlar. /2 chatten sürekli ırkçı mesajlar vs vs.

Battlegroundlarda genelde horde üstün ( wsg / a.b haric ) faction change ve migrate'in fiyati hakkinda hic bir bilgim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhØxien
    Türkler bol iyi güzel fakat yabancılar nefret ediyorlar. /2 chatten sürekli ırkçı mesajlar vs vs.

Sizin elinizde armut toplamıyordur herhalde. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mareşal_T®

quote:

Türkler bol iyi güzel fakat yabancılar nefret ediyorlar. /2 chatten sürekli ırkçı mesajlar vs vs.

birşeyler yapmaya çalışınca daha da kötü oluyor. veya yapmasını bilmiyoruz. birisi trade channel dan türkü aşağıladığında bütün türkler sövüp saymaya başlıyor.. Bu da ne demek? spam.. böylece bizi sevenleri bile azaltiyoruz..
  • Hiç birşey yapmayınca bizi seveceklerini sanmayan, kişilerdenim. O yüzden birşeyler yapmak hiç birşey yapmaktan daha iyidir. Ayrıca reklamın iyisi kötüsü olmaz :) Çoğunluğun türk olduğu yerde 1-2 çatlak çıkar bundan eminim. Ama, genel bir seviş olmayacağındanda aynı derecede eminim. Bireysel iyiliklerle kitleyi sevdirmenin daha faydalı olduğu kesin. Bu yüzden elimizden geleni ardımıza koyarak hiç bir yol kat edemeyiz.

Kısacası daha öncede dediğim gibi elinizle armut toplamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mareşal_T® -- 24 Kasım 2009; 19:34:27 >
  • Nagranddan geçerken arena questi için biri benden yardım istedi. Kabul ettim gittim tek ben vardım pala ile başladım questine yardım etmeye. Sohebt hoş beş gidiyor, nerelisin dedi Türkiye dedim. Bana, istersen yarım bırakabilirsin deyince neden bırakayım diye sordum? Güney Kıbrıslı bir Rum'um dedi. Bende ee nolcak ben politikacımıyım deyince, "Bize burda sizlerin hepinizi çok kötü anlatıyorlar, sen hiç kötü birisine benzemiyorsun, şimdi kafam karıştı dedi."
    Ben birinin kafasını karıştırdıysam binlercesine göstermek bizim elimizde diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

quote:

birşeyler yapmaya çalışınca daha da kötü oluyor. veya yapmasını bilmiyoruz. birisi trade channel dan türkü aşağıladığında bütün türkler sövüp saymaya başlıyor.. Bu da ne demek? spam.. böylece bizi sevenleri bile azaltiyoruz..

Elma armut olayı değil olay.. Tamamen Türk oyuncuların hatalarından oluşuyor. General chatte Fenerbahçe konuşanından tutunda, küfür edenine kadar birsürü rezil insan var. Aynı zamanda kanala spam yazılar ve yabancıların dinine kitabına ailelerine sürekli küfür ediyorlar, her yüz türkten seksen tanesi bizi rezil ediyor, birçok arkadaş heroiclere girerken mahsus başka memleket ismi veriyor, party içinde yabancılar bulunmasına rağmen Türkçe konuşan hanzolarmı dersin yoksa yabancı oyuncu hata yapınca sanki anlıyormuş gibi Türkçe küfür edenmi dersiniz.. Birisi çıkıpta "arkadaşlar yapmayın" dese onada çullanıyorlar.. Son olarak KO ya lanet olsun diyorum.

Daha Türk insanının yaptığı terbiyesizlikleri şurada sayfalarca anlatıcam ama ne benim Türk düşmanı olduğumu sanın istiyorum nede memleketinizden utanın istiyorum arkadaşlar.. Yabancılar çok haklılar çook.

• Cevabında haklısında daha öncede dediğim gibi bireysel sevdirmek çok önemli eudimonia'nın dediği gibi bende arada sırada seviyesi düşük kişileri gördüğümde 10'ar gold atıyorum bunu geçtim horde olarak allylerin grup questlerine yardım ediyorum (bazen korkup kaçıyorlar ama neyse :) Bazısıda horde açıp teşekkür ediyorda) moffaka arkadaşım sende haklısın bazı Türklerin yaptıkları büyük hatalar var ama bunu bütün Türklere mal etmek yanlış çünkü bazen yabancılarda sütten çıkma ak kaşık olmuyorlar. O yüzden ben hala armut diyorum :D
  • Tabiki tüm Türklere maletmiyorum demek istediğim önce kendimize bakacazki yabancılara laf söyleyebilelim. Yoksa DM de aynı zamanda süper Türklerde var. Ben zaten bu adamlarada yazık oluyor diyorum. Örneğin bir firmada yönetici bir abi var 46 yaşında yabancıları öyle bıktırmışızki bizide öyle sanıp o şekilde muamele yaptılar sonuç olarak kurunun yanında yaşta yandı. Ben genede yabancılarla kavgalı değilim.

Müslümanız demişti bir arkadaş o yüzden yapıyorlar demişti(bu konuda değil).. Ben İranlıyım diyorum tüm yabancılar süper sohbet ediyor.. Bu tamamen bizim hatamız. Tabi haklı olduğumuz yerde Türküz deyip susmuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moffaka -- 27 Kasım 2009; 13:09:59 >
  • bu server nerede bilmiyorum ama inanılmaz iyi bağlantı oluyor 80 ms i geçmiyor regedit ayarlarıyla ve değişmiyor horde melee char açacaklar için bulunmaz fırsat. bir de horde ally dengesi çok iyi. horde için iyi bir server.
  • Horde'larda Türk Sayısı Fazla ve İyi Bir Ortam yaparsan Seni Mutlu Edebilecek Bir Realm :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: moffaka

quote:

quote:

quote:

Elma armut olayı değil olay.. Tamamen Türk oyuncuların hatalarından oluşuyor. General chatte Fenerbahçe konuşanından tutunda, küfür edenine kadar birsürü rezil insan var. Aynı zamanda kanala spam yazılar ve yabancıların dinine kitabına ailelerine sürekli küfür ediyorlar, her yüz türkten seksen tanesi bizi rezil ediyor, birçok arkadaş heroiclere girerken mahsus başka memleket ismi veriyor, party içinde yabancılar bulunmasına rağmen Türkçe konuşan hanzolarmı dersin yoksa yabancı oyuncu hata yapınca sanki anlıyormuş gibi Türkçe küfür edenmi dersiniz.. Birisi çıkıpta "arkadaşlar yapmayın" dese onada çullanıyorlar.. Son olarak KO ya lanet olsun diyorum.

Daha Türk insanının yaptığı terbiyesizlikleri şurada sayfalarca anlatıcam ama ne benim Türk düşmanı olduğumu sanın istiyorum nede memleketinizden utanın istiyorum arkadaşlar.. Yabancılar çok haklılar çook.

Aynen Bu Oyunu'da KO'ya çevirmeye çalışan çok adi insan var ALLAH onları ıslah etsin...

• KO çevrilemeyecek bir alt yapı var boşuna şüphe duyuyorsunuz bireysel olarak çok dengesiz olabilir ama ben ondan çok normal insan olduğuna inanıyorum.
  • bende bu serverın oyuncusuyum

charlarım yabancı guildlarda (genelde isveçli norveçli hollandalı çoğunlukta)

horde tarafı için konuşmam gerekirse
    malesef bizleri hiç sevmiyorlar ,

ilk başlarda gereksiz bir ırkçılık yaptıklarını düşünüp bende onlara kızıyordum , ama şehirlerde biraz vakit geçirdikten sonra bu sefer hatanın önemli birkısmının bizlerden kaynaklandığını düşüneye başladım

general / trade hangi kanal olursa olsun sohbet eden tek millet biziz

herkes grup arıyor arena takımı arıyor birşey satmaya çalışıyor
    biz ise araya küfürlerde karıştırarak konuşuyoruz

onlar adına ben üzülüyorum ve kendimizi neden yabancılara böyle tanıttığımızı anlamakta güçlük çekiyorum

yabancılara kızmaktansa kendimize umarım biran önce çekidüzen veririz
  • Çünkü bizim milletin eziklik ve aşağılık duygusu var bizde diğer milletleri bu nedenle azarlamayı seviyoruz. Önce Siyasete, sonra basına ve en sonda millete yansıdı bizim eziklik duygumuz. Kimse bunu kolay kolay kıramaz internetin bize getirdiği yazılara örnek olarak "ßisi esiyorlar, Coq gusell" Alfabemize q,x zaten 5. girş senesini kutluyor haberimiz yok kısacası Alfabemizi bile yadırgayıp farklı karakter arayışları içine girenlerin yer alması yüzünden bu haldeyiz.

Başta söyledim dedimki onlar küfür ediyorsa elimiz armut toplamamalı ancak guildinizde bu tip yazı yazanları tutuyorsanız işte alfabenize küfür edenleri göremiyorsunuz demektir kısacası eninde sonunda milletçe kaybedeceksinizdir.
  • Arkadaşlar benzer konuşmalara bende şahit oldugum için büyük kısmına katılıyorum ama bu gavurlarda aynı zamanda acaip bir islam düşmanlıgı var.. tüm müslümanları suicide bomber diye tarif ediyorlar.. başıma gelen bir olayı anlatayım, yorumu size bırakayım.. daha önce türk oldugum için çok sataşmalara şahit oldum ama bu aşağıda yazacagım olay bardagı taşırmıştı..

bir gün zuldrakta, son görevi solo yapmaya çalışıyorum.. bilen bilir 75 level için neredeyse imkansızdır.. düzgün bir ingilizceyle genelden biraz yardım istedim(LFG,LFM ), ama kimse sallamadı.. bir süre sonra canım sıkıldı.. ya Allah için bir türktemi yok 2 sn el atıverin yazdım.. sonra ne beklersiniz.. içinde Allah kelimesini duyan gavurlar hemen sataştı.. tam 1 saat boyunca sizin Allahınız gelsin yardım etsin, Muhammet yardım etmiyormu, yok şudur budur.. o kadar çok hakaret aşağılama ile karşılaştımki lanet ettirdiler..

trade chatte türkçe konuşan küfreden görürsem mutlaka uyarırım.. türk olsun yabancı olsun hemen report ederim.. geçen birinin banlanmasına neden oldum.. hiçte pişman değilim.. eger biri kurallara uymuyorsa bizleri rahatsız ediyorsa babamın oglu olsa acımam.. sizde report edin.. 3-4 'ü bananır 8-10u adam olur, 15-20si oyunu bırakır ama sonuçta insanlık kazanır.. hepimiz kazanırız.. herkese az spamlı, bol eglenceli wow saatleri dilerim..

• bende dunemaul serverı horde oyuncusuyum.nickim Gamsizbaykus.tanıyanlar cıkacaktır.
    dunemaul serverı gercekten turkun bol oldugu esprinin dostlugun oldugu parti ve raid bulmakta zorlanılmıcak bir server buna lafım yok ama diger arkadaslarında ustune basa basa soyledigi gibi turklerin diger insanları bunalttıgı hatta cogu zaman biz turklerin bile sinirlerini bozdugu bir server.ninjamı ararsınız turktur genelde kufredenmi istersiniz turktur trade kanalda birinin anasına soven turktur,arkadasının guildini kotuleyen turktur,ulduarda boss kestiginde sevincini argo ile kutlayan kesememis guilde onu bunu monte eden turktur.son zamanlarda bunlar o kadar cok arttıki beni bilen yabancılar alıyorlar partilerine sadece yoksa inanın cogu yabancı sırf nickim turkce diye partiye almıyor.gelecekseniz bunları bilerek gelin arkadaslar sonradan buradanda migrate etmek zorunda kalmayın.herkese saygı ve sevgiler
  • Daha öncede dediğim gibi bunu düzeltmek sizin elinizde bireysel iyiliklerlede artık bir yere varamıyorsanız "ßisi esiyorlar" Yazanlar yerine "Bizi Adam Olamamışları Yanımızda Tutmuyoruz" Demeniz lazım, Önce kendimizi düzeltirsek bir düzgünlük kriteri yaratırız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.