Şimdi Ara

Dune oyunu gelir mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler dune efsane oyununu bilen emektarlar var mıdır benim gibi? 90ların en kral oyunuydu. en son 2001 de başka bir oyunu çıktı sonra bıraktılar. tekrar gelir mi?

• oyununu hiç bilmiyorum ama kitaplarını okumuş biri olarak dizisi gelse çogzel olacağı kanaatindeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: untypicalgemini

oyununu hiç bilmiyorum ama kitaplarını okumuş biri olarak dizisi gelse çogzel olacağı kanaatindeyim.

dizi/filmi yapılması biraz zor. roman akademik bir roman. Yüzüklerin Efendisi gibi etkileyici olmaz. zaten vasat bir filmi yapılmıştı bir de mini dizisi vardı yıllar önce.

ancak günümüz şartlarına uygun far cry tadında bir oyunu yapılsaydı ilaç gibi gelirdi bünyeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Muaddib -- 12 Şubat 2018; 23:25:48 >
  • akademik? politika, felsefe ve din kitapların içeriğinin önemli bir kısmını oluşturuyor fakat akademik denilemez bence. zaten benim bahsettiğim de bu türdeki tespitlerin azaltılarak yahut çıkarılarak, aksiyon üzerine 2 sezonluk falan bir dizi yapılmasıydı ki bence iyi bir prodüksiyonla gayet güzel olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: untypicalgemini

akademik? politika, felsefe ve din kitapların içeriğinin önemli bir kısmını oluşturuyor fakat akademik denilemez bence. zaten benim bahsettiğim de bu türdeki tespitlerin azaltılarak yahut çıkarılarak, aksiyon üzerine 2 sezonluk falan bir dizi yapılmasıydı ki bence iyi bir prodüksiyonla gayet güzel olurdu.

dune serisinin büyük çoğunluğu felsefiktir ve bir yönetici nasıl olmalı sorusunu felsefeyle yanıtlamaya çalışıyor. Bazı Üniversitelerde sosyoloji felsefe ve hukuk derslerinde bu kitap okutuluyor. tam anlamıyla filme aktarılması zor olur diye düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.