Şimdi Ara

DUNE HD BASE 3D VE HD TV 3D İNCELEMESİ (146. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
38
Favori
162.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bugün itibariyle 2.el olarak dune hd30 3d aldım fakat içine netflix uygulamasını yükleyemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.
  • Merhaba,

Uzun zamandır konudan uzak kaldım.

Hd Tv 3d için x265 güncellemesi geldi mi?
    x265 videoları izleme imkanımız var mı?
  • Yadis kullanan varmı? acil birsey sormam lazım
  • cihazına 2,5"ssd disk takan var mı, memnun mu, kaç gb, fiyat konusunda fikri olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proxy1 -- 5 Aralık 2016; 14:53:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proxy1

cihazına 2,5"ssd disk takan var mı, memnun mu, kaç gb, fiyat konusunda fikri olan?

1 TB Toshiba kullanıyorum sorunsuz çalışıyor. alet şu :http://urun.n11.com/tasinabilir-disk/toshiba-1tb-canvio-basic-25inc-usb30-harddisk-P123165505
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Ben de kutusundan çıkarıp seagate takmıştım.
    SSD (solid state disk) için sormuştum.
  • Ufak model Solodan sonra premium ürün Dune 4k Duo çıkıyormuş. 700 euro ve maalesef hdmi 2.0 yok. Cihazın fiyatının pahalı olmasının nedeni Sabre32 reference DAC ve XLR stereo çıkışı koymaları. Ama müzikçiler için ekstra bir DAC ihtiyacını ortadan kaldırır, bir taşla iki kuş vurmuş olurlar. Solo'da olmayan optik çıkışı da koymuşlar. Hdmi 2.0 olsa direk alınacak bir cihaz olmuş.
  • Dune vaad ettiği hiç bir şeyi yapmadi. O yüzden benim icin bitmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Dune vaad ettiği hiç bir şeyi yapmadi. O yüzden benim icin bitmiştir.

ben hala yadisle beraber kullanıyorum çok keyifli. ayrıca görüntü kalitesi ve renk doğallığıni bu kadar iyi veren bir media player daha görmedim.
  • Dune hd base cihazım,kullanma fırsatı olmadığından satılıktır.garantisi bitmiş ,tamirsiz ve çok temiz durumdadır.

Fiyat:650 tl dir.
  • Sende mi burda da mi bürütüs

Son kale de düştü mü yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

ben hala yadisle beraber kullanıyorum çok keyifli. ayrıca görüntü kalitesi ve renk doğallığıni bu kadar iyi veren bir media player daha görmedim.

Merhaba Yadis le ilgili son donemlerde sikinti yasiyormusunuz?

2.3 surununu kullaniyorum ama arsivden bir film sildigimde arayuzden guncelleme yapip disari aktar dedigimde Yadis in arayuzunde silinen filmin yeri bos kare olarak kaliyor ne yapsam gitmiyor sirf bu yuzden son 7-8 ay icinde iki kez Yadis i komple silip tekrar kurdum..sizde boyle bir sorun var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratthy

quote:

quote:

2.3 surununu kullaniyorum ama arsivden bir film sildigimde arayuzden guncelleme yapip disari aktar dedigimde Yadis in arayuzunde silinen filmin yeri bos kare olarak kaliyor ne yapsam gitmiyor sirf bu yuzden son 7-8 ay icinde iki kez Yadis i komple silip tekrar kurdum..sizde boyle bir sorun var mi?

Bende böyle bir sıkıntı yok!

Linktekini yaDIS program klasörüne atın üzerine yazdır deyin!
    yaDIS i tekrar çalıştırdığınızda sorun olmamalı

https://yadi.sk/d/m-SyKzeu9mANZ

• quote:

Orijinalden alıntı: muratthy

quote:

quote:

Bende de yok böyle bir sorun.

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Mesajı Yen'i gördüm Tuğrul.

Biliyorsun zaman ayıramıyorum,boşuna beklemesin dedim ama pek ses yok :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın;
    dün gece seyrettiğim dune hd base mediaplayerımı kapattıktan sonra bu sabah açamıyorum.
    Cihazın kırmızı ışığı yanıyor ancak kumandadan açma tuşuna bastığımda ışık sönse de bir türlü açılmıyor tv ye görüntü de gelmiyor.Cihazdan fan sesi geldiğini anlayıp baktığımda da fanın döndüğünü gördüm.Tekrar kumandanın off tuşuna basmama rağmen etkisi yok.Sürekli basık tutunca tekrar minik kırmızı ışık yanıyor.
    Bu sıkıntı ile fikri ya da bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ada-m- -- 20 Şubat 2017; 10:47:6 >
  • ada-m- A kullanıcısına yanıt
    Elektrik fişini çekip 10sn sonra tekrar takıp denedinizmi?
  • Terms kullanıcısına yanıt
    sabaha kadar bile beklettim
  • İşte bu yüzden seviyorum bu Sancak Bilgisayar'ı sizden ses çıkmayınca aradım'' yazılımsal bir sorun olabileceğini ve yollarsam halledebileceklerini'' söylediler.Hatta anlaşmalı kargo şirketi bile belirttiler.
    Sattıkları ürünlerin arkasında durmaları ve çözüm odaklı oldukları için ne alsam pişman olmadım bugüne dek.. Teşekürlerim Sancak Bilgisayar ve çalışanlarına
  • Arkadaşlar merhaba;

Atıl durumda kalan Dune HdTv 303D media playerım SATILIKTIR.

Herhangi bir problem , kozmetik bir hasar vb yoktur.

İlgilenenler ÖM lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.