Şimdi Ara

DUNE HD BASE 3D VE HD TV 3D İNCELEMESİ (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
38
Favori
162.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Varmı bildiğin iyi kaliteli marka model hemen alayım sıkıldım zaten bu aletten..

Himedia Q10 pro al kafan rahat etsin.

Baktım şimdi ona da 700 tl fiyatı var , Dune hd base 3d nin 2. elleri o para ediyorken sıfırı dune dan daha ucuz olan bir cihaz nasıl dune dan daha iyi olabiliyor ? Bilmediğimden soruyorum.Birde bu android sanırsam , Yadis gibi menülü application lar varmı bunda ?

Dunenin yeni modelini kullaniyorsan ben tecrübe etmedigim icin kiyaslayamam kodide afisleme yadis tarzi hic bir seye karismiyorsun kendisi tarayip afisliyor buda cok kisa zamanda oluyor. Arastir kiyasla cihazin konusu var. Dune hd basemi bende aldigim fiyata sattim bu tip cihazlarda zarar etmeden sattigim tek cihaz yanliz alinma nedeni film deil müzik amacli bunu sattigim kisi soyledide müzikle ilgili olmadigim icin aklimda tutamadim. Sanirim bir format var bunu çözüyor.

hd bade 3d kullanıyorum.Himedia Q10 pro nun ne artıları var acaba benim alete göre.Sen önerdiğin için bildiğini sandım :) Flac-ape falan çözebiliyor hd base 3d o yüzden tercih etmiştir.Eğer bende yeni cihaz alırsam Dune'u satmıyacam muzik setimde media player olarak kullanıcam.

Ufak bir vaktini ayırıp şu iki videoyu seyredersen sadece kodinin nelere kadir oldugunu görebilirsin. Heleki hızlı bir netin varsa, şuan kodi pc den sonra en hızlı çalıştıran cihaz bu oldugu için size tavsiye ettim. Bildigini sandım diye tii alsanda şaka tabi bu :) ms8 diye milletin çinden getirdigi bir cihazda var 50 dolar onuda begenen çok bu konuda başka bir cihazı övmek istemem de millet artık uzaya gitti biz afişe takılmayalım :)

https://www.youtube.com/watch?v=2hadlQbf0dE
    https://www.youtube.com/watch?v=kID6MPUcovs

hocam o aletin ekran görüntülerini gördüm vazgeçtim beğenmedim.Ayrıca kodi dediğin program 7.1 dts-hd , true-hd atmos gibi formatları çözemiyormuş yada sorunlu mu çözüyormuş ne.Aletin kendi playerından çalıştırmak lazımmış kodiden değil.. Bana göre değil alet herşeyi çatır çatır çözmeli... Ben Dune dan devam edicem dune solo 4k alıcam tr ye gelsin diye bekliyorum.

Tr resmi gelmeyecek

getirticez o zaman shipping yapıyorlardır herlade.

Arkadaşlar yadis den film nasıl siliyoruz ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Varmı bildiğin iyi kaliteli marka model hemen alayım sıkıldım zaten bu aletten..

Baktım şimdi ona da 700 tl fiyatı var , Dune hd base 3d nin 2. elleri o para ediyorken sıfırı dune dan daha ucuz olan bir cihaz nasıl dune dan daha iyi olabiliyor ? Bilmediğimden soruyorum.Birde bu android sanırsam , Yadis gibi menülü application lar varmı bunda ?

Dunenin yeni modelini kullaniyorsan ben tecrübe etmedigim icin kiyaslayamam kodide afisleme yadis tarzi hic bir seye karismiyorsun kendisi tarayip afisliyor buda cok kisa zamanda oluyor. Arastir kiyasla cihazin konusu var. Dune hd basemi bende aldigim fiyata sattim bu tip cihazlarda zarar etmeden sattigim tek cihaz yanliz alinma nedeni film deil müzik amacli bunu sattigim kisi soyledide müzikle ilgili olmadigim icin aklimda tutamadim. Sanirim bir format var bunu çözüyor.

hd bade 3d kullanıyorum.Himedia Q10 pro nun ne artıları var acaba benim alete göre.Sen önerdiğin için bildiğini sandım :) Flac-ape falan çözebiliyor hd base 3d o yüzden tercih etmiştir.Eğer bende yeni cihaz alırsam Dune'u satmıyacam muzik setimde media player olarak kullanıcam.

Ufak bir vaktini ayırıp şu iki videoyu seyredersen sadece kodinin nelere kadir oldugunu görebilirsin. Heleki hızlı bir netin varsa, şuan kodi pc den sonra en hızlı çalıştıran cihaz bu oldugu için size tavsiye ettim. Bildigini sandım diye tii alsanda şaka tabi bu :) ms8 diye milletin çinden getirdigi bir cihazda var 50 dolar onuda begenen çok bu konuda başka bir cihazı övmek istemem de millet artık uzaya gitti biz afişe takılmayalım :)

hocam o aletin ekran görüntülerini gördüm vazgeçtim beğenmedim.Ayrıca kodi dediğin program 7.1 dts-hd , true-hd atmos gibi formatları çözemiyormuş yada sorunlu mu çözüyormuş ne.Aletin kendi playerından çalıştırmak lazımmış kodiden değil.. Bana göre değil alet herşeyi çatır çatır çözmeli... Ben Dune dan devam edicem dune solo 4k alıcam tr ye gelsin diye bekliyorum.

Tr resmi gelmeyecek

Sağ tık-sil ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tr resmi gelmeyecek

Sağ tık-sil ?

Sil çıkmıyor... ne ana menude nede filmin içine girince

• Pcdeki yadis uygulamasından silip tekrar dışarı aktarmanız gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Pcdeki yadis uygulamasından silip tekrar dışarı aktarmanız gerek.

öff her film için.. Çok güzel menüler falan da dışı seni içi beni yakar hesabıııı Çok daha kullanışlı hale getirebilirlermiş sanırım bu yadis'i ama gördüğüm kadarı ile senelerdir hiç update falan yapmamışlar...
  • arkadaşlar çok önemli bir problemim var!

müzik dosyalarını açarken (mp3, flac farketmez) ilk 2-3 sn sessiz ve sonra ses aniden geliyor. böyle bir sorun yaşayan var mı? hd base 3d kullanıyorum bu arada.
    usb veya dahili 3,5" hdd fark etmeksizin hepsinde yapıyor. bir uygulama var mı bunu düzeltebilecek? son sürüm güncelleme yüklü.

sırf bu problem yüzünden dijital müziklerimi oynatabilmek için ikinci gereksiz bir media player alma aşamasna kadar geldim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crimsonrivers -- 7 Haziran 2016; 17:45:08 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_117043789//tm.htm#117043789

Dune hd base 3 d cihazım satılıktır ilgilenenlere yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: crimsonrivers

arkadaşlar çok önemli bir problemim var!

müzik dosyalarını açarken (mp3, flac farketmez) ilk 2-3 sn sessiz ve sonra ses aniden geliyor. böyle bir sorun yaşayan var mı? hd base 3d kullanıyorum bu arada.
    usb veya dahili 3,5" hdd fark etmeksizin hepsinde yapıyor. bir uygulama var mı bunu düzeltebilecek? son sürüm güncelleme yüklü.

sırf bu problem yüzünden dijital müziklerimi oynatabilmek için ikinci gereksiz bir media player alma aşamasna kadar geldim...

Ses ayarlarından bitstream yerine pcm seçip bir deneyin. Sesi çözüp gönderdiği için gecikiyor olabilir.
  • PlayerX kullanıcısına yanıt
    yok değişmedi maalesef.
    ki değişseydi de o şekilde kullanmak mantıklı değil. avr'nin DAC'siyle sesi çözmek varken dune ile çözüp müzik dinlemek gereksiz.
  • arkadaşlar , bir sorum olacak. Filmlerde external audio u nasıl oynatırız.
  • Arkadaslar merhaba meshur Yadis le alakali bir sorunum var yardimci olabilirseniz memnun olurum.
    Pc degisikligi sonrasi biraz ugrasarakta olsa Yadis i tekrar kurdum, NAS arsivimdeki filmleri taratarak afis yerlestirmelerini yaptim ancak resimde de gordugunuz gibi yadis in pc arayuzundeki listeden ve hard disc deki arsivden bazi filmleri silmeme ragmen hala dune arayuzde yerleri bos olarak duruyor ve dune ekranda filmin ismi akiyor fakat film olmadigi icin oynatmada yapmiyor herhangi bir sekilde silemiyorum da..
    Defalarca refresh yapip disa aktari denememe ragmen boyle yapisip kalan yaklasik 15-20 tane bos afis kapagi var.herhangi bir fikri olan var mi?
    İkinci sorunum ise gordugunuz gibi SAGAS basliklari olusturup ilgili filmleri pc de basliklar altina atmama ragmen Dune Yadis de filmler hala ayri ayri gozukuyor, ne yaptiysam bisey degismedi.
    Belki akliniza yadis dune arasinda iletisim problemi var gibi gelebilir ama arsive yeni film ekledigimde veya sildigimde yadis normal tepki vererek calisiyor sadece bu iki konuda problemim var.
    Buna benzer olay yasayan veya cozum onerisi olan var mi?

• Resimler
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Geçen sene bana da aynısı olmuştu
    Herşeyi denedim olmadı en son yadisi yeniden kurup dune arayüzündeki yadis klasörünü de sildim ve yeni tarama yapıp dışa aktardım düzeldi başka çözüm bulamayınca mecbur kaldım

• Arkadaslar selam. windows 7 kullanıyorum. laptop un wifi si bozuldu. ne yaptıysam kurtaramadım. son çare windows 10 a yükselteceğim. sorum şu, şu an düzgün çalışan yadis ve Dune windows 10 da da düzgün çalışırmı ? direkt gecis yapıcam. bir sorumda wifi bozuk olduğu için wifi adaptör alıcam . yine aynı şekilde çalışır ve kullanabilirim değilmi ? teşekkürler.
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    wındos 10 da sıkıntısız çalışıyor merak etme
  • Arkadaşlar dune solo 4k kullanan varmı acaba...

Varsa eğer kullanım ve cihazla ilgili bir inceleme rica ediyorum...

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 20 Ağustos 2016; 17:36:44 >
  • Dune icin ingilizce iptv plugini ariyorum.Bulduklarim hep rusca
  • Dune medya oynatıcıları Türkiye'de artık satılmıyorr mu? Pek takip edemedim bu aralar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sami Ertaga -- 28 Ağustos 2016; 22:50:26 >
  • yeni kurduğum pc de işletim sistemim -win 7- yadis açmıyor hata veriyor.Sebebini bilen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali beyendi -- 31 Ağustos 2016; 14:01:51 >
  • Arkadaşlar NAS sistemim satılıktır.

İlgilenenler özel mesaj yolu ile ulaşabilir.

Synology 2415+

WD Se Nas 4TB x 7

WD Red Nas 4TB x 2

Cisco SG300

APC SUA1500

Harting Cat7A Konnektörler x 10

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.