Şimdi Ara

DUNE HD BASE 3D VE HD TV 3D İNCELEMESİ (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
38
Favori
162.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yukarıda verdiğim ing.satış fiyatı daha uyguna geliyor :(
  • bu ürün Türkiye de satışa sürülecek gibi durmuyor. Bu fiyata zor satılır zira
  • aticus3 kullanıcısına yanıt
    gelirse zaten bu fiyatlara gelmez Atilla, zaten getiren de yok da neyse :)
  • evet daha yukarı olacak o kesin de.
    işte ben de onu diyorum bir medya player ne hdd var ne optik sürücüsü var 1000 TL üzeri bana biraz fazla geliyor.
    zira artık iyi kötü bir çok player bir şekilde medya oynatıyor.
    Kullanıcı kolaylığı sağlaması açısından tercih edilebilecek bu tür playerlarda fiyatı fazla abartmalarının anlamını ben çözemiyorum.
    optik sürücüsü olsa OPPO yu satayım bunu alayım diyecem de o da yok
  • caaanım oppo varken mp nedir yahu
  • internal blurayli makina cıkana kadar ben bir daha cihaz almam..oda cnivadan dolayı çıkmaz..
    dune da ,oppo da patcle uğraşmak lazım.front usb den..cfw..falan filan..
    nvidia bunun yanında bedava bence..
    dune max kullanan biri olarak ,dune u severim de bukarda değil..
  • Oppo şu aşamada bir şekilde işimi görüyor da daha pratik kullanımlı bir ürün bekliyorum. Dune olacak diye umuyorum ama 500 usd rakamlar çok geliyor sırf kullanım kolaylığı sunsun diye vermek
  • yaDIS için

MediaInfo_DLL_0.7.84
  • Dune Hd Base cihazımı satmak istiyorum. Kutusunda, eksiksiz ve sıfırdan farksız.. Ne kadar istemeliyim arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Dune Hd Base cihazımı satmak istiyorum. Kutusunda, eksiksiz ve sıfırdan farksız.. Ne kadar istemeliyim arkadaşlar?

600 E gitti cok defa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni cihaz 4K ama hdmi 1.4b
    bu işi anlayan varmı yani 4k da 30 Hz üzerine çıkamayacak,ama yeni nesil 4k medya 60 Hz kurgulanıyor,daha çıkışta prematüre olmuş gibi,oysa hdmi 2.0 veya üzeri çıkabilirdi.Sonuçta bu ürün en az gelecek 5 yıla hitap etmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frontoza -- 18 Nisan 2016; 22:45:47 >
  • 2 yıla aşkın süredir Dune HD Base 3d kullanıyorum. İşin açıkcası görüntü kalitesinden oldukça memnunum. Anime bir seri dışında şu ana kadar açamadığı birşeye denk gelmedim.

Kaşınıyorsun diyebilirsiniz ama yeni bir mediaplayer arayışı içerisine girdim. Bu aralar Nvidia Shield ilgimi çekmeye başladı. Amerikadan gelecek bir akrabamın adresine sipariş edecem.

Bu arada TV Panasonic VT serisi Plasma. 4k çözünürlük desteklemiyor. Televizyondan da memnun olduğum için uzun bir süre 1080p devam görünüyor.
  • arkadaşlar, elindeki dune hd base 3d sini satmak isteyen varsa almaya hazırım, teşekkürler.
    teklif aldım,beklemedeyim, aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akd31 -- 12 Mayıs 2016; 11:35:32 >
  • Arkadaşlar Yadis ile ilgili bir problemim var ; yeni filmleri tarattığımda filmlerin afişini bulamıyor. Elle gir dediğimde de afiş bulamıyor ayarlar bölümünü inceledim ama bir türlü bulamadım yardımcı olur musunuz?

Şu görüntü bende çıkmıyorhttps://store.donanimhaber.com/15/d0/eb/15d0eb7dffe1fa2f04cd66372c6267c2.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtcelik -- 8 Mayıs 2016; 16:29:28 >
  • Dune HD TV-303D medya oynatıcım satılıktır. İlgilenenler PM atabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_116769858//tm.htm

EDIT: Ürün satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 12 Mayıs 2016; 9:35:59 >
  • buyukbang kullanıcısına yanıt
    Ben sorunsuz kullanmaya devam ediyorum.

Yerine ne koydun üstad?
  • Proxy1 kullanıcısına yanıt
    Aynen ürün sorunsuz aslında, biraz macera tutkusu işte :) Başka bir ürün aldım ama daha elime geçmedi, eğer beğenmezsem aynen geri yollayacağım. B planım salonda duran 10000+ liralık oyun PC'm, Özel soğutmalı oldukça sessiz bir sistem kurdum.
  • Sancak bilgisayardan ilk çıktığında sıfır olarak aldığım dune 3d base satılıktır ilgilenen arkadaşlar pm yolu ile bana ulaşabilirler
  • PM attım

• Arkadaslar şuan gündemdeki en yeni daha Tr de olmayan

Oppo 103d Dune 4K solo Himedia q10 Pro nun Goruntu leri karar sizin

Tüm makineler sıfırlan mis şekilde

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.