Şimdi Ara

DUNE HD BASE 3D VE HD TV 3D İNCELEMESİ (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
38
Favori
162.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Şakamı yapıyorsun ustat yadis mı kaliteli uygulama yok oraya tak program çalıştır yok klasor adı tutmadı yaw ben yıldim o işlerden de gittim wd live hub aldım da Afiş işinde rahat ettim onunda görüntüsü camur du girtim himedia aldım da rahatladım

Arkadas kodi ellikere yadis eder

Kodi ac filmlerim surda de bitti gitti :)

Ben şahsen zorluk çekmiyorum yadiste ama dediğin uygulamayı görmedim tabi daha
    Ekran görüntüsü koyabilirsen memnun olurum hocam hem dizi hemde filmler için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlıyorum zahmete soktum değerli cevaplarınız için teşekkür ederim, Güle güle iyi günlerde kullanın sevgili arkadaşlar, 'aynı filmleri tekrar izliyorum' sözünü daha önce projeksiyon ya da tv upgrade yapan arkadaşlardan duymuşluğum vardı da ama media player değişen arkadaşların hiçbirinden duymamıştım. O yüzden şaşkınlığımı mazur görün. Keyfini çıkarın, bu devrim gibi cihazdan avforums ve avsforumdaki arkadaşları haberdar etmek lazım. Vallahi sevabına bir arkadaş test için gönderirse de memnun olurum, kargo parası her 2 defada benden olmak üzere. İyi geceler, saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Anlıyorum zahmete soktum değerli cevaplarınız için teşekkür ederim, Güle güle iyi günlerde kullanın sevgili arkadaşlar, 'aynı filmleri tekrar izliyorum' sözünü daha önce projeksiyon ya da tv upgrade yapan arkadaşlardan duymuşluğum vardı da ama media player değişen arkadaşların hiçbirinden duymamıştım. O yüzden şaşkınlığımı mazur görün. Keyfini çıkarın, bu devrim gibi cihazdan avforums ve avsforumdaki arkadaşları haberdar etmek lazım. Vallahi sevabına bir arkadaş test için gönderirse de memnun olurum, kargo parası her 2 defada benden olmak üzere. İyi geceler, saygılar.

Güzel nokta.duneyi geçen cihazları zaten biliyoruz bununduymamış olmamız ya tesadüf yada yeni çıktı bende karamsarım değiştirmeye

• cemo62 kullanıcısına yanıt
    Dune konusunda baska cihazdan bahsedip ovmek sacmalik oldu cok uzattık bir kac dost icin yazdim. cihaz devrim deil sadece elimizdekinden biraz daha hizli ve iyi bahsettigin forumlarida salla gitsin herkesin gördüğü ve gözü kendine neyse uzatmanin manasi yok herkes sevdigi cihazlarla mutlu olsun.

• Doğrudur hocam, aynen öyle iyi geceler. Bu arada mesajlarım artık kimi neden rahatsız ettiyse eksileme ihtiyacı duymuş. Bu da manidar

Tüm filmseverlere bir dizi tavsiyesi:
     DUNE HD BASE 3D VE HD TV 3D İNCELEMESİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Doğrudur hocam, aynen öyle iyi geceler. Bu arada mesajlarım artık kimi neden rahatsız ettiyse eksileme ihtiyacı duymuş. Bu da manidar

Tüm filmseverlere bir dizi tavsiyesi:
     DUNE HD BASE 3D VE HD TV 3D İNCELEMESİ

Teşekkürler kardeşim iyiyim tavsiye ettiğin film nasıl gözümden kaçmış en kısa sürede izleyeceğim.

• Himedia q10 belki hız anlamında dune hd base 3d den biraz daha iyi olabilir fakat görüntü kalitesi anlamında dune den daha iyi olduğunu düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 21 Ekim 2015; 15:36:40 >
  • Himedia alanlara hayırlı olsun diyorum, bol özellikli güzel bir android cihaz. Media player arayışı içerisinde olan arkadaşlar değerlendirmeli, ancak Dune HD Base veya 303D sahibi birinin geçiş yapması anlamsız diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 21 Ekim 2015; 16:59:37 >
  • VEGETTO kullanıcısına yanıt
    Düşünmemek tabiki hakkınız ama birde diger taraftan bakın Ben ve forumda bir çok kisi iki cihazıda kullandık ve kullanıyoruz ve bunu görüp bura yazdık yani birçok goz var siz daha q10 görmeden nasıl vardınız bu karara elle tutulur bir sey varmi savunduğunuz fikri size düşündüren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 21 Ekim 2015; 17:22:16 >
  • PlayerX kullanıcısına yanıt
    Dune kullanıp bu cihazı alan tun arkadaslar a söyledim kesinlikle dune leri satmayın zira bulmak zor. Himedia alın almayın demiyorum ama ikisini deneyip kendi önceliklerinize gore nihai kararı verin diye hem whatsup dan hem pm alarak. Çok yazdım ustat elde iyi cihaz varken eksiklik hissetmeyen kimse tabiki almamalı zira hepsi USD hepsi cari acik :)

• Dune hd baseyi hiçbir cihaza değişmem kalitenin önde gelen markasidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 21 Ekim 2015; 18:23:33 >
  • ben prime 3.0 kullanıyorum. eski bir cihaz olmasına rağmen iyi performans sağlıyor. üstelik bluraylerde bölge kodu değiştirebilmekte cabası tek derdim bluray disclere altyazı ekleyememek.
  • Olurda satan çıkarsa anında alırım hd base 3d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgrozt kullanıcısına yanıt
    Sahibinden de var buyrun alın üstat

235894997

• quote:

Sahibinden de var buyrun alın üstat

235894997

Bu fiyat nedir Allah aşkına piyasada yok diye 800 T.L. fiyat çekmiş ayıp gerçekten. Ederi bence en fazla 700 lira.
  • faenal F kullanıcısına yanıt
    Cihaz yok ya üstat dolayısı ile fiyatta yok

Himedia q10 alan 9 kişi gecen hafta 6 cihaz sattı. 4 tanesi sancak aldı gemi ve Marina ile ilgilenen bir kaç kişi ye 700 tl civarı sattı
    Geri kalan 2 cihaz da sahibinden de satıl 650 tl civarı. Zaten ederi de o civar bence de

Ama 700 size ok arayın Ada'mı yapın pazarlık verir belki yediyüz e

• Ben 650 tl sattim ederi 600-650 arasi sattigim kisi bazi müzik formatlarini bu cihaz aciyormus ondan aldi 4k umdugumdan hizli gelisecek gibi dun fenerin macini 4k verdiler. Filmlerde cogalicaktir. Bu nedenle 4k oynaticilar cabuk piyasaya cikacak bakalim dune uretim yapicakmi.yaptigi tr gelirmi orasida ayri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 23 Ekim 2015; 14:50:37 >
  • quote:

Cihaz yok ya üstat dolayısı ile fiyatta yok

Himedia q10 alan 9 kişi gecen hafta 6 cihaz sattı. 4 tanesi sancak aldı gemi ve Marina ile ilgilenen bir kaç kişi ye 700 tl civarı sattı
    Geri kalan 2 cihaz da sahibinden de satıl 650 tl civarı. Zaten ederi de o civar bence de

Ama 700 size ok arayın Ada'mı yapın pazarlık verir belki yediyüz e

Dune hd bende var. Ben alacak arkadaşlar için yazdım. Ayrıca verdiğiniz bütün bilgiler için teşekkür ederim. Bu arada benimde kanıma gireceksiniz vallahi, q10 için benim anfi aslında uygun ama televizyonum uyumlu değil o yüzden şu an TV yide değiştirmeyi düşünmediğim için almanın çok bir manası varmı bilemiyorum.
  • Benim bir arkadasim daha satıyor dune hd base arkadas 700 tl istiyor. Isteyen varsa bana pmden yazsin arkadasla konusup telini vereyim.

• Forumda takılmayan güvenilir bir abi var dune base satacak ilgilenen varsa söylesin yönlendireyim görüşün

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.