Şimdi Ara

Dune: Part I (2021) | Dennis Villeneuve | Timothée Chalamet - Rebecca Ferguson - Jason Momoa (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
5
Favori
11.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yönetmende gerçekten farklı birşeyler var yönetmenin filmlerini izlerken transa geçiyorum resmen Arrival ve BR 2049 tam anlamıyla efsaneydi. Merakla bekliyorum bu filmi.
  • İlk kitabını dun bitirdim ve umarım filmi çekilmez ve kitap olarak populerligini korur derken sabah imdb de gelecek filmini gördüm Ama kadro ve hans zimmer dogruysa gerçekten gelicekse boyle gelsin izleyelim baya sağlam
  • Şu müziklerini hans zimmeri'in kendisi besteler umarım. Interstellardan beri adının geçtiği her albüm hayal kırıklığı.
  • Ayrıca Dennis Villeneuve hollywood'a çok geç girişinden olsa gerek fazlaca underrated bir isim bana göre. Bir çok türden bu kadar başarılı iş çıkarmak çok takdir edilesi.
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Arrival
    Prisoners
    Blade Runner 2049

Bu filmler değeri az bilinen filmler
    Atmosfer kasvetli
    Öyle ki bir yağmurlu sahneyi bile çok iyi yansıtmış yönetmen
    En büyük artısı Dune'daki o tozu dumanı yansıtabilecek dönem içindeki en doşru seçim.
    Çekimlerde büyük gizlilikle yapıldı hiçbirşey sızmadı
    Yılın en çok beklediğim filmi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

Arrival
    Prisoners
    Blade Runner 2049

Bu filmler değeri az bilinen filmler
    Atmosfer kasvetli
    Öyle ki bir yağmurlu sahneyi bile çok iyi yansıtmış yönetmen
    En büyük artısı Dune'daki o tozu dumanı yansıtabilecek dönem içindeki en doşru seçim.
    Çekimlerde büyük gizlilikle yapıldı hiçbirşey sızmadı
    Yılın en çok beklediğim filmi.
    Dune'un görüntü yönetmenliğinde roger amca görürüm diye baktım ama maalesef onla çalışmıyormuş.
    Yönetmeni bu seviyeye taşıyan kesinlikle bu görüntü yönetmeni. 15 oscar adaylığı her şeyi açıklıyor zaten
    Özellikle 2049da olağanüstü bir iş çıkarmıştı, sırf bu amca için 1917yi imaxde izlemek istiyorum bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Roger Deakins bir yana bu filmin senaryosunun Eric Roth tarafından uyarlanacak olması, karakterleri ayrıntılı işleyeceği iyi bağlandığı takdirde, sadece görsellikle değil tüm sinematik yönleriyle uğraşılarak çekilirse bu seri Lotr yada Star Wars"tan aşağı kalır yanı yok.

The Thing"de yada Close Encounters of the Third Kind'da çöl fırtınasıyla açılış yapar toz duman içinde böyle bir daha büyük bir açılış bekliyorum, yeni keşifler yapnaya gerek yok. Poz keserek tanıtıma da gerek yok herşeyin parlak parlak üniformalarla gözümüze sokulmasına da iki kas gösteren tiplere de azıcık toz duman doğallık olsun toprak renkleri olsun eski sinemaya bu yüzden özlem duyuyor insan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

Roger Deakins bir yana bu filmin senaryosunun Eric Roth tarafından uyarlanacak olması, karakterleri ayrıntılı işleyeceği iyi bağlandığı takdirde, sadece görsellikle değil tüm sinematik yönleriyle uğraşılarak çekilirse bu seri Lotr yada Star Wars"tan aşağı kalır yanı yok.

The Thing"de yada Close Encounters of the Third Kind'da çöl fırtınasıyla açılış yapar toz duman içinde böyle bir daha büyük bir açılış bekliyorum, yeni keşifler yapnaya gerek yok. Poz keserek tanıtıma da gerek yok herşeyin parlak parlak üniformalarla gözümüze sokulmasına da iki kas gösteren tiplere de azıcık toz duman doğallık olsun toprak renkleri olsun eski sinemaya bu yüzden özlem duyuyor insan.
    Evet.
    Film yalnız ilk kitabı kapsayacak yanlış bilmiyorsam değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk görsel yayınlandı.

• Dune: Part I (2021) | Dennis Villeneuve | Timothée Chalamet - Rebecca Ferguson - Jason Momoa
  • İzlediğim Dune (1984) beni kitaptan sonra hiç tatmin etmemişti. Arrival ve Blade Runner filmlerini çok beğenmiştim. Bekliyoruz bakalım
  • Kadro harika gerçekten.

Dune: Part I (2021) | Dennis Villeneuve | Timothée Chalamet - Rebecca Ferguson - Jason Momoa
    Dune: Part I (2021) | Dennis Villeneuve | Timothée Chalamet - Rebecca Ferguson - Jason Momoa

• Dune: Part I (2021) | Dennis Villeneuve | Timothée Chalamet - Rebecca Ferguson - Jason Momoa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

İzlediğim Dune (1984) beni kitaptan sonra hiç tatmin etmemişti. Arrival ve Blade Runner filmlerini çok beğenmiştim. Bekliyoruz bakalım
    hocam kitap serisi toplam kaç kitaptan oluşuyor?
    Ben geçen hafta ithaki yayınlarının set halinde olanını aldım toplam 4 kitap. Ama sanırım dahasıda varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

hocam kitap serisi toplam kaç kitaptan oluşuyor?
    Ben geçen hafta ithaki yayınlarının set halinde olanını aldım toplam 4 kitap. Ama sanırım dahasıda varmış

Alıntıları Göster
    Ana hikaye altı kitaptan oluşuyor. İthaki altı kitabın dördünü bastı, basılmamış Dune Kafirleri ve sanırım Dune Rahibeler Meclisi var. Bunların yanında tonla başka kitap var evren ile ilgili ama sanırım ana seri dışındaki kitaplar biraz meraklısının ilgisini çekecek türden ve çoğunun çevirisi yok diye biliyorum, belki de hiçbirinin.

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    O değil de Leydi Jessica için seçilen oyuncu kitapta hayal ettiğim gibi. Jessica için dört dörtlük oyuncu seçmişler. Diğer oyuncular da iyi duruyor.

Merakla bekliyorum filmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris Traeger -- 29 Ağustos 2020; 8:49:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Bu yönetmende gerçekten farklı birşeyler var yönetmenin filmlerini izlerken transa geçiyorum resmen Arrival ve BR 2049 tam anlamıyla efsaneydi. Merakla bekliyorum bu filmi.
    ozellikle Blade Runner 2049 sinemada izledigim en iyi filmlerden biriydi muzikleri ve atmosferi efsaneydi
  • Fragman yarın yayınlanacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.