Şimdi Ara

Dün ziya selçuk tv deydi....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce açtım izledim bi soru grldi üniversite sınavı öğrencileri

müfredatın neresindrn sorumlular dedi ki tüm müfredattan sorumlular dedi ama drdi ki ince düzenlemeler olabilir ama tüm içerik ve müfredattan sorumlular yani tüm konular sorulacak dedi yani artık bi şeyi beklemeye gerek kalmadı gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Girecek arkadaşlarımıza hayırlı olsun öyleyse. Gecen seneki sınavin seçici ve adil olmadigini düşünüyorum. Zaten az sorunun olduğu bir sinavda bir de konular çıkartılırsa ortada adalet ve seçilik kalmaz. Artı okullar da açılıyor. Yani mantiken olması gereken oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayırlı olsun dh halkı  

• link ins dorudur

• 1 saat 5. dakikadan itibaren izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dişcan-20 -- 7 Ekim 2020; 15:50:20 >

• İnce düzenleme dediği ne acaba

• Karolinax kullanıcısına yanıt

Çok kaale alınacak bi durum değildir bazı konulardan kazanımları çıkarabilirler

• Karolinax kullanıcısına yanıt

Türev integrali komple çıkarmak

• Ya ta en başta da ne demişti onu hatırlayın, duruma göre seyreltme yapabiliriz demişti. Geçen sene hazırladıkları sınavın kötü olması ve kötü sonuçlanmasının sebeplerinden birisi müfredatı kırpmalarıydı, ancak öyle gözüküyor ki Sayın Selçuk sınavın kötü olmasının tek sebebi olarak müfredatın kırpılmasını öne sürüyor. Dolayısıyla konu kaldırılma ihtimalini yoka yakın olarak görüyorum.

Duruma göre seyreltme yapabiliriz demişti, bu bana şunu çağrıştırıyor: duruma göre LTİ gibi konuları hafifleteceğiz. Ha ne kadar mümkün bilmiyorum, bu konular daha ne kadar indirgenebilir hiçbir fikrim yok. Çünkü gördüğümüz LTİ, LTİ'nin genel çapına bakıldığında çok temel seviyede.

• Seyreltme çok ama çok hafif olur artık bencr lti ye başlamayan ltiye başlayabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.