Şimdi Ara

Dün gece küfür yedim galiba...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün akşam teyzemleri evine bırakmak için aracı almıştım.
    Dönüşte eve bir rampadan çıkıyoruz orada ışık var.
    Gece civarı olduğu için ışıklar normal yanmıyordu, kontrollü geçiş ışığı yanıyordu.
    O rampadan genelde hızlı çıkarım ve ışıkta yol müsaitse hemen kalkar giderim.
    Işığa doğru giderken baktım ışık kontrollü geçişte, ben yavaş yavaş ışığa yaklaşırken sola doğru bakıyordum.
    Araba uzaktaydı ben de gaza yüklenip rampaya doğru giderken sağıma baktım araba geliyor mu diye.(rampaya sağ taraftan da yol bağlanıyor ve her zaman oradan araç gelebiliyor. Kontrollü geçiş her zaman var orada.)
    O an normal yoldan gelen kartal taksinin bana sağ taraftan hızla geldiğini ve birkaç metre kala fren sesiyle yavaşladığını gördüm.
    O an gaza biraz daha yüklenip araca sol manevra yaptım.
    Arkama bile bakamadım amacım kaçmak felan da değildi tabi. Gidip özür dilemeyi düşünemedim ama içimde kaldı resmen.
    Hayatımın salaklığını yaptım resmen,sola bakıp araba yavaş diye sağa bakmayı unuttum heralde.
    Onu bile hatırlamıyorum.
    Normalde yeşil bana yansa bile araç geliyor mu diye bakıyorum.
    Bu seferki ihmalim bayağı acı olacaktı ama kurtulduk çok şükür.
    O araçta çocuk felan olsa ömür boyu vicdan azabı çekerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 5 Temmuz 2015; 19:05:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kurban kes
    etini yoksula dağıt

• Kendimi gunah çıkarmaya geldiğin papaz gibi hissettim

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Kendimi gunah çıkarmaya geldiğin papaz gibi hissettim

Adama çıkarmaya kalksam gece gece başıma iş alabilirdim de, burası rahat.
  • Ben bol bol küfür yiyorumdur acemi oldugum için bazı şeyleri karıştırıyorum .Kimisi kornayla kimiside el kol hareketi yaparak tepki veriyor umarım kazasız belasız acemiliğimizi atarız
  • Burası kilisemi bizde peder bey mıyız GUNAH CİKARTMSYA BURAYİ SECİYORSUN

• quote:

Orijinalden alıntı: Technotronic

Ben bol bol küfür yiyorumdur acemi oldugum için bazı şeyleri karıştırıyorum .Kimisi kornayla kimiside el kol hareketi yaparak tepki veriyor umarım kazasız belasız acemiliğimizi atarız

O vatandaslar analarinin karninda ogrenmistir ondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

kurban kes
    etini yoksula dağıt

şükür ederken bile can alıyoruz. yazık!
  • benim elime düşecektin ki varya :D :D :D
  • Giresundasin galiba,orda senin hatan varmis ama yolu gormen icin baya burnunu cikarman gereken cok yol var,planlamasi kotu bir sehirdeyiz..

• quote:

Orijinalden alıntı: anakin_skyrunner

Giresundasin galiba,orda senin hatan varmis ama yolu gormen icin baya burnunu cikarman gereken cok yol var,planlamasi kotu bir sehirdeyiz..

Evet hata benimdi zaten, iyi kontrol etmeden çıkmıştım. Planlama rezalet. Memleketin şehir içi giriş çıkış bağlantılar yetersiz, trafikte abuk subuk yığılmalar oluyor.
  • kadın şoför değilsen sıkıntı yok. Kadın olsaydın konuyu sen değil karşı taraf açardı şoförlük konusunda bu arada yeni trend eski konuları diriltmek galiba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Yok bayan değilim:) Foruma liseli dadandı da tutup hortlatmış. Ordan da arkadaş cevap vermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Giresundasin galiba,orda senin hatan varmis ama yolu gormen icin baya burnunu cikarman gereken cok yol var,planlamasi kotu bir sehirdeyiz..

Evet hata benimdi zaten, iyi kontrol etmeden çıkmıştım. Planlama rezalet. Memleketin şehir içi giriş çıkış bağlantılar yetersiz, trafikte abuk subuk yığılmalar oluyor.

Merkezdeki saat kulesinin ordaki kavsaklar bildigin trafik ayibi..Orda liman otoparkindan yer alarak genis kavsaklar yapsalar biraz rahatlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Merkezdeki saat kulesinin ordaki kavsaklar bildigin trafik ayibi..Orda liman otoparkindan yer alarak genis kavsaklar yapsalar biraz rahatlar

Oraya viyadük uygun olurdu ama başta nasıl bir hesap yapmışlarsa bu yol açıldığı zaman onu hiç hesaba katmamışlar.
    Trabzon'dan vs gelen sahil yolunu kullanan vatandaşlar şehrin trafiğini bayağı etkiliyor. İç kısım zaten sıkıntı.
    Liman özel olduğu için hayatta yer vermezler. Otopark yapmışlar para basıyorlar resmen, kimseye eyvallahı olmaz.
    Bulancak tarafından gelirken şehir içine girilen yer de çok saçma. Ondan sonra hükümet konağı tarafından şehir içine giriliyor, orası da sıkıntılı. Bunlar saatin orada kargaşa çıkıyor.
    Saat 5 civarıyken trabzon tarafından geldiğimde bu sefer şehir dışı tarafından meydana geçeyim dedim, taa emniyet müdürlüğüne kadar trafik vardı...
    Neyse konu uzamasın eski bir konu zaten oldu bitti:)

• Şehir içi dolmuşları trafiği felç ediyor hep şehir içinde, merkezde ne zaman karşıya geçsem bir sürü araba var rahat yürüyemiyoruz buralarda.
  • hocam öncelikle geçmiş olsun gece geç vakitlerde insan genelde dalgın oluyor daha dikkatli olmak lazım
  • korkusuzmo kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun? Geçmiş hocam geçmiş. 1.5 yıldan fazla geçmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.