Şimdi Ara

Dün Biontech aşı oldum bugün spora gitsem birşey olur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Dün sabah 10 gibi biontech aşı oldum. Şuan sadece aşının vurulduğu yer nokta kadar ağırıyor başka bir sorun yok. Salona gidip ağırlık çalışsam bir sorun yaratır mı bu konuda internette net bir bilgi bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir kaç gün ara vermeni tavsiye ederim. Beslenmeni iyi yapmaya bak bu arada.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk dozda 2 gün kolumu kaldıramadım, sanki oraya birisi odunla vurmuş gibiydi :). 3. gün hafif ağrıdı 4. gün salona gittim. İkinci dozda 1 gün ağrıdı ağrımadı sonra salona devam ettim. Kısacası ne zaman kendini rahat hissedersen o zaman git. birkaç gün dinlenmek sana birşey kaybettirmez aksine daha iyi performans alırsın.

• Aşı olduktan bir gün sonra spora gittim hiç bir ağrı sızı hissetmedim. Tabi herkes benim gibi olmayabilir gene de dinlenmekte fayda var.

• millet sabah btech aşısı vurulup gece kafa çekmeye gidiyor. halsiz hissetmiyorsanız gidebilirsiniz bir şey olmaz.

• MCA90 kullanıcısına yanıt

hocam daha önce korona geçirmiş miydiniz? geçirmeyenlerde 2.doz geçirenlerde ilk doz ağrıtıyor dedi doktor da salladı mı merak ettim. bende de ilk dozda sıkıntı oldu korona geçirmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: apostrophe

hocam daha önce korona geçirmiş miydiniz? geçirmeyenlerde 2.doz geçirenlerde ilk doz ağrıtıyor dedi doktor da salladı mı merak ettim. bende de ilk dozda sıkıntı oldu korona geçirmiştim.

Bundan 4-5 ay önce baya ağır hastalanmıştım ama test yaptırmamıştım . 1. aşıda hiç ağrı olmadı 2. daha olmadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.