Şimdi Ara

Dün Aksamki 'Varmısın Yokmusun! yarısmasından kücük bi kesit..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yarısmanın sonları cok iyi bi yarısma cıkaran beyazıt adlı arkadas son kalan 2 kutu arasında kararsızdır..24 numaralı kutu sahibi arzu isimli bayandır ve beyazıt arkadasımın agzından su sözler dökülür...

-Su an cok kararsızım Bircok kez arzuya bakıp actırmak istedim..elim gitti geldi..ama tereddüt ettim bi kaç kere düşündüm actırayım ne olursa olsun diye..bu sefer tereddüt yok ac arzu ne cıkarsa....

ben bu sırada koptum tabi..bu yarısma beni heyecanlandırmaktan fazla güldürüo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaSoN_ -- 28 Şubat 2008; 21:16:07 >

• quote:

Orjinalden alıntı: jason2094

yarısmanın sonları cok iyi bi yarısma cıkaran beyazıt adlı arkadas son kalan 2 kutu arasında kararsızdır..24 numaralı kutu sahibi arzu isimli bayandır ve beyazıt arkadasımın agzından su sözler dökülür...

-Su an cok kararsızım Bircok kez arzuya bakıp actırmak istedim..elim gitti geldi..ama tereddüt ettim bi kaç kere düşündüm actırayım ne olursa olsun diye..bu sefer tereddüt yok ac arzu ne cıkarsa....

ben bu sırada koptum tabi..bu yarısma beni heyecanlandırmaktan fazla güldürüo

İşte TÜRKÇE'NİN güzellği nereye çekersen oraya gidiyor.

• muti$ yakaLamı$ın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Time_Force

muti$ yakaLamı$ın

saol
  • bu yarışmaya bayılıyorum. Benim kutum küçük seninki büyük falan filan.. Muhabbete bak yaww
  • süper ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.