Şimdi Ara

DÜN AKŞAM ÖZEL NUMARA ARADI VE BUNLARI SÖYLEDİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
3
Favori
5.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    K: alo
    B:buyrun ne için aramıştınız.
    K:kiminle görüşüyorum

Hocam bu sorudan sonra kapatman gerekiyodu

Bunu demen başına sorun açabilir.

B:ben ibrahim siz kimi aradınız....

bu arada yakında facebooktan ekleyebilir kabul etme sakın telefon numarandan bulacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D_Güiza -- 19 Temmuz 2012; 1:36:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Biz ne bilelim lan kim olduğunu?

forumda bugüne kadar gördüğüm en anlamlı mesaj bu arada baya güldürdün sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

quote:

Orijinalden alıntı: Darkness~

Özel numara arıyor ve adını soruyor sende direk söylüyorsun.
    Arayan tanıtsın ilk önce kendini. Sen neden adını veriyorsun ki direk?
    Gerçi duydun tabi kız sesini direk atladın. Bir umut ama nafile işletmişler seni.

doğrudur hocam cidden bi umut bekledim hatta bu akşamda aramasını bekliyorum ama nedendir bilmiyorum

adam depresyona bağlamış,hüzünlenmiş ya,birisi arasın özelden

• Öncelikle numaranda dahil herşey görünüyor.
    Sana yazan araştıran bir hatun var diye heveslendin sanırım ama çokta öyle görünmüyor.Sen bence numaranı gizli çağrılara bir kapatta arayacak kim varsa delikanlı gibi arasın ;)
  • Ahahaha adam bildigin heyecan yapmis yalniz , hic mi telefonda kiz sesi duymuyorsunuz ya. Gizli numaraya kapat telefonunu oh mis gibi

• senle bildiğin billur geçmişler olum
  • Bi daha ararsa sesinden çok etkilendim çocuklarımın anası olur musun de

• yaşının ufak olduğu nerden belli.Sevdiğin var mı . yok sevgilin var mı ? yok.Desene oğlum bunlar sizi ilgilendirmez diye laaaaaaaaaaap diye atlamışın hemen.Sanki baban soruyor soruyu.
  • Kesin çözüm

Kız bir kaç defa daha ararsa git polise dilekçe yaz
    Daha sonra kamu davası aç
    Seni durduk yerde rahatsız ettiğine ve işlettiğine dağir
    Ertesi gün zaten telefon numarasını ve
    kimliğini buluyorlar + kamu davaları ücretsiz
    Sonra git kızı tehtit et ''bana para vermessen davayı geri çekmem diye''
    Ama tehtit ederken dikkat et ortada kanıt felan bırakma
    Böylece krizleri fırsatlara çevirmeyi biraz olsun öğrenmiş olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakyolcusu18

ganka sen eyisimi 118 18 e sor onlar var ya anında biliyor bir de senin gankaların olabilir telefonda sesi kız sesi gib i yapmsışalrdır ellam ama sen vary a ararsa bir daha kıza yavsa gitsin manıtam yok manıtam ol neyım böyle sende onu kekle birde sarkı soyle söyle guzel oynak olsun olmadı benim numarayı ver gitsin

bi daha ararsa yaparım senin hatrin için :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phaldor

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Her soruya da tam cevap vermişsin , sanane , sen kimsin diyememişsin , hoşuna da gitmiş seni aramaları.

yalnızlık adama neler yaptırıyor bi bilsen..elalemin travestisi ile gayı aradı onlarla bile sohbet ettim

Yok deve

millet kafayı yemiş ya.. 30 yaşında bi gay aradı istanbuldan.. diyo benim 2 tane sevgilim oldu.ben dedim evlenseydin ya.dedi türkiyede evlenilmez niye dedim la.dedi erkektide ondan..kafama bi dank etti.dedim bu GAY KESİN...EVET GAYIM DEDİ..kilomu falan sordu 56 dedi.hmm zayıf erkeklere bayılırım dedi :D .bende spora gidiyom kilo alcam dedim ardından.1 hafta sonrada travestinin biri aradı(nerde bi manyak var beni buluyo) oda bi cinselik hatırasını anlatıyo falan.yaşım 18 dedim.ayy sen küçükmüssün anam ya dedi.

• Valla arayan bayanlar oldu beni de ama çok şükür ki gay veya travesti aramadı..Acaba senin numaran otobüs duraklarında falan mı yazıyor baksana önüne gelen aramış
  • quote:

• quote:

quote:

Her soruya da tam cevap vermişsin , sanane , sen kimsin diyememişsin , hoşuna da gitmiş seni aramaları.

yalnızlık adama neler yaptırıyor bi bilsen..elalemin travestisi ile gayı aradı onlarla bile sohbet ettim

hiç olmazsa dürüst

• quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

quote:

quote:

hiç olmazsa dürüst

doğrudur.çok açık sözlüyümdür aynı zamanda.arkadaşlarım benden para istese bende para olsa (çok şükür her zaman oldu) eğerki o arkadaşıma vermek istemesem direkmen yüzüne hayır diyorum..asla param yok harçlık almadım gibisinden yalanlar atmam.yaw paran varsa ver işte diyolar ben param var ama vermek istemiyorum diyorum..hiçbiri ilede arkadaşlığım bozulmamış nedendir bilmem .en iyi arkadaşımda olsa en kötüde olsa her zaman doğruyu söylerim..özellikle işçilere adam diyo 50 litre mazot yetmez ben diyom bitir gel yine vereyim.yaw 100 litre koy diyo.ben adamın suratına direk (ben 18 adam 40 yaşında). HAYIR diyorum.adam tip tip bana bakıyo :D .. çok pis açık sözlüyüm..

• Vay be aklima Eski bi ilişkim geldi.. O zamanlar 17 yaşinda falandim Sevilay diye bi çiktigim vardi.. Beni kuzeniyle msn'den telefonla fln işletiyo bizde gerizekaliyiz ya hemen atlicaktik zaten..

Aklinca Beni testen geçiriyo.. Başkasinda gözüm olsa Seni beklemezdim zaten demiş Ertesi gün Kizdan ayrilmiştim Beni böyle saçma salak bir teste tabii tuttugu için.. İnanirmisiniz bilmem ama o kiz daha sonra benim için Karaman'dan İstanbula kaçmayi denemişti.. İşte o zamanlar Gerçekten Kaçanin kovalandigini, Kizlara da çok değer vermemeyi öğrenmiştim...

Konu sahibine Önerim bi daha aradiklarinda kiiiiii Arayacaklardir Kesin, Ya adam gibi konuşun derdinizi anlatin yada Bi daha beni aramayin dersin.. Maytap dalga geçme amaciyla Aradiklarini anlarsan Bas küfürü kiyameti Merak etme hoşlarina gider öylelerinin, Hemde Sütöş süzük ezik bişiy olmadigini Onlara belli etmiş olursun.. Yok eğer İlişki kurmak istiyosa bi arkadaşi Senden hoşlanma gibi bir durumlari oldugunu Sezersen İşi tatliya bağla eve davet et.... Yada Elizabeth takil sen bilirsin..

• bu arada dün akşam aramadı.herhalde gırgırına aradılar (güldüklerine göre)
  • quote:

• Benzer bi olay benimde başıma gelmişti.Normalde açmam gizli numaralı fakat o an başka bir arama beklediğim için dikkat etmeden açmıştım.Hiç gelemem böyle salakça şeylere, kapattım telefonu direk suratına, ardından bi kaç kere daha arama gelmişti gizliden açmamıştım.Arayacak olan açık numaradan arasın.Böyle saçma şeylerle uğraşanlardan da ne beklenir tabi orasıda ayrı konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

suç duyurusunda bulun, kimin işlettiğini öğrenirsin

oha adam l.a noire zaaaaaaa
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.