Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dükkanda yaşananlara bak sen [ Zebani içerir ]

3
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Dükkanda yaşananlara bak sen [ Zebani içerir ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    339 Mesaj
    beyler öncelikle söyleyeyim csb değildir ama zebani vardır hikayenin içinde

birgün açtım dükkanı yine saat 10 da sonra kahveci kenan abi geldi marka aldı ( çay markası ) giderken içeri bir müşteri geldi gözlerine baktım also falso ışınları yolluyordu bana sonra abi diskoveri elit varmı sende dedi var dedim ya verirsin yada seni zindana atarım dedi bende vermek zorunda kaldım meğersem oda zebaniymiş bende durduk yere neden zindana atıyor diyorum

|
    |
    Zebani olmamış.Artık zibino ve kezbani var.Yenilikçi olun biraz.
    |
    |
    Okuyun zebani
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2
  • Binbaşı
    1153 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Knight Cross

Okumayın ornitorenk yiyen at

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,179
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.