tükan
SATIŞTA

SATILIK CORSAİR 16 GB DDR4 BELLEK

8 + 8 gb corsair vengeance lpx ddr4 2400 mhz'dir. Çok rahat voltaj bile vermeden 2900-3000 mhz'i görüyor. Voltajla az biraz daha zorlarım derseniz internette çok rahat 3200 leri görüp kullananlar var. Ryzen veye intel sistem farketmiyor çok rahat sorunsuz sıkıntısız. Amazon türkiyeden 2019 yılında aldım faturası garantisi vardır ömür boyu da garantilidir garantisi devam ediyor.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

SATILIK TEMİZ KUTULU 6S PLUS 64 GB GOLD KARGO ÜCRETSİZ

Başlıkta belirttiğim gibi, iphone 6s plus 64 gb telefonumu satıyorum. Rengi golddur, hiçbir yerinde sorun veya sıkıntı yoktur. İlk sahibiyim, hollandadan satın alındı fişi faturası duruyor. Pasaport kayıdı zaten yapılmıştır. Şuan herhangi bir operatörde sorunsuz sıkıntısız çalışmaktadır kayıttan düşme gibi gibi şeyleri yoktur.

Geçen yıllarda pilin performansı düşünce 21/02/2021 tarihinde deji markasının max modeli pili alıp kendim taktım. Pilinin de ayrıca garantisi devam etmektedir. Şuan pil performans çok iyidir. Bunun yanı sıra da ahizesi ve hoparlörünü düzenli temizliyorum. Ki kir birikmesin bir sorun olmasın diyedir. Cihazı orjinal kablosu hariç hiçbir çakma çukma dandik kablolar ile şarj etmedim. Bütün donanımları herşeyi sorunsuzdur tıkır tıkır çalışıyor. Touch id home tuşunda hiçbir sorun yoktur. Pili hariç cihazın hiçbir yerinde değişen bir parça yoktur hepsi orjinal parçasıdır. 

Yanında orjinal apple'ın içi kadife dokulu kılıfı ile vereceğim. Ekstra olarak faturası kutusu orjinal şarj aleti orjinal kablosunu da veriyorum. Kulaklık orjinal değildir ancak çalışıyor yanında isterseniz onu da veriyorum.

Kasası perişan halde ekranı değişmiş home tuşu çalışmayan parmak izi okumayan orası burası 50 kere değişmiş 2. elde perişan olmuş 50 tane adamın elinden geçmiş telefoncuların sattığı tamirli çer çöp cihazlar ile karşılaştırmayın. İzmir içi elden teslim edeceğim. Ekranında mat ekran koruyucu vardır ancak zamanla aşındı ancak çıkartmadım. İzmir dışı alışverişlerde ise önce eft sonra kargo şeklinde izmir dışı kargo ile yolluyorum. Kargo ücreti bana aittir. Kargoya kendi kutusu hariç ekstra başka kutuya koyup balonlu poşetle sarıp yolluyorum. Ekstra sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz. 

Fiyat 1750 TL

Resimler:

SATIŞTA

silinebilir

silinebilir

SATIŞTA

[]SATILIK SIFIR OPPO RENO 5 LİTE 8/128[]

Operatörden alacağım telefonu satıyorum. Başka model alacağım satma amacım tamamen nakit olarak değerlendirmek. Hiçbir şekilde kutusunu açmayacağım jelatini üzerinde olacak. O şekilde ve faturası ile birlikte vereceğim. 2 yıl OPPO türkiye garantisindedir. Şehir dışı alımlarda kargo bana aittir.

Oppo reno 5 lite özellikleri:

Reno5 Lite
Ekran
6.4 inç AMOLED ekran
Ekran Çözünürlüğü
2400 x 1080
İşlemci
Mediatek Helio P95
Bellek
8 GB
Dahili Depolama
128 GB + 256 GB’a kadar microSD kart
Kamera
48 MP Ana Kamera
8 MP Geniş Açılı Kamera
2 MP Makro Kamera
2 MP Mono Kamera
Ön Kamera
32 MP
Pil
4310 mAh, 30W VOOC 4.0 Hızlı Şarj
İşletim Sistemi
Android 11 ColorOS 11.1
Boy x En x Kalınlık
160.1 mm x 73.2 mm x 7.8 mm

SATIŞTA

[]SATILIK SIFIR SAMSUNG GALAXY A32 6/128[]

Operatörden alacağım telefonu satıyorum. Başka model alacağım satma amacım tamamen nakit olarak değerlendirmek. Hiçbir şekilde kutusunu açmayacağım jelatini üzerinde olacak. O şekilde ve faturası ile birlikte vereceğim. 2 yıl samsung türkiye garantisindedir. Şehir dışı alımlarda kargo bana aittir.

Samsung galaxy a32 özellikleri:

• Ekran: 6,4 inç FHD+, Super AMOLED, 90 Hz tazeleme oranı
  • İşlemci: MediaTek Helio G80
  • RAM: 6 GB (LPDDR4x)
  • Depolama: 128 GB (1 TB'ye kadar microSD desteği)
  • Ön Kamera: 20 MP (f/2.2)
  • Arka Kamera: 64 MP (f/1.8) + 8 MP (f/2.2) + 5 MP (f/2.4) + 5 MP (f/2.4)
  • Batarya: 5.000 mAh (15 watt hızlı şarj desteği)
  • Boyutlar: 73,6 x 158,9 x 8,4 mm
  • Ağırlık: 184 gram

Sayfa 1 2 3 4 5 6

Dükkan Sahibi Hakkında

Python

Yarbay

İsim:
Katılım zamanı: 24 Aralık 2006 05:38:59
Durum: Forumda değil
Son giriş: 20 Haziran 2021 23:20:23
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:          
Ürün: SATILIK LAST OF US PART 2 PRİMARY HESAP
Alıcı: Echonight83
Tarih: 24 Nisan 2021 10:46:00
Yorum:
Genel Puan:          
Ürün: SATILIK RASPBERRY Pİ4 4 GB, ADAPTÖR, KASA, SOĞUTUCU, SIFIRDIR
Alıcı: Umutcan
Tarih: 22 Mart 2021 21:58:44
Yorum: Ürün aynı anlattığı gibi geldi, çok memnun kaldım. Güvenilir satıcı.
Genel Puan:          
Ürün: SATILIK PS4 500 GB KIRILABİLİR SÜRÜM
Alıcı: MR.BİG-77
Tarih: 15 Mart 2021 22:22:55
Yorum: ilgili ve her konuda yardımcı olan bir arkadaş.üründe söylediği gibi.teşekkürler.
Genel Puan:    
Ürün: ▓SATILIK PS4 PRO 2 TB-OYUN-FULL KUTULU▓
Alıcı: enemy
Tarih: 18 Ocak 2021 18:52:25
Yorum: teşekkürler
Genel Puan:          
Ürün: ▓SATILIK Mİ BAND 4 TEMİZ KARGO ÜCRETSİZ▓
Alıcı: mberks
Tarih: 12 Temmuz 2020 18:51:30
Yorum: Ürün Python'un söylediği gibi yeni gibiydi hiç bir sorun olmadan ücreti göndermemin akabinde kargoya verildi ve ertesi gün de elime ulaştı. İletişim konusunda da süreçlerden sürekli haber ettiği gibi, ürün teslimatı sonrası görüşlerimi ve memnuniyetimi teyit etti. Teşekkür ederim, umarım yeniden alışveriş etme fırsatımız olur.
Sayfa

[1]

[ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ]
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.