SATILDI

SATILIK Blizzard Hesabı - Overwatch + Diablo 3 (RoS) + Black Ops 4 + WoW BFA (6 aylık game time)

Selamlar, artık zaman ayıramıyor olmam sebebiyle ilk sahibi olduğum Blizzard hesabını satmak istiyorum. Hesap bizzat tarafımca oluşturulmuş eski bi' hesap olup devir için gerekli tüm bilgiler mevcuttur. Hesabın içeriğinde;

- Overwatch Standart Edition (unranked ve çeşitli legendary skinler mevcut)

- Diablo 3 ve Reaper of Souls eklentisi

- Call of Duty: Black Ops 4 Standart Edition (battle royale ve zombie modu dahil)

- World of Warcraft: Battle for Azeroth (hesapta 27 Ekim 2020 tarihine kadar yani 6 aylık game time, Silvermoon'da 430 iLv Beast Mastery Hunter ve Twisting Nether'da 110 level yine Beast Mastery Hunter, sayıca çok olmamakla birlikte kayda değer nadir mountlar ve 70k gold mevcut.. bunlar dışında BFA için pathfinder yani uçma açık durumda)

Hesap için talep ettiğim ücret 500 TL. Alışverişi İzmir içinde elden gerçekleştirebileceğimiz gibi eft/havale yöntemi ile de gerçekleştirebiliriz. Daha önce gerek DH forum gerekse başka siteler aracılığıyla çeşitli hesap satışlarım oldu, referans olarak gösterebilirim. Dileyen olursa hesaba ilişkin fotoğrafları da paylaşabilirim, teşekkürler. (ilv çok kayda değer derecede yüksek olmadığı için şimdilik gerek duymadım)

SATILDI

SATILIK Evga GTX 1060 3GB SC

Selamlar, RX 5700 XT'ye geçmiş olmam sebebiyle yaklaşık 1 yıldır APU ofis bilgisayarımda takılı olan ihtiyaç fazlası gtx 1060 ekran kartımı satmak istiyorum. Kart Amazon'dan alınmış olup garanti süresi bitmiştir. Bu süreç içerisinde kart ile mining veya hız aşırtma gibi ekstrem işlemler yapılmadığı için hiçbir kusuru bulunmamaktadır. Kartı İzmir'de elden satın alabilirsiniz, aksi durumunda yalnızca eft/havale sonrasında kargolama yapabilirim. Kart için talep ettiğim ücret 800 TL, teşekkür ederim. (dileyen olursa bizzat kartın resimlerini de ekleyebilirim, şimdilik pc den sökmek istemedim)

ÜRÜN SATILMIŞTIR

SATILDI

Satılık Borderlands 3 (pc/key)

Merhaba, amd kart ile doğrulanmış borderlands 3 + in game item keyi (pc - epic games) 100 TL. Yanında 3 aylık xbox game pass hesabını da bedava vereceğim.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK BORDERLANDS 3 VE GHOST RECON BREAKPOINT KEY (PC) + 3 AYLIK XBOX GAME PASS FOR PC 75 TL

Merhaba, AMD'nin ekran kartı promosyonu dolayısıyla hediye gelen bu iki oyundan dilediğinizi 75 TL karşılığında satıyorum. Oyun içi hediye itemlar da dahildir. Ekstra olarak da 3 gün kadar önce aktive ettiğim xbox game pass for pc hesabını (3 aylık) hediye edeceğim. PM ile ulaşabilirsiniz.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Giriş Seviye Oyun Bilgisayarı GTX 1060

GIGABYTE F2A88XM-D3H > Webdenal'dan satın alındı, kutusu ve belgeleri mevcut.

AMD A10 7870K > Vatan'dan alındı, kutusu ve belgeleri mecvut.

EVGA GTX 1060 3GB SC > Amazon'dan alındı, kutusu ve belgeleri mevcut.

TRIDENT X 2400mhz CL10 2X4GB > Amazon'dan alındı, kutusu ve belgeleri mevcut.

WESTERN DIGITAL WD Blue WD10EZEX 1TB > Webdenal'dan alındı, kutusu ve belgeleri mevcut.

SAMSUNG 850 EVO 250GB > İncehesap'dan alındı, kutusu ve belgeleri mevcut.

EVGA 500 W1 80+ 500W > Amazon'dan alındı, kutusu ve belgeleri mevcut.

CORSAIR CARBIDE 300R > Kutusu veya belgeleri mevcut değil.

Selamlar, daha iyi bir sistem toplamak istediğim için sistemimi satışa çıkardım. Aktif olarak bu sistemi kullandığım için parça satışı düşünmüyorum. Yukarıda da belirttiğim üzere kasa hariç tüm parçaların kutusu ve her türlü belgesi mevcut. Parçaların hiçbirinde problem mevcut değil. Sadece kasanın ön tarafında düşmeye bağlı olarak performansı etkilemeyen ufak bir çatlak var. Sistem için düşündüğüm fiyat 1500 TL. Ancak üst segment ekran kartları ile de takas düşünebilirim, altını üstünü konuşur anlaşırız. İzmir'de ikamet edip almayı düşünen arkadaşlar bizzat gelip görebilir, test edebilirler. Şehir dışına ise havale/eft sonrası güvenli bir şekilde kargolarım.

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

arseovertit

Çavuş

İsim: Tayfun Beceren
Katılım zamanı: 05 Ağustos 2016 14:52:12
Durum: Forumda değil
Son giriş: 14 Haziran 2021 20:03:36
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:          
Yorum: İyi niyetli ve güvenilir. Tüm bilgileriyle hesabı satın aldım, kendisine teşekkür ederim.
Genel Puan:          
Ürün: SATILIK Evga GTX 1060 3GB SC
Alıcı: imhakanarslan
Tarih: 09 Mayıs 2020 18:14:35
Yorum: İlanda bahsettiği gibi ekran kartı gayet temizdi ve performansında herhangi bir sorun görmedim. Aynı gün kargoya verdiği için de ayrıca teşekkür ederim.
Genel Puan:          
Ürün: Satılık Borderlands 3 (pc/key)
Alıcı: gurcanbey
Tarih: 11 Aralık 2019 15:33:48
Yorum: Kendisinden Borderlands 3 key satın aldım,iletişim ve uygun fiyat için çok teşekkür ederim.
Genel Puan:          
Ürün: Takaslık Witcher 3 GOTY
Alıcı: AngelsholocausT
Tarih: 20 Şubat 2018 16:03:06
Yorum: Hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu. Güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan:          
Ürün: (Referans İlanı) Satılık Resident Evil 7 : Biohazard
Alıcı: byzantium
Tarih: 04 Mayıs 2017 19:01:48
Yorum: Güvenilir arkadaş
Sayfa

[1]

[ 2 ]
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.