KingTigerTR
SATILDI

5700 XT Asus Rog STRIX

Bu saçma fiyatlar varken satıyorum kartımı. Kartı 2019 Ekim ayında Amazon Almanya'dan aldım. Mining vs. yapılmamıştır. Sadece oyun için kullanıldı. Kutusu ve faturası mevcut. 2020 Mayıs ayında Asus Türkiye servisinden arka plaka vidaları değiştirilmiştir.(İlk çıkan partide temassızlık sorunu vardı onun çözümü için. Sıcaklık 5 derece civarı düştü.)Bir problem çıkması durumunda garanti için Amazon Almanya ile iletişime geçip kartı oraya göndermeniz gerekiyor. Önce havale/EFT sonra kargo yapılır. 1 gün test etme şansı vereceğim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Steel Series Arctis 3 2019 Edition(Siyah) 7.1 8 Ay Garantili

Arkadaşlar kulaklığın herhangi bir sorunu ya da deformesi yoktur. Kablosuz kulaklık aldığım için satıyorum. Referansı benden yüksek olanlara önce ürünü gönderirim. Kutusu mevcut. Kutuda küçük bir deforme mevcut. 2019 Ekim ayında Adeks Store'dan aldım kulaklığı.

FORUM DIŞINA SATILDI

FIFA 20 PS4 Kutulu 100TL

Oyun sorunsuz ve Türkçedir. Kapakta altta küçük Suudi Arabistan ligi logosu var.

FORUM DIŞINA SATILDI

Netmaster CBW-383ZN Modem

Netmaster Infinity 401 aldığım için bu modemi satıyorum. Kutusu ve adaptörü vardır. Yanında gelen ethernet kablosu yoktur.Alan kişinin Kablonet Müşteri hizmetlerini arayıp Mac adresini kayıt ettirmesi lazım.

SATILDI

God Of War Ps4

Kutuda ve diskte herhangi bir sorun yoktur. Referansı benden fazla olanlara önce kargo yapılır.

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

M1Abrams

Yüzbaşı

İsim:
Katılım zamanı: 17 Aralık 2011 22:14:06
Durum: Forumda değil
Son giriş: 20 Mayıs 2021 21:30:05
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:          
Ürün: 5700 XT Asus Rog STRIX
Alıcı: immistercoo1
Tarih: 25 Ocak 2021 21:36:09
Yorum: arkadaşım çok ilgili ve sıkıntısız bir alışveriş oldu. güvenilirliği de 10 üzerinden 10. kendisiyle alışveriş yapmaktan mutluyum
Genel Puan:          
Ürün: God Of War Ps4
Alıcı: SJess
Tarih: 27 Ocak 2020 22:15:31
Yorum: Ürün tertemiz ve sağlam bir paketleme ile elime ulaştı arkadaş güvenilir ilanda söylediği gibi önce ürün geldi sonra parasını havale yaptım. kendisine çok teşekkür ederim.
Genel Puan:          
Ürün: Anno 1800 - Far Cry 5 UPlay Hesabı 90TL
Alıcı: exclbr
Tarih: 16 Aralık 2019 20:51:30
Yorum:
Genel Puan:          
Ürün: ASUS Strix GTX 1060 6GB 1400 TL
Alıcı: Tari_34
Tarih: 15 Ağustos 2018 00:29:52
Yorum: Güvenilir ödeme sonrası urun geldi .sorunsuz
Genel Puan:          
Ürün: Senheiser Cx300 Kulaklık
Alıcı: DenizGokhanTezcan
Tarih: 14 Ağustos 2018 10:44:33
Yorum: Harika alışveriş. Satıcı her sözünü tuttu ayrıca on numara bir insan kendisi. Teşekkürler.
Sayfa

[1]

[ 2 ] [ 3 ]
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.