Şimdi Ara

Duke Nukem Forever (9 haziran) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
3.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben yine ertelenir diye bekliyordum
  • lan karı boss amma zorladı ha
  • E3'ten dolayı henüz ayrıntılı bir review yayınlanmadı IGN yada Gamespot tarafından ama yabancı forumlarda da oyun hakkında pek olumlu yorumlar okuyamadım. Herkes rezil grafiklerden dert yanmış.
  • Grafikler kötü de, o bir derece kabul edilebilir.
    Benim gibi yükleme sürelerinden yakınanlar var mı peki? Üstelik HDD'ye attığım halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 9 Haziran 2011; 10:40:07 >
  • okadar dert değil ya bende asıl sorun birkere öldünmü tekrar yüklüyor ondan hiç ölmemeye gayret ediyorum grafikler orta seviye okadar berbat değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

pcde oynanmaz bu oyun nişan sistemi falan yok yani tam konsolluk

kafan iyimi
  • Belliydi abi bu, Gearbox zaten zaten çoğu bitmiş haldeydi diye, onlarda fazla geliştirmedi yani, amaç Duke'ın bir şekilde çıkmasını sağlamaktı, çıktı şimdi..Hee grafiklerinin yanında bu tarz oyunlara rağbet yok artık, millet sürükleyicilikte istiyor..Yani beğenilmemesi normal ki incelemeleri düşük olacaktır..Bleki bazı dergi ve siteler eski Duke gibi bakıp yüksek verir o kadar..
  • Oyunu beğendim..
  • Arkadaşlar oyunun 12 yıldan beridir geliştirildiği yok.3D Realm oyunu 2-3 yıl önce iptal etmişti.Sonrasında Gearbox isim hakkını satın aldı(ya da geliştirme hakkını aldı tam bilemiyorum).Gearbox da oyunu sıfırdan başlayarak 2009'da yapmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

quote:

Orijinalden alıntı: BiLir.Kisi

quote:

Arkadaşlar oyunun 12 yıldan beridir geliştirildiği yok.3D Realm oyunu 2-3 yıl önce iptal etmişti.Sonrasında Gearbox isim hakkını satın aldı(ya da geliştirme hakkını aldı tam bilemiyorum).Gearbox da oyunu sıfırdan başlayarak 2009'da yapmaya başladı.

Sıfırdan başlayıp yapmadı. Of kimsenin bir şey bildiği yok usandım gerçekten gidiyorum başlıktan.

Nolursun o engin bilgilerinle bilgilendir bizi panpa.Kibrin de bu kadarı.

http://en.wikipedia.org/wiki/Duke_Nukem_Forever

Oyun tamamlanmış kısmıyla Gearbox'a verildiği yazmıyor.Sadece dağıtım hakkını devretmişler.Ki yabancı forumlarda da yazan şey;oyunun gerçek anlamda 2009'da Gearbox'ın yapımcılığıyla başlandığı...

Oyun Gearbox a %80 i bitmiş olarak geldi. Yeniden yapmadı yani oyunu. Eksikleri tamamladılar sadece.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Duke_Nukem_Foreverin_80i_Bitmisti-14852.htm

http://www.hotbloodedgaming.com/2011/04/13/duke-nukem-forever-was-75-80-done-when-gearbox-picked-it-up/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 10 Haziran 2011; 0:49:58 >

• zaten böüm tasarımlarından beli ps1 zamani bulmacalar vs şeyler var ps2 tarzı bölümler next gendeki gibi full aksiyon bölümleri değil
  • quote:

Nolursun o engin bilgilerinle bilgilendir bizi panpa.Kibrin de bu kadarı.

http://en.wikipedia.org/wiki/Duke_Nukem_Forever

Oyun tamamlanmış kısmıyla Gearbox'a verildiği yazmıyor.Sadece dağıtım hakkını devretmişler.Ki yabancı forumlarda da yazan şey;oyunun gerçek anlamda 2009'da Gearbox'ın yapımcılığıyla başlandığı...

Aşağıdaki Mayıs 2009 tarihli 3D Realms'ın oyunu iptal ettiğini açıkladığı tarihdeki geliştiricilerin sızdırdığı screenshotlara bakar isen; en azından çıkan demoyu oynadıysan Gearbox'ın zaten en azından %80 bitmiş olan bir oyunu tamamladığını görebilirsin.

http://ve3d.ign.com/articles/news/46948/Duke-Nukem-Forever-28-Hi-Res-Screenshots-Entire-Plot-Leaked

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theavalon -- 10 Haziran 2011; 10:01:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BiLir.Kisi

quote:

Arkadaşlar oyunun 12 yıldan beridir geliştirildiği yok.3D Realm oyunu 2-3 yıl önce iptal etmişti.Sonrasında Gearbox isim hakkını satın aldı(ya da geliştirme hakkını aldı tam bilemiyorum).Gearbox da oyunu sıfırdan başlayarak 2009'da yapmaya başladı.

Sıfırdan başlayıp yapmadı. Of kimsenin bir şey bildiği yok usandım gerçekten gidiyorum başlıktan.

Allah razi olsun cidden nasa falan senı nasıl kesfedememis gercekten senın ultra bılgılerını okuyunca hayatımın ne kadar bos olup bu kadar bılgıyı bılmemenın ezıklıgını yasadım... Bence sen ve senın gıbılerı yanına alarak dunyadan ayrılın yenı bır gezegende hayatınıza devam edın...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 10 Haziran 2011; 12:44:37 >

• grafikler çok rezil ya :(
  • Oyunu bende X360 denedim ve bu halde çıkartacaklarına hiç çıkartmasalarmış daha iyi olurmuş. O oynanabilirlik nedir o rezalet grafikler nedir yahu? Bu yıl oynadığım en çöp oyunlardan biri olmuş, Duke'ın espiriler de bir yere kadar idare ediyor kesinlikle uzuk durum derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Oyunu bende X360 denedim ve bu halde çıkartacaklarına hiç çıkartmasalarmış daha iyi olurmuş. O oynanabilirlik nedir o rezalet grafikler nedir yahu? Bu yıl oynadığım en çöp oyunlardan biri olmuş, Duke'ın espiriler de bir yere kadar idare ediyor kesinlikle uzuk durum derim.

bende aldım bu gece deniyecem herkez kötü diyor durum okadar ciddimi
  • Benim gözüme fazla grafikler batmasada, enerji barı iğrenç olmuş.3-4 KERE VURULUNCA HEMEN KIPKIRMIZI OLUYOR.Hani eğlenmek stres atmak için oynamak istiyordum oyunu ama yaratıklara stratejik saldırmazsaanız direk ölüyorsunuz.Oyun fena değil ama ben daha fazlasını bekliyordum.
  •  Duke Nukem Forever (9 haziran)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.