Şimdi Ara

Düğün Salonlarında Çalışmak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
23.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sor. Babam Bi firmanın düğün salonlarını pazarlıyor.
    Hemen pedere sorarım. Yanımda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurhanÇam

istanbul pendikteyim. eleman lazim oldugunda sef arkadas bulup getiriyo genelde. ama zaten belli bi ekip oldugu icin eleman acigimiz pek olmuyo.

anladım hocam bana uzakmış zaten. 1-2 aylık bir iş bulana kadar günlük işlere gidiyordum bende avrupa yakasında
  • bende bir isletmeci olarak yazayum o zaman

oncelikle her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.Yani tüm düğün salonları aynı mantıkta ve sistemde çalışmaz özellikle il bazlı olarak düğün sistemleri değişir istanbul avrupa yakasında bir mekanı işletiyorum şuan.

Düğünler doğal olarak genellikle hafta sonları olur bir garson 65 tl yevmiye alır tabi bu düğün başıdır.örneğin bizim sezon içerisinde haftada cuma akşam cumartesi çift pazar çift 5 düğün oluyor 5 x 65 =325 tl yapar haftalık aylıkda ortalama 1300 tl geliri olur ayrıyetten hafta içide kınalar olur müsaitlik durumuna göre onlarada gelebilir.Yemekli düğün olursa daha fazla yevmiye alır.Yablız kesinlikle salonda bahşiş yasak yani damata gidip istemeyi bırakın ima dahi ederse derhal o elemanın işine son verilir.Bu garson için olanı.Tabi sektörde fotoğrafçısıda var kameramanı da var müzisyenide çeşit çeşit değişiyor.İş yapılırmı derseniz öncelikli olarak ülkemiz şartlarında bu bir lüks değil ihtiyaç şuan personellerimizin hepsinin asıl işleri var hafta sonu tatillerinide bizde değerlendiriyorlar .Sormak istesiğiniz başka birşey olursa pmden yazabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.