Şimdi Ara

Düğün Fotoğrafçılığı yapmak istiyorum AMA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
4
Favori
9.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çekimlerde kullandığımız set yukarıda yazdığım aslında :)

5d m3 70-200, 12-24 sigma, 24-105, 85mm

flash olarakta 580ex2 var youngnou tetikleyicilerle birlikte
  • ayrıca ağustos ayında nikos (dünyanın en iyi albüm tasarımcısı olarak kabul edilir) adlı düğün fotoğrafçının seminerine gideceğim inş.

Burada ki Nikos ad soyad olarak kimdir acaba merak ettim?
  • Web sitesi için iyi bir script iyi bir tema bulmanı öneririm düğün fotoğrafçılığı zaten tasarım üzerine kurulmuş bir dalken kendini piyasaya iyi tanıtmalısın. Bence öncelikle çevredeki birkaç düğün fotoğrafçısı web sitesini inceleyebilirsin. http://www.evlilikfoto.com.tr
  • artık işyeri sahibi olmayanlar düğün fotoğrafcılığı yapamayacaktır.gecen hafta maliye cezaları kesti yapan kişilere.
  • Bol bol fotoğraf kompozisyonlarına bakmak lazım. Bende bu konuda araştırma yaparken kompozisyok hakkıda güzel bir ders paylaşayım
    http://fatihnebioglu.com/dugun-fotograf-cekimi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelin-34 -- 28 Aralık 2014; 16:51:39 >
  • ben lise 2 öğrencisiyim Lise 1 in ilk döneminde ilk makinemi aldım bu iş hakkında hiç bir bilgim yoktu yalnızca kurs videolarını izliyordum Lise1 in sonunda bi ajansta iş buldum manuel çekimi bir iki sorarak kavradım sonra tepe flaşı ile tanıştım yaz tatilinin ilk ayının sonunda kendi düğünlerimi almaya başladım iş zor bir iş değil ama tek gıcıklığı sana şurayıda burayıda çek diye emir vermeleri insanın o anda salonu terk edip verecekleri parayı yere atıp eve gidesi geliyor düğün sonunda en kısa zamanda fotoğrafları sahibine vermek en iyisi çünki en küçük aksilikte fotoğraflara zarar gelebilir silinebilir ve o fotoğrafların tekrarı çekilemez Trabzonda yaşıyorum bir düğünün fotoğrafları 200-150-100 lira arası çekiliyor kârı güzel bir iş zevkli bir iş herkese tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaksalik 2 senelim tecrubem var. Dugun mezuiyet cekimi yaptim. Bilgi isteyenler ulassin. 05312763115

• Yaksalik 2 senelim tecrubem var. Dugun mezuiyet cekimi yaptim. Bilgi isteyenler ulassin. 05312763115

• Yaşadığım şehirde ağı zbirliği etmişçesine 4 bin lira fiyat istiyor fotoğrafçılar, sanırım aralarında rekabeti bitirip tek fiyatta anlaşmışlar . iyi para...
  • Kişinin en güzel günlerinin fotoğrafçısı olacaksın. Kesinlikle deneyim şart. Bir düğün fotoğrafçisinin yaninda asistan olarak başlamak zorundasin. Kulaktan duyma deneyim ile bu işi yaparsan yaptiğin ilk işten soğursun, müşterin memnun kalmayabilir. Ben en az 2 yil tecrübe yapman kanaatindeyim.

Senin gibi iki kişiyi taniyorum. 5D Mark lar 24-70 2.8 ler 70-300 ler ekipmandan ödün vermeyip benim (o zamanlar) orta düzey ekipmanımla çekemediğini çekemeyen.

Gözünüz korkmasın bu dediklerimle sadece büyük bir sorumluluk olduğundan bahsediyorum. Empati kurun sen kendi düğününe işin acemisini getirmek ister misin?

Gidin deneyim yapın, asistanlık yapın, başkalarinin yapmadiği bir hizmeti ortaya koyun.

Telefondan yazıyorum imlam biraz sakat olabilir. Düzenleyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.