Şimdi Ara

Düdüklü Tencere 100 TL pratik kapaklı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
4
Favori
5.282
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Esse Essenso Steam&Cook Düdüklü Tencere 7 litre

fiyat 125 lira ama 25 lira indirim yapıyor.

• link yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapak efsane
    Tencere gövdesinden büyük
  • varil kapağı gibi :) amazon.de indirim donemınde fissler almıştık. herkese tavsıye olunur. mukemmel bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozlulum67 -- 8 Şubat 2017; 11:49:33 >
  • bu kapakla ömür boyu patlamama garantisi verir heralde. içinde nükleer bomba bile pişer bunun bence. O kapak nedir arkadaş öyle
  • Kapak alana tencere bedava.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pratik kapaklı model böyleyse, pratik olmayanı nasıldır acaba?

• Buna 1 tl verende akıl yoktur. Bunlar düdüklü tencere felan değil, bildiğin dandik tencere
    2 hafta önce morhipodan

WMF Perfect Düdüklü Tencere 4,5Lt
    normal fiyat 299TL idi

hopi den 100 hopi 2 kat değerli kampanya ile 199TL - avantajix e geldi.

Bu ürün morhipo da sık sık 299TL ye düşüyor, bu aralar morhipo da axess sevgililer günü + BKM express vs sv güzel kombolar var

100TL nizi çöpe atacağınıza evladiyelik ürünü 100 tl daha üzerine koyup alın derim.

Bizde hem fissler 6 lt hem wmf 4,5lt var

her ikiside üç aşağı beş yukarı aynı ama nedense WMF yi hızlı pişirme, ve hızlı başınç oluşturup kapağı çabuk kilitleme konularında daha başarılı bulduğum.

Altını o kadar kısıyorum ki halen 2. kademe basınç devam ediyor, fissler bu konuda daha çok ısıya ihtiyaç duyuyor, aslında sebebi hacim farkıda olabilir, aynı zamanda fisslerlin kapat kilitlemesi de biraz uzun sürüyor.

hangisini alırsanız alın memnun olacağınıza %99 eminim

• ben de katkı sunayım. fissler ve wmf dışında düdüklü tencere alan parasını sokağa atar. 14 dakikada önceden ıslatılmamış kuru fasulyeyi neredeyse hamura çeviren bu tencereleri görün, sonra karar verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

ben de katkı sunayım. fissler ve wmf dışında düdüklü tencere alan parasını sokağa atar. 14 dakikada önceden ıslatılmamış kuru fasulyeyi neredeyse hamura çeviren bu tencereleri görün, sonra karar verin.

fasulye hamur olursa çorba gibi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

ben de katkı sunayım. fissler ve wmf dışında düdüklü tencere alan parasını sokağa atar. 14 dakikada önceden ıslatılmamış kuru fasulyeyi neredeyse hamura çeviren bu tencereleri görün, sonra karar verin.

o derece diyorsun , bir bakayım o zaman fiyatlarına
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Buna 1 tl verende akıl yoktur. Bunlar düdüklü tencere felan değil, bildiğin dandik tencere
    2 hafta önce morhipodan

WMF Perfect Düdüklü Tencere 4,5Lt
    normal fiyat 299TL idi

hopi den 100 hopi 2 kat değerli kampanya ile 199TL - avantajix e geldi.

Bu ürün morhipo da sık sık 299TL ye düşüyor, bu aralar morhipo da axess sevgililer günü + BKM express vs sv güzel kombolar var

100TL nizi çöpe atacağınıza evladiyelik ürünü 100 tl daha üzerine koyup alın derim.

Bizde hem fissler 6 lt hem wmf 4,5lt var

her ikiside üç aşağı beş yukarı aynı ama nedense WMF yi hızlı pişirme, ve hızlı başınç oluşturup kapağı çabuk kilitleme konularında daha başarılı bulduğum.

Altını o kadar kısıyorum ki halen 2. kademe basınç devam ediyor, fissler bu konuda daha çok ısıya ihtiyaç duyuyor, aslında sebebi hacim farkıda olabilir, aynı zamanda fisslerlin kapat kilitlemesi de biraz uzun sürüyor.

hangisini alırsanız alın memnun olacağınıza %99 eminim

https://www.morhipo.com/duduklu-tencere-perfect-pro-4-5-lt-07-96/15699945/detay?gclid=CLCI_a_AgNICFRstGQod8CwA0A

Ürün linki bu mu hocam?

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Hayır o değil,

sizin link PRO modeli

Buda normali

https://www.morhipo.com/wmf-perfect-duduklu-tencere-4-5lt/3611195/detay?q=d%C3%BCd%C3%BCkl%C3%BC%20tencere

Eplus un özel indirim klübünde indirimi başladığında bu ürün de 299TL oluyor, aynı üründen 2 ayrı sayfada oluyor. biri 449tl digeri 299tl oluyor :-))
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Hayır o değil,

sizin link PRO modeli

Buda normali

https://www.morhipo.com/wmf-perfect-duduklu-tencere-4-5lt/3611195/detay?q=d%C3%BCd%C3%BCkl%C3%BC%20tencere

Eplus un özel indirim klübünde indirimi başladığında bu ürün de 299TL oluyor, aynı üründen 2 ayrı sayfada oluyor. biri 449tl digeri 299tl oluyor :-))

Enplus nasıl oluyor hocam. Bende bu aralar düdüklü alacağım bu ürünü almaya karar verdim nasıl uyguna alacağım şimdi:)

• drvimu kullanıcısına yanıt
    lafın gelişi yazdım. hani ağzınıza attığınızda dağılır ya, öyle .. unutmadan, düdüklü tencerenin mucidi alman wmf firmasıyımış. yazayım dedim.
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt
    morhipo.com da özel indirim bölümünde çıkıyor.

tahminim en fazla 10 gün içinde tekrar çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esse battı sanırım

O yüzden servis desteği olmayacaktır

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Ben de bu ürünü sepette bekletiyorum kaç gündür Olumlu yorumlarınızı görünce almaya karar verdim. 290 tl şu an cepteteb 30 tl iadesi var 260 a geliyor.

• smartlavyer kullanıcısına yanıt
    Link gönderebilir misiniz? Zira morhipoda şu an 430tl görünüyor bende.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.