Şimdi Ara

DuckRoad 23.12.2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilen bilir serverı, yeniden açılıyormuş, zaten genellikle her sene açılıp kapanıyor sanırım bu server, seneler önceki hali çok güzeldi fakat eski tadı pek yok artık , ben belki bir ortama bakabilirim, ilk 2-3 gün zevkli oluyor en azından, haber vereyim dedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 20 Aralık 2016; 18:12:40 >

• Bir ara türk ip lerini banlamışlardı.İstenmeyen yerde durmanın anlamı yok.
  • knouyu ben açıcaktım açmışsınız. ortama bakmak amacıyla bende geliyorum server tutarsa oynarız.
    nick: Victorya
  • Yeniden başladım bakalım

DuckRoad 23.12.2016
  • iki gün evvel sro oynayasım geldi duckroad duruyo mu bakayım dedim. 23'ünde açılmış yeni de çok sevindim başlıyorum bakalım indirdim ama oynayamadım işlerden daha..

Nick: Songyena

duramıyorum srosuz ss arşivlerime baktım şimdi 31/12/2008 yazıyor tekinde 8 sene sonra bir yılbaşı akşamı yine sro başındayız 10 senedir bıkmadık bi yahu :)

isroda fire-cold-light masteryleri ayrı değil tek çatıda ya artık eu gibi. pserverlarda da keşke öyle olsa.. bu eksiklik diye düşünüyorum.

24 temmuz 2007 eu updatesinde taa en başında yapsaydı joymax bu hamleyi keşke çok geç kaldılar. benim gibi ch karakterden başkasıyla oynayamayan adamı soğuttular oyundan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorUMut

iki gün evvel sro oynayasım geldi duckroad duruyo mu bakayım dedim. 23'ünde açılmış yeni de çok sevindim başlıyorum bakalım indirdim ama oynayamadım işlerden daha..

Nick: Songyena

duramıyorum srosuz ss arşivlerime baktım şimdi 31/12/2008 yazıyor tekinde 8 sene sonra bir yılbaşı akşamı yine sro başındayız 10 senedir bıkmadık bi yahu :)

isroda fire-cold-light masteryleri ayrı değil tek çatıda ya artık eu gibi. pserverlarda da keşke öyle olsa.. bu eksiklik diye düşünüyorum.

24 temmuz 2007 eu updatesinde taa en başında yapsaydı joymax bu hamleyi keşke çok geç kaldılar. benim gibi ch karakterden başkasıyla oynayamayan adamı soğuttular oyundan..

Fire cold light birleşik olunca dual build yapılmıyor.Ayrıca nukerler çok güçlü olur o yüzden değişmemesi iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.