Şimdi Ara

♫ Dubstep ♫ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
11
Favori
25.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana da yer var mı?

Bu arada nokia'nın yeni dubstep zilsesini duymayanlar vardır belki.

• Buda benim çalışmalarımdan..

Ayrıca diğer projelerimiwww.soundcloud.com/proxius adresi üzerinden paylaşacağım. Beğenirseniz ne mutlu bana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAJEBO -- 6 Aralık 2011; 0:35:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondalina

Bana da yer var mı?

Bu arada nokia'nın yeni dubstep zilsesini duymayanlar vardır belki.

İlk defa duydum, beğendim.
  • beni de listeye eklerseniz sevinirim.
  • Az önce Yetenek Sizsiniz'de 2 tane çocuk new style hiphop adi altinda dans ederken bir dubstep parçaya yer verdiler. Parça da saniyorum Skrillex'a aitti, onun ritmiydi çünkü. Çok hoşuma gidiyor böyle televizyondan duymak ama ele ayağa düşmesinden korkuyorum bu tarzın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JLR -- 10 Aralık 2011; 22:48:42 >

• Bu parçayı kaçtır fg radyoda duyuyordum az önce yakaladım .

• quote:

Orijinalden alıntı: PLAJEBO

Buda benim çalışmalarımdan..

Ayrıca diğer projelerimiwww.soundcloud.com/proxius adresi üzerinden paylaşacağım. Beğenirseniz ne mutlu bana :)

beğendim ama soundcloud'daki ilk parçanı hangi programı kullanıyorsun? ben de azcık denemelerim oldu da....

• Kendinizi kaybetmek için 7:01 saniye çok az dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpookzPiece -- 12 Aralık 2011; 23:19:08 >

• rest in peace....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zavtra -- 12 Aralık 2011; 23:26:55 >
  • bu parçayı kimse paylaşmamış

gruba benide eklerseniz sevinirim
  • çook güzel.Şimdi bütün sarkıları tek tek mp3 olarak bulucam.ipoda atıcam...benden once yapmıs olan varsa upload yapıp link verebilir:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adu1905

çook güzel.Şimdi bütün sarkıları tek tek mp3 olarak bulucam.ipoda atıcam...benden once yapmıs olan varsa upload yapıp link verebilir:)

google da 'youtube mp3 program' diyerekten aratırsan youtube videolarını mp3 olrak indirebilen program bulabilirsin

edit:1 dakka önce kullandım bu adrestenhttp://www.youtube-mp3.org/tr daha pratik bir şekilde youtube videolarını mp3 olarak indirebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyuboff -- 17 Aralık 2011; 0:58:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: camp1

quote:

Orijinalden alıntı: adu1905

çook güzel.Şimdi bütün sarkıları tek tek mp3 olarak bulucam.ipoda atıcam...benden once yapmıs olan varsa upload yapıp link verebilir:)

google da 'youtube mp3 program' diyerekten aratırsan youtube videolarını mp3 olrak indirebilen program bulabilirsin

edit:1 dakka önce kullandım bu adrestenhttp://www.youtube-mp3.org/tr daha pratik bir şekilde youtube videolarını mp3 olarak indirebilirsin

evet gayet guzel bı programmış çok teşekkürler.
  • ne kadar dubstep olmasada dubstep dinleyenlerin seveceğini umduğum parçaları paylaşmamda bi sıkıntı yoktur herhalde diyerekten

edit: bide dubstep ekliyem dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyuboff -- 17 Aralık 2011; 2:22:09 >
  • en büyük favorilerimdendir

• dostum benide ekleyebilirsin, gerçi yeni yeni dinlemeye başladım ama

transformers remixi cok hosuma gidiyor benim ya
  • beni de ekle
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.