Şimdi Ara

Dubai malı Nokia ve Iphone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> Dubai malı Nokia ve Iphone
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    102 Mesaj
    Meraba arkadaşlar. Hafta sonu kendime yeni bir telefon alacağım. Bu konuda yardımınızı bekliyorum. Şu anda Van'dayım ve askerlik yapıyorum. Burda Dubai malı Nokia ve Iphone 'lar var. Dubai malı telefonlarla ilgili hiç bilgim yok . Özellikle dubai malı telefonları incelemiş olan arkadaşlar orjinaliyle arasında yazılım ve kalite açısından ne gibi farklar var?

|
    |
    Belki böyle beğenir bizi el alem...
  • Teğmen
    166 Mesaj
    Bugün aynı olayı bende duydum bu ucuz satılan iphone 3gs ve 4 lerin dubai den getirildiği ve çindeki iphone fabrikasında değil, yine çinde bulunan birebir üretim yapan bir fabrikadan geldiği söyleniyor. Ne kadar doğru bilmiyorum, sadece kulatan dolma bir bilgi. Bu konuda yeterli bilgisi olan birisi varsa lütfen yardımcı olsun, insanlar mağduriyet yaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman ağa -- 16 Ocak 2012; 19:49:21 >
    |
    |
    Dikkat edin çakma olabilir.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Suç makinası...
  • Yüzbaşı
    713 Mesaj
    Arkadaşlar daha önce in istediğiniz modeli incelediyseniz eğer sizde anlarsınız. Cihazların yazılımları arasında fark olacağını sanmıyorum butun iphone ve nokia yazılımları aynıdr eski olsa dahi cihaz orjinalse zaten yükseltebilirsiniz. Cihazları inceleyin sonuçta orjinal iphone nun menülerini ekran parlaklıkğı dokunmatiği zaten daha önceden incelemişseniz sizde anlarsınız.
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.