Şimdi Ara

Dubai Hakkinda (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
13
Favori
18.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Dubai de hangi gsm şirketleri mevcut ve 5-6 gün için ideal internet paketi olan gsm hattı alternatifleri nelerdir? 1 veya 2 gb yeterli olur sanıyorum.
  • byfoxblack B kullanıcısına yanıt
    www.dubaitatili.com sitesi bizim olup, a dan z ye Dubai'de ki tüm seyahatlerinizde ve vize işlemlerinde aracı oluruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degobar -- 10 Şubat 2017; 14:11:54 >
  • Hocam ben bilgisayar programcılığı mezunuyum , eşimde türkçe öğretmeni orada yaşamak istiyoruz acaba iş konusunda bir şeyler bulabilir miyiz ? yada siz nasıl gidip yerleştiniz oraya ve nasıl oturum aldınız
  • Merhaba. 15,25 ağustos arası 3 arkadaşla 10 günlük bir tatil planlıyoruz dubaiye. (15 yaşındayız) Asıl amacım dil pratiği, aynı zamanda eğlenebileceğim bir ülke olduğu için burayı seçtik.

Birinci sorum 10 gün fazlamı? Ve bu zamanlarda çok mu sıcak olur.

İkinci olarak hem arkadaş edinmek hem ingilizce pratik için hostel de kalmayı planliyoruz.

http://www.turkish.hostelworld.com/hosteldetails.php/Marina-Dream/Dubai/273217

Bu hostel konum olarak iyimi. Seçtiğimiz tarihler arası 10 gün, günlük 30 euro ( 117 tl ) den 300 euro ( 1100 lira) ediyor. Değermi? Yorumlar hepsi süper diyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havacılık bağımlısı -- 26 Nisan 2017; 13:19:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Havacılık bağımlısı

Merhaba. 15,25 ağustos arası 3 arkadaşla 10 günlük bir tatil planlıyoruz dubaiye. (15 yaşındayız) Asıl amacım dil pratiği, aynı zamanda eğlenebileceğim bir ülke olduğu için burayı seçtik.

Birinci sorum 10 gün fazlamı? Ve bu zamanlarda çok mu sıcak olur.

İkinci olarak hem arkadaş edinmek hem ingilizce pratik için hostel de kalmayı planliyoruz.

http://www.turkish.hostelworld.com/hosteldetails.php/Marina-Dream/Dubai/273217

Bu hostel konum olarak iyimi. Seçtiğimiz tarihler arası 10 gün, günlük 30 euro ( 117 tl ) den 300 euro ( 1100 lira) ediyor. Değermi? Yorumlar hepsi süper diyo.

Merhaba,

Oncelikle gelis tarihin bence talihsiz bir secim olmus. Cehennem sicaklari diye tabir ettigimiz tarihlerde geliyorsun. Ayrica ozellikle Dubaide nem oranida oldukca yuksek ve hissedilen sicaklik gostergelerin cok uzerinde. Bugun 49 dereceyi gordun dusun agustostaki sicakligi.

Dil pratikligi icin bu ulke secimi bana gore yanlis. Telafuz konusunda beklentini karsilamayacak.

10 gun fazlami dersen Dubai icin bana gore oldukca fazla. Heleki kisitli butce ile ve o tarihlerde gelirsen otel ile alisveris merkezi arasinda mekik dokumak zorunda kalicaksin.

Hostel olarak konum oldukca iyi JLT ( Jumeriah Lake Towers) bolgesi bende oraya yakinim. Metro ulasimi vs cok iyi. gunluk 30 euro oldukca iyi bir fiyatmis.Yalniz bu fiyat oda fiyatimi yoksa kisi basi yatak fiyati gibi birsey mi ? Cunku JLT de genelde paylasimli evler var. Bir evde 15-20 kisi kalabiliyor ve bunlar genellikle hintliler oluyor. Bunu iyi arastirmalisin. Yok eger kisi basi yatak fiyati ise ve 3 kisi 90 euro gunluk odeyecekseniz bence daha iyi alternatifler bulunabilir.

• Wharfedale kullanıcısına yanıt
    Hocam. O iş yalan oldu ya. Ben macera için istiyodum ama sonradan izin verenler döneklik yaptı. Yine bir çocuğun hayalleri yıkıldı

• Hocam umarim konu halen devam ediyordur, ben ve esim dubaiye yerlesmek istiyoruz ama dubaide yasamak nasil olur orada kalan biriyle gorusmek istedim.

Kiralar, saglik giderleri, faturalar, hayat giderleri olarak nasildir? Is icin degil kendi gelirim var zaten ama oraya yeter mi buradaki hayati orada kurabilir miyim merak ediyorum. Ayrica ortam nasildir yani gece hayati vs degil gezmek, eglenmek, sosyal hayat olarak?

Mumkunse telefonunuzu vs alabilir miyim?
  • aftih A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Oncelikle is icin degil demissiniz. Eger burada yasayabilecek geliriniz var ise yani calisma geregi duymuyorsaniz ( mesajinizdan onu anladim ) cennet gibi ulkemi birakip gelmeyin derim. Emin olun yasim ilerlememiz olsa ve buradaki maasimin 4 de 1 ini alicak olsam hic dusunmem ulkeme geri donerim.

Burada hayat pahali mi evet pahali. Hatta bir sure sonra vergide girecek hayatimiza. O yuzden mecbur kalip calismak icin gelmiyorsaniz dusunmeyin derim. Yok eger ben yinede gelicem derseniz size yardimci olurum ozelden gorusebiliriz.
  • balayı için geleceğiz dubai'ye tur ile mi gelelim yoksa kendi başımıza mı ? ve tavsiye edebielceğiz yerler var mı ?
  • Wharfedale kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eşim ile tatil amaçlı 3-4 günlüğüne gelmek istiyoruz. Daha çok denize girme derdindeyiz, hangi bölgede kalmamızı tavsiye edersiniz?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.