Şimdi Ara

DUBAI'DE IPHONE 4 FIYATLARINI OGRENEBILECEGINIZ SITE EKLENDI.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
39.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar, surekli bu konuda mesaj atiliyor.

Gelip gidecegini soyleyen arkadaslar net bir adres/kontakt bulamamaktan sikayetci.

Eger gorerek almak isterseniz ve saticinin fiyati size uyarsa asagidaki site vasitasiyla iphone4 sahibi olabilirsiniz:

www.dubizzle.com

sehir olarak Dubai'yi secin, arama kutusuna iphone4 yazip listenen sonuclardan ilginizi ceken ilan sahibi ile temasa gecin.

site ucretsizdir. komisyon felan yok.

ben dun eski ev esyalarimi bu site sayesinde sattim.

bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Arkadaslar, surekli bu konuda mesaj atiliyor.

Gelip gidecegini soyleyen arkadaslar net bir adres/kontakt bulamamaktan sikayetci.

Eger gorerek almak isterseniz ve saticinin fiyati size uyarsa asagidaki site vasitasiyla iphone4 sahibi olabilirsiniz:

www.dubizzle.com

sehir olarak Dubai'yi secin, arama kutusuna iphone4 yazip listenen sonuclardan ilginizi ceken ilan sahibi ile temasa gecin.

bilginize.

www.alshop.com vewww.aido.com da var ama bu sitelerde fiyatlar çok uçuk ben Dubai Duty Free deki fiyatları merak ediyorum 1800 dolar diyen oldu uykularım kaçtı
  • Dubai'deki fiyatlar çok yüksek.
  • Benim verdigim adres birebir alisveris platformu, sizin yazdiklariniz online satis sitesi, ne alakasi var simdi konuyla O siteden alacaginiz malin sahibi ile konusup, anlasip bir yerde bulusuyorsunuz is bitiyor.

aido, alshop vs.. tarzda satis yapan cok daha makul fiyatli siteler olmasina ragmen yazmadim, cunku bir yardimi dokunmayacak.

siparis vereceksiniz bir de gelmesini bekleyeceksiniz, Turkiyeden buraya gelen adamin o luksu yok. gorup alacak tek sansi bu.

quote:

Orijinalden alıntı: GuerillaUnit

www.alshop.com vewww.aido.com da var ama bu sitelerde fiyatlar çok uçuk ben Dubai Duty Free deki fiyatları merak ediyorum 1800 dolar diyen oldu uykularım kaçtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 22 Ağustos 2010; 15:33:58 >
  • fiyatlar açısından bir fikir edinmek için o sitelere bakılabilir dostum alakası yok diyosun ama dubaide iphone 4 fiyatları yazmışsın başlığı o sitelerden de iphone 4 fiyatı hakkında bilgi sahibi olunabiliyor. tabiki senin dediğinle benim dediğim farklı siteler şüphesiz ama bu kadar kızacak bir durum yok...
  • Oructan herhal kardas kusura bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Oructan herhal kardas kusura bakma

öyle olsun bakalım önemli değil
  • Arkadaslar, surekli bu konuda mesaj atiliyor.

www.dubizzle.com

bilginize.

arkadaşlar geçen hafta dubaiden iphone 4 16gb aldım fiyatı (açık bir şekilde) 3500 dirhem civarıdır bilgilerinize... 1590 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurbulut.

Arkadaslar, surekli bu konuda mesaj atiliyor.

www.dubizzle.com

bilginize.

arkadaşlar geçen hafta dubaiden iphone 4 16gb aldım fiyatı (açık bir şekilde) 3500 dirhem civarıdır bilgilerinize... 1590 tl

dostum bu site üzerinden mi aldın? nerden aldın? havalimanındaki fiyatlar hakkında bir bilgin var mı
  • http://www.dubaibilgi.com/ilan/page/show_ad/catid/9/adid/13.html

bu da benden olsun ilginizi çeker umarım
  • Dubai den ben yeni geldim sayılır ve iphone 4 aldım öyle herkesin dediği kadar ucuz değil televizyon alırsanız ciddi ucuz bi yer bazı elektroniklerde ucuz ama iphone da fark etmiyor fazla ben 32GB modeli 1600-1700 TL ye aldım ki gitmeden önce bana 1400 e filan bulursun dediler 16GB model ise 1400-1500 lira gibi fiyatlarda fazla fark yok öyle denilen kadar ama fark var mı var orası ayrı

he ama söylemek lazım ben gidip bi elektronikçiden aldım öyle bazı sokaklar varmış oymuş buymuş gezmek istemedim şahsen orda nasıldır bilemem ama bi kaç tane gördüm ciddi kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholet -- 24 Şubat 2011; 18:30:24 >
  • Ben haftaya Dubai'ye gideceğim de, bir tane almayı planlıyorum, güvenerek alabileceğim iphone u en ucuz nerede bulabilirsem :D Bu linkteki ilandaki fiyat gayet uygun görünüyor. Peki güvenilirliğinden emin olabilir miyiz, fikriniz var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: horiz

http://www.dubaibilgi.com/ilan/page/show_ad/catid/9/adid/13.html

bu da benden olsun ilginizi çeker umarım
  • ara sokaklarda gezmen gerek :)

deira ya gitmeni öneririm ordaki dükkanları işhanlarını gez - eski işhanlarını- uygun ücrete bulabilirsin
  • Suriye de fiyatlar çok ucuz diyorlar Artı çok yakın ama site bulup link koyamıyorum. Vizesiz direkt pasaportla 15 liraya suriye ye geçip uygun fiyatta ıphone 4 alıp dönen bir kaç kişi gördüm ama fiyat konusunda çok uygun diyip başka birşey demiyorlar. Gidip halep, şam ve free duty alıp geleceksin diyorlar. Ben yazı bekliyorum. kısmet olursa o tarafa doğru bu yaz gideceğim.
  • dubai havalimanında duty free de iphone 4 alabileceğimiz yer var mı?ya da havalimanı yakınlarında??
  • Merhaba Arkadaşlar;

Dubai den alınan cihazlar sim free midir?

simdiden tsk ederim
  • Bu kounda bende başlık açtım ancak tatmin edici cevaplar alamadım. Hafta sonu dubaiye
    gidicem. Jumbo elektronik mağazasında 32 gb 3200 AED yanı 1600 TL görünüyor. Ancak sim free mi
    satıcıyla konuşunca öğrenicem. Haftaya detaylı bilgiyi burda paylaşıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salamura77

Bu kounda bende başlık açtım ancak tatmin edici cevaplar alamadım. Hafta sonu dubaiye
    gidicem. Jumbo elektronik mağazasında 32 gb 3200 AED yanı 1600 TL görünüyor. Ancak sim free mi
    satıcıyla konuşunca öğrenicem. Haftaya detaylı bilgiyi burda paylaşıcam.

bugun bir arkadastan haber geldi 5 gunlugune super bir kampanya varmış 16gb s ile alakalı o yuzden arıyorum ama net bir bilgi yok. kampanya yetisiyorsun sanırım
  • bana telefon geldi 750 dolar simfree 16gb 4s alayım mı diye kuzenden, al dedim çarşamba burada olacak...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.