Şimdi Ara

Dualshock 4 Pc Kullanımı VİDEOLU ( Türkce Anlatım ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
13
Favori
18.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bluetoothla denemedim hic bir fikrim yok ama türkce bir video buldum bunu deneyebilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=1UmIAicCSYw
  • program güzel teşekkür ederim.Kolu bugün aldım ve oyuna girdim.Tuşlar işliyor,ama fazla mı hassas bilemedim.Sağ yön tusuna bastıgımda 2 kez ilerliyor.Digerleri de aynı sekilde sürekli 2 şer hamle yapıyor.Takım seçimini yapamadım bu arada.Bu konularda yardımcı olur musunuz?

oyunda çift kol olarak görüyor bunu.sorun tam olarak bu.Bunu nasıl değiştireceğim.Çıkar tak yaptıktan sonra da yine bu olusuyor.Tek kol takılı oldugu halde 2 tane kol varmıs gibi duruyor su an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimivov -- 10 Mart 2015; 14:10:44 >
  • Eline sağlık video için. Benim ps4 um yok ve dualshock cok hosuma gidiyor. Sadece dual shock alsam pc de oyun oynayabilirmiyim ? Bluetooth ile oynamak için ps üstündeki tuş ile ds4 ün üstündeki tuşa 5sn basılı tut demişsin peki ps4 um yok nasıl tanıtacağım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laterone

Eline sağlık video için. Benim ps4 um yok ve dualshock cok hosuma gidiyor. Sadece dual shock alsam pc de oyun oynayabilirmiyim ? Bluetooth ile oynamak için ps üstündeki tuş ile ds4 ün üstündeki tuşa 5sn basılı tut demişsin peki ps4 um yok nasıl tanıtacağım ?

En son attıgım video bana ait degil internetten buldum fakat Bluetooth la kullanmak icin yakında bir video hazırlayacagım
  • tebrikler
  • tembelpbci kullanıcısına yanıt
    video icin tesekkurler hocam

xinputlu eski oyunlarda titresim calisiyormu ?(Richard Burns Rally )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 8 Nisan 2015; 16:38:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

video icin tesekkurler hocam

xinputlu eski oyunlarda titresim calisiyormu ?(Richard Burns Rally )

Hic Bir fikrim yok pek eski tür oyunları oynamam denemedim şahsen
  • benim merak ettiğim pc xbox kolu olarak görüyormu? yani macera oyunlarında vs direkt kolu tanıyormu kablosuz olarak
  • beyler ben bugün aldım kurdum ancak oyun içinde sağ analog çalışmıyor ancak windowsda ayarlarda çalışıyor nedir problem ?
  • Windows , dualshock 4ü algılıyor ama oyunlarda işlevi olmaz o hâliyle. Sıradan bir kontroller olarak algılıyor, xbox 360 olarak algılamaz. Doğal olarak kablosuz olarak da algılamaz.

Nasıl ki dualshock 3 için ds3tool vardı, emulatoru sayesinde windowsun cihazı xbox 360 kontrolleri olarak algılamasını sağlıyordu, dualshock 4 için de benzer bir yöntemi kullanmanız gerekecek. Yani xbox 360 controller olarak sisteme tanıtmalısınız. Başka türlü çalışmaz. Bunun için ds4windows isimli bir program var youtube da gördüğüm kadarıyla. Ne kadar düzgün çalışıyor orasını bilemiyorum. Bende ds4 yok çünkü.
    https://www.youtube.com/watch?v=SPNEddgsD8w

• Beyler bluetoothtan kablosuz oynama ve oyunlardaki uyumluluk ile ilgili biri net bir şey yazsın. Deneme şansı olan varsa bilgilendirsin lütfen.
  • Arkadaşlar kablolu olarak bağladım gta 5, tomb Raider legend Battlefield 3 bu üç oyunda denedim ve sorunsuz çalışıyor. Kombinasyon vs yapmaya gerek yok. Ama usb bluetooth ile baglayamadim dün 2.0 olan bir usb bluetooth aldım ama kolu bilgisayar görmesine rağmen arada bağlantı kuramadim harici bluetooth cihazıyla bağlayan var mı?

• bedne kablosuz yapamadım yapan var mı arkadaşlar???
  • Arkadaşlar usb bluetooth ile bağladım akşam vidosunu çekip youtubeye ekleyecegim :)

• Arkadaşlar umarım işinizi görür videoyu amatörce çektim umarım beğenirsiniz buyrun

https://www.youtube.com/watch?v=mNW_gydXVhQ
  • tyrex01 T kullanıcısına yanıt
    sağ ol dostum çok işimi gördü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: katanaone

sağ ol dostum çok işimi gördü...

Eyvallah kardeşim

• Programa falan gerek yok. Konu ilk açıldığı zaman da yazılmış. PC'den bluetooth aramayı açıp DS4'ten Share ve PS tuşuna aynı anda basacaksınız. Işık hızlıca yanıp sönmeye başlayınca PC, DS4'ü algılayacak ve eşleştirme yapacaksınız. Euro Truck Simulator'ü bu şekilde oynuyorum uzun zamandır.
  • Win 10 pro da daha önce kullandığım beta sürümünde çalışmıyor, diğer sürümlerde de kontrolleri farklı algılıyor çözümü bilen var mı? örneğin fifa da menüleri 2-2 geçiyo tek tek geçmek yerine, beta3 te direk algılıyodu sorunsuzca win 10 a geçtim sorun yaşadım yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Win 10 pro da daha önce kullandığım beta sürümünde çalışmıyor, diğer sürümlerde de kontrolleri farklı algılıyor çözümü bilen var mı? örneğin fifa da menüleri 2-2 geçiyo tek tek geçmek yerine, beta3 te direk algılıyodu sorunsuzca win 10 a geçtim sorun yaşadım yardımcı olabilecek var mı?

Merhaba
    Fifa sürümlerinde oluşan menüleri 2 şer atlayan sorunu çözdünüz mü?
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.