Şimdi Ara

Dualshock 4 Pc Kullanımı VİDEOLU ( Türkce Anlatım ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
13
Favori
18.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tembelpbci

quote:

Orijinalden alıntı: HeiligeR-7

PS4 kolu aldım gaza gelip win 8.1 yüklü videodaki adımları yapıp fifa 14 e girdim ama randıman alamadım menüler arası bile geçemiyorum çok hızlı tepki veriyor üstteki üç ana başlıkdan 2.yi giremiyorum 1 den 3 e atlıyor yardımcı olabilirmisiniz?

Birde kullanmadığımızda bu kolu nasıl kapatıyoruz? devamlı mavi ışık mı yanacak böyle ??

Oyun icinde kolu cıkartıp takın kol calışmassa aynı işlemleri tekrarlayın olmassa programın yeni sürümünü deneyin aşagıda link

http://forums.pcsx2.net/attachment.php?aid=49259

Hallettim dostum yeni sürümle teşekkürler mükemmel oldu gelsin artık fifa 15

• HeiligeR-7 kullanıcısına yanıt
    Önemli diğil kanalıma abone olursanız bana destek vermiş olursunuz .
  • eee şimdi bu kolla fifa15 oynayan var mı pc de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmelburak

eee şimdi bu kolla fifa15 oynayan var mı pc de...

Ben bizzat denedim sorunsuz calışyor
  • quote:

quote:

peki her oyuna girildiğinde tekrar ayar yapmak gibi bir sıkıntı yaşıyor musunuz.
  • quote:

quote:

quote:

peki her oyuna girildiğinde tekrar ayar yapmak gibi bir sıkıntı yaşıyor musunuz.

Hic bir sıkıtı cekmyiorum
  • Merhaba beyler bu kolu alırsak gta v pc için diyorum gta v ve çıkcacak oyunlarda görürmü touch kullanılabiliyormu ve ışıklandırmalar oyunda çalışıyormu kablosuz kullanımda şarjı biterse nasıl şarj edicez pili felan mı var hiç bilgim yokda ondan diyorum
  • GTA Vte sorunsuz çalışacaktır muhtemelen. Windows, ds4ü xbox 360 olarak algılıyor. Programın içinde xbox 360 emulator mevcut.
    Şarj etmek en kolay iş. Pili yok şarj edilebilir bataryası var. Usb kablosuyla pcye bağlarsanız, hem şarj olur hem de oyuna devam edebilirsiniz.
    Touch & ışıklandırma hakkında bir bilgim yok.
  • win 8.1 64 bitte deneyen oldu mu acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KerryGillan

win 8.1 64 bitte deneyen oldu mu acaba.

Win 8de bizzat denedim sıkıntı cekmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. progrmaı acınc apc dondu res atmak zorunda kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertkoman

2. progrmaı acınc apc dondu res atmak zorunda kaldım

Bilgisayarınzda zararlı yazalım vardır virüs programyıla taratın bilgsayarınızı sonra tekrardan aynı işlemleri gercekleştirin
  • pc tertemiz

• ben de birkaç aydır bu programı kullanıyorum. ds4'ün renk ayarına, titreşim gücüne kadar her şeyi kontrol edilebiliyor, süper program.
  • Bu yöntemle PES 2015'i sorunsuzca oynayabilen var mı acaba?

Ben de DS4 alıp PC'de PES 2015 oynamak istiyorum fakat sorun çıkar diye tereddütteyim açıkçası.
  • Konuya eklenti, Xbox one controller almayı düşünenlere de tavsiyede bulunmak istiyorum. Micro$oft'un 200-250tl fiyatlayıp wireless diye sattığı
    gamepad'in pc kablosuz desteği yok. Usb kablo ile kullanmak mümkün. Pc kullanım için tercihiniz dualshock 4, şirket politikasından dolayı 2.
    tercihinizde Xbox 360 controller olsun.
  • DS3'ü de bu yöntemle kullanabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 23 Aralık 2014; 20:13:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

DS3'ü de bu yöntemle kullanabilir miyiz?

Onun icin ds3 tool var fakat tus ayarları biraz karışık

• bu programin calismasi icin internet gerekiyormu dostlar ?

pc de ds3 kullaniyordum programin internetsiz calismamasi sebebiyle pc de ds4 kullanmak istiyorum

• uzun zamandır ds4 leri DS4WINDOWS programı ile, windows 7 ve windows10 preview de kablolu olarak kullanıyorum.
    Fakat artık bir usb bluetooth adaptörü yardımı ile kablosuz bağlanmak istiyorum.

Bunun için çalıştığı garanti, DS4 ile uyum sorunu olmayan, denenmiş bir usb dongle tavsiyesi var mıdır???
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.