Şimdi Ara

Dualshock 4 Pc Kullanımı VİDEOLU ( Türkce Anlatım ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
13
Favori
18.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox 360 Kolu hangi oyuna destek veriyorsa destek veriyor ve hic bir sorun cıkarmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelpbci

Xbox 360 Kolu hangi oyuna destek veriyorsa destek veriyor ve hic bir sorun cıkarmıyor

Çok Teşekkürler Hocam. DS4 çok hoşuma gidiyor. Kullanımı nasıl Xbox 360 alsam yoksa DS4`mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyKqT

quote:

Xbox 360 Kolu hangi oyuna destek veriyorsa destek veriyor ve hic bir sorun cıkarmıyor

Çok Teşekkürler Hocam. DS4 çok hoşuma gidiyor. Kullanımı nasıl Xbox 360 alsam yoksa DS4`mü

Xbox 360 Kolunu kullanmadım fakat DS4 Cok rahat ve ele cok iyi oturuyor ama Fiatı Xbox 360 Kolunun 2 katı yani Xbox 360 100TL Civarı DS4 200TL Civarında durumunuz varsa tabi DS4 Öneririm .
  • Bluetooth ile nasıl bağlıyoruz biliyormusun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz çalışıyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AyKqT

quote:

Xbox 360 Kolunu kullanmadım fakat DS4 Cok rahat ve ele cok iyi oturuyor ama Fiatı Xbox 360 Kolunun 2 katı yani Xbox 360 100TL Civarı DS4 200TL Civarında durumunuz varsa tabi DS4 Öneririm .

Teşekkürler bugün birtane ds4 alıyorum
  • DS4'ü PC'de düzgün çalıştırabilenlere hayranım. GTA IV'te çalışıyor, BF3'te çalışıyor, FIFA 14'e giriyorum sapıtıyor kontroller. Bunun bir açıklaması var mı?
  • emeğine sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerine sağlık Güzel Anlatmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

DS4'ü PC'de düzgün çalıştırabilenlere hayranım. GTA IV'te çalışıyor, BF3'te çalışıyor, FIFA 14'e giriyorum sapıtıyor kontroller. Bunun bir açıklaması var mı?

Hocam Orda herşeyi ayarladıktan sonra oyuna girin mactan önce bir yer var deplasman ic saha kısmına gelince bir kolu cıkartıp takın
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakal131

Bluetooth ile nasıl bağlıyoruz biliyormusun ?

Videoları var fakat denemedim garantisini veremem kablosu uzun denilebilir
  • quote:

quote:

DS4'ü PC'de düzgün çalıştırabilenlere hayranım. GTA IV'te çalışıyor, BF3'te çalışıyor, FIFA 14'e giriyorum sapıtıyor kontroller. Bunun bir açıklaması var mı?

Hocam Orda herşeyi ayarladıktan sonra oyuna girin mactan önce bir yer var deplasman ic saha kısmına gelince bir kolu cıkartıp takın

Denedim ancak bu seferde tuş kombinasyonu sapıtıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Denedim ancak bu seferde tuş kombinasyonu sapıtıyor.

Dediğimi yapın sonra ise ayarları yenileyin .

• tembelpbci kullanıcısına yanıt
    Hocam tuş ayarlarını ayarlasamda yine işlemiyor, şut kare olmasına rağmen X ile vuruyor falan.
  • bunu denemeyi düsünüyorum ps4 de oyunum yok pc ye bağlayıp fifa 14 oynasam kol da sıkıntı olur mu acaba :D
  • Teşekkürler GRID 2'de tam istediğim gibi oldu. Kablolu olarak kullanıyorum sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkan1905

Teşekkürler GRID 2'de tam istediğim gibi oldu. Kablolu olarak kullanıyorum sorun olur mu?

quote:

Orijinalden alıntı: ogunahmet

bunu denemeyi düsünüyorum ps4 de oyunum yok pc ye bağlayıp fifa 14 oynasam kol da sıkıntı olur mu acaba :D

Önemli diğil zaten kablolu kullanıyor henüz kablosuz kullanmayı cözemedim yabancı kaynaklardan .

Fifa 14de calışıyor sıkıntı olmaz bütün popüler oyunlarda calışıyor calışmayan cok az oyun var
  • PS4 kolu aldım gaza gelip win 8.1 yüklü videodaki adımları yapıp fifa 14 e girdim ama randıman alamadım menüler arası bile geçemiyorum çok hızlı tepki veriyor üstteki üç ana başlıkdan 2.yi giremiyorum 1 den 3 e atlıyor yardımcı olabilirmisiniz?

Birde kullanmadığımızda bu kolu nasıl kapatıyoruz? devamlı mavi ışık mı yanacak böyle ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeiligeR-7 -- 30 Ağustos 2014; 12:52:33 >
  • Teşekkürler faydalı konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeiligeR-7

PS4 kolu aldım gaza gelip win 8.1 yüklü videodaki adımları yapıp fifa 14 e girdim ama randıman alamadım menüler arası bile geçemiyorum çok hızlı tepki veriyor üstteki üç ana başlıkdan 2.yi giremiyorum 1 den 3 e atlıyor yardımcı olabilirmisiniz?

Birde kullanmadığımızda bu kolu nasıl kapatıyoruz? devamlı mavi ışık mı yanacak böyle ??

Oyun icinde kolu cıkartıp takın kol calışmassa aynı işlemleri tekrarlayın olmassa programın yeni sürümünü deneyin aşagıda link

http://forums.pcsx2.net/attachment.php?aid=49259

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.