Şimdi Ara

Dualshock 4 Pc Kullanımı VİDEOLU ( Türkce Anlatım )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
13
Favori
18.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bu videoyu cekme sebebim Dogru düzgün bir türkce kaynak olmamasıdır . Program linki youtube linkinin icine girin onun altındadır buraya atılması yasaktır diye diye atmıyorum . Yardımcı olabilmişimdir inşallah sorularınız burdan yazarsanız cevaplarım

http://www.youtube.com/watch?v=XFaYaK7BvBo

• Çok faydalı bir video olmuş dostum merak ettiğim bir konuydu en yakın zamanda deneyeceğim..
  • Teşekkürler anlatım için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda soran arkadaşlar vardı.Bu konu faydalı oldu.Anlatiminiz için Teşekkürler.

• Teşekkürler saolun sorularınız varsa burdan yazabilrisniz PS hakkında problemleriniz varsa yardımcı olmaya calışıyrım hem anlatım hem videolu
  • Merhaba
    acaba işletim sistemi ile ilgili bir sorun var mı? (win7 kullanıyorum)
    (yabancı birkaç sitede bluetooth sorunu olmaması için Win8.1 olması gerekir demiş).

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruges

Merhaba
    acaba işletim sistemi ile ilgili bir sorun var mı? (win7 kullanıyorum)
    (yabancı birkaç sitede bluetooth sorunu olmaması için Win8.1 olması gerekir demiş).

teşekkürler

bluetooth' la yapamadım internetten araştırmama rağmen bluetooth' la kullanmıyı bulamadım kablosu yeterince uzun zaten . işletim sistemiyle ilgili olcagını sanmıyorum :)
  • tesekurler

• Ben ScpServer'ı açmaya çalışırken durduruldu diyor ve windows çözüm arıyor diyip kapanıyor neden olabilir acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x76

Ben ScpServer'ı açmaya çalışırken durduruldu diyor ve windows çözüm arıyor diyip kapanıyor neden olabilir acaba.

İşletim sisteminiz nedir ?
  • Dostum emegine saglık, çok teşekkürler faydalı icerik için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swords Of Fate

Dostum emegine saglık, çok teşekkürler faydalı icerik için.

Saolasın eyw
  • tembelpbci kullanıcısına yanıt
    Win 8
  • quote:

Win 8

Yönetici Olarak calıştırmayı dene veya programın yeni sürümünün linkini vereyim

http://forums.pcsx2.net/attachment.php?aid=49259
  • tembelpbci kullanıcısına yanıt
    yeni sürüm işe yaradı sağol
  • quote:

yeni sürüm işe yaradı sağol

Önemli diğil
  • ds3'te pc ye bağladıktan sonra kolda bozulmalar oluyor deniyordu. başıma gelmedi sadece söylentileri duydum. gerçekten var mıdır böyle bir şey? ayrıca oyunlarda ki algılama hızı nasıl?
  • Bluetooth'la bağlamak için bilgisayardan bluetooth aygıtı ekle diyorsunuz, ardından Dualshock 4'teki share tuşuyla PS tuşuna aynı anda 5 saniye boyunca basılı tutuyorsunuz ve kolun bluetooth cihaz arama özelliği açılıyor.
    Daha sonra bilgisayar kolu görüyor ve cihazı ekleyip bluetooth'la kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Pxsel kullanıcısına yanıt
    Bende DS3 de baya kulladım hic bir zararı yok gayet hızıda iyi sadece arada ayarları gidiyor ayarlamak zor oluyor PC de

DS3 Tool adlı program var onu öneririm
  • Şimdi arkadaşlar DS4 Pc bağladığımızda sorunsuz çalışıyor değilmi... Yani Xbox360 kolu hangi oyunlara destek veriyor ise DS4 de aynı desteği veriyormu. Yoksa bazı oyunlarda sıkıntı cıkarıyormu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.