Şimdi Ara

Dualshock 4 mü vs CK104 mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
71
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dualshock 4 pc de tam destek var artık titreşim vs. aynı konsol gibi sizce dualshock 4 mü daha iyi olur yoksa motospeed ck104 mü ? mekanik klavye olması vs. hangisi daha rahat kullanışlu olur. şuan elimde klavye var fakat sorunlar çıkmaya başladı bağlantı ile alakalı arada bağlantı gidip geliyor port farketmeksizin klavyede sorun var değiştirmem gerekiyor almışen adam akıllı birşey alıyım dedim fakat kararsızım konsolu elden çıkardım ve dualshock 4 ü arıyorum bazı oyunlarda o yüzden ikisi arasında kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 22 Mart 2017; 21:2:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DS4 desteğinin geldiğini bilmiyordum emin misiniz? Yinede en mantıklısı xbpx one gamepad gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: pesimist27

DS4 desteğinin geldiğini bilmiyordum emin misiniz? Yinede en mantıklısı xbpx one gamepad gibi

konsolu satmadan önce 2 hafta boyunca ds4 ile oynadım oyunları titreşim vardı hatta touchpad bile çalışıyordu çok şaşırdım oyundan oyuna tabi desteği değişebilir ama mantık şu sanırım xbox kontrolcüsü gibi gösteriyor o yüzden sorunsuz oynanıyor ds4 ile fakat şuan cidden kararsızım mekanik bir klavyemi ds4 mü emin değilim :) xbox360 kontrolcüsü iyiydi fakat xbox one denemedim o yüzden ds4 ile arasında kaldım..

edit : bir tool programı vardı onunla yapıyordum basitçe onsuz çalışmıyor tabi ki öyle bir program yapmışlar ki öndeki renkler bile değişiyor aynısı ps4 ün yani :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 24 Mart 2017; 1:59:42 >
  • Foxin kullanıcısına yanıt
    Xbox one kullanan bütün arkadaşlarınada aldırıyor. Bende almayı düşünüyordum ayrıca win10 wireless aparatıda var ama şu ds4 ilede direk uyumlu başlıyorsa işler karışır ds4 de alabilirim hangi oyunları denediniz direk bağlayıp oyuna mı giriyordunuz

• Foxin kullanıcısına yanıt
    Peki tuş ayarınıda mı siz yapıyorsunuz yoksa oyuna otomatik mi atıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: pesimist27

Peki tuş ayarınıda mı siz yapıyorsunuz yoksa oyuna otomatik mi atıyor

kendisi yapıyor herşeyi tuş atama vs. yok isterseniz değişebiliyorsunuz tuşları bazı oyunlarda x ve üçgen farklıydı sanırım tam hatırlamıyorum bende unuttum açıkcası ama zaten oyundan değiştirdiğiniz an controller bölümünden o sorunda gidiyor. watch dogs 2, farcry primal, forza horizon 3 de denedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.