Şimdi Ara

Dualshock 4 arızası, garantiye girer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sol analogta problem var arkadaşlar düz bir şekilde koşarken birden sola dönüp daireler çizebiliyor ve L2 bastığım zaman karakter sol tarafa yürüyor, bu bahsettiğim problemler çok nadir de olsa oynanışa pek etki etmese de yinede sinir bozucu oluyor benim için.

Ds4 garanti kapsamına giriyor mu? Sorunun benden kaynaklı olmadığı açık çünkü kol yeni gibi sayılır ve 9 ay daha garantisi (sony) var aletin.

Daha önce böyle bir problem yaşayan oldu mu? Ne yapmalıyım?

• Tabiki olur garantisi ama 2 dolar a aliexpresden yeni tus alip degistirebilirsin benim r2 kac kere kirildi hep kendin degistirdin garantiye versem kac hafta gelmeycek kim bilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DudeBobo kullanıcısına yanıt
    Dualshock 4'un arka tarafinda seri kodunun yazdigi bir bolum var. Oradaki seri numaralari okunur ise, bir karakter bile silinmemisse garantiye girer. Eger seri numarasi silinmisse servis kesinlikle bakmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Dualshock 4'un arka tarafinda seri kodunun yazdigi bir bolum var. Oradaki seri numaralari okunur ise, bir karakter bile silinmemisse garantiye girer. Eger seri numarasi silinmisse servis kesinlikle bakmaz.

Benim ps4 kolununda arkasi komple kazindi fakat hafif dikkatlice lambanin altindan isikla bakinca yansima ile gozukuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

İyi de o kısım zamanla siliniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: chnsll

İyi de o kısım zamanla siliniyor.

Alıntıları Göster
     Dualshock 4 arızası, garantiye girer mi?

Gibi

• Ben o etiketi belki daha ilk ayında söküp atmıştım koldan. Neyse ki garantilik bir durum olmadı.

• rezalet bir kol.Malzeme kalitesi 0, çakma çin malı gibi analoglar.

Açıkca söyleyim ps1 in analoglu kolu vardı bende zamanında,o kol malzeme kalitesi olarak buna bin basar.Çocukken o kadar yere sinirlenip yere çarpmıştım o kolu , bir kere bile arıza vermedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.